Regulamin forum
Ideą obecnego systemu organizacji działu jest zapewnienie użytkownikom przejrzystej nawigacji pośród licznymi tematami sprzętowymi obecnymi na forum.

Producentów sprzętu tenisowego, w tym rakiet, jest wbrew pozorom bardzo dużo jednakże zainteresowanie jak i dostępność ich produktów jest mocno ograniczone. Z tego względu zdecydowaliśmy się na utworzenie osobnych folderów dla najczęściej omawianych rakiet, modele producentów, którzy nie mają osobnego folderu jak również tematy dotyczące innych kwestii np. sztywności i jej wpływu na moc rakiety etc. należy umieszczać w folderze "Pozostałe". Nie zdecydowaliśmy się na bardziej rozbudowaną "klasyfikację" aby nie było wątpliwości gdzie co umieszczać.

Życzymy miłej gry,
Redakcja TenisNET
LubięTenis
Nowy
Nowy
Posty: 10
Rejestracja: 21 sie 2009, 11:43

Head Radical OS

Cześć Wam.

Patrzyłem ostatnio z ciekawości ceny nowych rakiet i zdziwiłem się, że nie ma modelu OS.

Ktoś wie co się z nim stało i od kiedy nie jest dostępny?
Pozdrawiam
civilpl
Początkujący
Początkujący
Posty: 33
Rejestracja: 19 maja 2014, 14:49

Re: Head Radical OS

Model Radical OS nie jest już dostępny od 2014 roku, czyli od momentu pojawienia się na rynku wersji Radical Graphene.

Head zrezygnował z tego modelu, ponieważ nie był zbyt popularny, druga sprawa że dla miłośników dużych głów - powstała linia PWR (Instinct, Speed, Prestige), tyle tylko że rakiety z tej serii są dosyć lekkie.
Awatar użytkownika
widget
Senior
Senior
Posty: 2741
Rejestracja: 28 wrz 2010, 07:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: Head Radical OS

No nic, warto wiedzieć, że używam rakiet, które nie są już w produkcji ...

Swoją drogą może to i dobrze. Na razie jestem zadowolony, ale jak mi się "znudzą" to będzie je łatwiej sprzedać.
civilpl
Początkujący
Początkujący
Posty: 33
Rejestracja: 19 maja 2014, 14:49

Re: Head Radical OS

Ja grałem jeszcze tym modelem z 2012 roku Radical OS i mam dobre wspomnienia w przeciwieństwie do wersji S, która bardzo mi nie odpowiadała.
hitman
Senior
Senior
Posty: 2135
Rejestracja: 10 lip 2009, 06:51
Lokalizacja: Lublin
Kontakt: Strona WWW

Re: Head Radical OS

Ja używam rakiet, które wyszły z produkcji z 15 lat temu w dodatku firmy, która już nie istnieje. :) Radicale fajna sprawa, ale OS totalnie niestabilny. 630-ka ma w sobie to coś.
Piotr Szyba.
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Head Radical OS

hitman pisze:Radicale fajna sprawa, ale OS totalnie niestabilny. 630-ka ma w sobie to coś.
Stabilność zależy w dużej mierze od techniki. :)
Prezes fanklubu Staśka :D
hitman
Senior
Senior
Posty: 2135
Rejestracja: 10 lip 2009, 06:51
Lokalizacja: Lublin
Kontakt: Strona WWW

Re: Head Radical OS

W małej. :) Techniką nie zmienisz rozłożenia masy w główce.
Piotr Szyba.
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Head Radical OS

hitman pisze:W małej. :) Techniką nie zmienisz rozłożenia masy w główce.
SPOILER:
To kup sobie taką i dociąż, będziesz miał super stabilność i nie będziesz musiał trenować. rotfl
Prezes fanklubu Staśka :D
hitman
Senior
Senior
Posty: 2135
Rejestracja: 10 lip 2009, 06:51
Lokalizacja: Lublin
Kontakt: Strona WWW

Re: Head Radical OS

Hehe. :) W sumie pierwszy mecz z Pio grałem podobną. Wilson Ultra 2. Główka 85 cali. Sweet spot wielkości główki od szpilki. Ale stabilność to miała. Szkoda tylko, że to rakieta totalnie nie na tę epokę.
Piotr Szyba.
LubięTenis
Nowy
Nowy
Posty: 10
Rejestracja: 21 sie 2009, 11:43

Re: Head Radical OS

Dziękuję Wszystkim za odpowiedzi dotyczące tematu.

To nie dobrze, że już nie produkują Radicala OS... (pamiętacie jak świetnie grał tym Agassi?)
Dobrze, że chociaż klasyczny MP jeszcze został... Chociaż teraz i tak ramę ma grubszą niż kiedyś...
Pozdrawiam

Wróć do „Head”