Regulamin forum
Ideą obecnego systemu organizacji działu jest zapewnienie użytkownikom przejrzystej nawigacji pośród licznymi tematami sprzętowymi obecnymi na forum.

Producentów sprzętu tenisowego, w tym rakiet, jest wbrew pozorom bardzo dużo jednakże zainteresowanie jak i dostępność ich produktów jest mocno ograniczone. Z tego względu zdecydowaliśmy się na utworzenie osobnych folderów dla najczęściej omawianych rakiet, modele producentów, którzy nie mają osobnego folderu jak również tematy dotyczące innych kwestii np. sztywności i jej wpływu na moc rakiety etc. należy umieszczać w folderze "Pozostałe". Nie zdecydowaliśmy się na bardziej rozbudowaną "klasyfikację" aby nie było wątpliwości gdzie co umieszczać.

Życzymy miłej gry,
Redakcja TenisNET
civilpl
Początkujący
Początkujący
Posty: 33
Rejestracja: 19 maja 2014, 14:49

Head - nowe Speed i Instinct XT

W przyszłym roku zadebiutują nowe modele Head z serii Speed i Instict. Zostały one wzbogacone o nową technologię XT (będą opisane jako Graphene XT).

Jeżeli chodzi o modele, to z serii Speed dostępny będzie model Pro i MP oraz MP A (to A na razie jest jeszcze niewiadomą, może to być tylko inna wersja kolorystyczna lub inna waga).

Jeżeli chodzi o Instinct, no to na tę chwilę zanosi się na to, iż powróci model Lite obok Rev Pro, będzie też tradycyjnie wersja S i MP.

Tyle na tę chwilę wiadomo, ale pewnie już w sierpniu będą dostępne zdjęcia tych nowych rakiet.
civilpl
Początkujący
Początkujący
Posty: 33
Rejestracja: 19 maja 2014, 14:49

Re: Head - nowe Speed i Instinct XT

Jeżeli chodzi o oznaczenie A - to będzie ono odpowiadać za technologię ASP, adaptive string pattern, polegać to będzie z grubsza na tym, iż rakieta będzie sprzedawana z dwoma zestawami bocznych grometów i będzie można sobie zmienić przeplot z domyślnego 16x16 na 16x19.
Awatar użytkownika
Django
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 401
Rejestracja: 8 wrz 2010, 13:39
Lokalizacja: Tarnów

Re: Head - nowe Speed i Instinct XT

Miałem w ręce nowy katalog na 2015 i zwróciłem uwagę na nowe czarne Speed (zielone jaskrawe gromety) natomiast nowe Instinct przeoczyłem :) .
Yonex :)
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Head - nowe Speed i Instinct XT

Jeśli myśleliście, że widzieliście brzydkie rakiety to gwarantuję, że myliliście się! Sugeruję oglądać na czczo...
SPOILER:
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Smyk
Weteran
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: 24 lip 2008, 09:15
Lokalizacja: Zaodrze

Przesadzasz :? Nie wyglądają ani gorzej, ani lepiej niż Juice albo Aero Pro ...
Carpe diem, quam minimum credula postero ...
Awatar użytkownika
pst
Weteran
Weteran
Posty: 1151
Rejestracja: 6 maja 2011, 10:45

Re: Head - nowe Speed i Instinct XT

Farba Instincta pasuje do reszty Berdycha jak ulał rotfl .
Patrząc tylko na to zdjęcie Extreme i Speed wyglądają OK. Czarny i żółty oraz czarny i biały dla mnie pasują. Ale ja jestem mało wymagający jeśli chodzi o farby. Gram całym czarnym i tez jest OK. :::donknow:::
Beware of the Hologram.
It will trick us!
Awatar użytkownika
rogdar
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 252
Rejestracja: 29 maja 2013, 12:02
Lokalizacja: Dziki Wschód, lubelskie

Re: Head - nowe Speed i Instinct XT

pst pisze:Farba Instincta pasuje do reszty Berdycha jak ulał rotfl .
Patrząc tylko na to zdjęcie Extreme i Speed wyglądają OK. Czarny i żółty oraz czarny i biały dla mnie pasują. Ale ja jestem mało wymagający jeśli chodzi o farby. Gram całym czarnym i tez jest OK. :::donknow:::
:::gd:::
"Nie spędziłem zbyt dużo czasu w swoim kraju po tej wygranej. To były dwa dni i dwie noce świętowania... Naszym celem były trzy. Jednak po drugim dniu wylądowaliśmy w szpitalu."- N. Djokovic po świętowaniu wygranej Serbii w Davis Cup 2010.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Head - nowe Speed i Instinct XT

Jakieś takie ... Tesco ...
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
rogdar
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 252
Rejestracja: 29 maja 2013, 12:02
Lokalizacja: Dziki Wschód, lubelskie

Re: Head - nowe Speed i Instinct XT

Dużo ... Tanio... rotfl
"Nie spędziłem zbyt dużo czasu w swoim kraju po tej wygranej. To były dwa dni i dwie noce świętowania... Naszym celem były trzy. Jednak po drugim dniu wylądowaliśmy w szpitalu."- N. Djokovic po świętowaniu wygranej Serbii w Davis Cup 2010.
Awatar użytkownika
SevenUP
Senior
Senior
Posty: 2093
Rejestracja: 7 sie 2009, 13:57

Re: Head - nowe Speed i Instinct XT

Instinct- wioska, rzeczywiście Tesco. Speed nic specjalnego, a Extreme całkiem ok.
Prince Textreme Tour 100 310
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Head - nowe Speed i Instinct XT

Jak dla mnie też nie są takie tragiczne, szczególnie Extreme całkiem ok wygląda, Speed też niczego sobie, no może Instinct szału nie daje.
Poza tym jak coś, można zawsze przemalować rotfl .
Obrazek Speed Graphene MP
civilpl
Początkujący
Początkujący
Posty: 33
Rejestracja: 19 maja 2014, 14:49

Re: Head - nowe Speed i Instinct XT

Kiedy oglądałem te rakiety na żywo w sierpniu to najbardziej zwróciłem uwagę właśnie na Instincta, który pomalowany jest moim zdaniem znowu zbyt damsko i trochę przypomina poprzednią generację Juice'a Wilsona. Speed w zasadzie zmienia się niewiele, od lat te rakiety z tej serii są biało-czarne i kropka.

Warto zwrócić natomiast uwagę na technologię ASP, co ciekawe - katalogowo rakieta z ASP i bez ma kosztować tyle samo, tyle tylko że w wersji z ASP będzie domyślnie zainstalowany gromet z rzadkim układem strun.

Jakby co to wrzucam fotkę Instincta w wysokiej rozdzielczości.
SPOILER:
Ostatnio zmieniony 19 wrz 2014, 10:16 przez civilpl, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
pst
Weteran
Weteran
Posty: 1151
Rejestracja: 6 maja 2011, 10:45

Re: Head - nowe Speed i Instinct XT

civilpl pisze:Kiedy oglądałem te rakiety na żywo w sierpniu to najbardziej zwróciłem uwagę właśnie na Instincta, który pomalowany jest moim zdaniem znowu zbyt damsko i trochę przypomina poprzednią generację Juice'a Wilsona. Speed w zasadzie zmienia się niewiele, od lat te rakiety z tej serii są biało-czarne i kropka.
Pewnie Marii pasuje a Czecha nikt o zdanie nie pytał :] . W ogóle mam wrażenie że odnośnie ciuchów też go nikt o zdanie nie pyta.... rotfl
Beware of the Hologram.
It will trick us!
Awatar użytkownika
chip'n'charge
Bywalec
Bywalec
Posty: 90
Rejestracja: 31 paź 2010, 22:43

Re: Head - nowe Speed i Instinct XT

El Diablo pisze:Jeśli myśleliście, że widzieliście brzydkie rakiety to gwarantuję, że myliliście się! Sugeruję oglądać na czczo...
SPOILER:
Brakuje jeszcze brokatu. Taką pstrokacizną łatwiej przykryć detale rzeczywistej matrycy. Może o to producentom chodzi?
"Nobody beats Vitas Gerulaitis 17 times in a row" -- Vitas Gerulaitis, after beating Jimmy Connors on his 17th try...

____________________
powered by PT 630
civilpl
Początkujący
Początkujący
Posty: 33
Rejestracja: 19 maja 2014, 14:49

Re: Head - nowe Speed i Instinct XT

Jak za jakiś czas zobaczycie nowego Radicala 2015 w wersji limited to pospadacie z krzeseł. :)
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Head - nowe Speed i Instinct XT

Speedy z bliska...
Foto #1
Foto #2
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Django
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 401
Rejestracja: 8 wrz 2010, 13:39
Lokalizacja: Tarnów

Re: Head - nowe Speed i Instinct XT

Takie prawie Slazengery :D .
Yonex :)
Awatar użytkownika
pst
Weteran
Weteran
Posty: 1151
Rejestracja: 6 maja 2011, 10:45

Re: Head - nowe Speed i Instinct XT

Jak dla mnie malowanie :::gd::: .
Beware of the Hologram.
It will trick us!
Awatar użytkownika
gr8larry
Bywalec
Bywalec
Posty: 61
Rejestracja: 21 lip 2013, 22:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Head - nowe Speed i Instinct XT

Bardzo ładna kolorystyka. :::gd:::
Dunlop BIOMIMETIC 400 TOUR
Wilson Blade 98 (16x19)
dzalano
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 117
Rejestracja: 20 sty 2012, 20:32
Lokalizacja: Szczecin

Re: Head - nowe Speed i Instinct XT

No naprawdę ładne. :)
Ten zielony tak fajnie urozmaica szatę, ale grunt, że nie przesadzili z jego ilością. :::gd:::
Biomimetic F3.0 TOUR
Biomimetic 200 PLUS

Wróć do „Head”