Regulamin forum
Ideą obecnego systemu organizacji działu jest zapewnienie użytkownikom przejrzystej nawigacji pośród licznymi tematami sprzętowymi obecnymi na forum.

Producentów sprzętu tenisowego, w tym rakiet, jest wbrew pozorom bardzo dużo jednakże zainteresowanie jak i dostępność ich produktów jest mocno ograniczone. Z tego względu zdecydowaliśmy się na utworzenie osobnych folderów dla najczęściej omawianych rakiet, modele producentów, którzy nie mają osobnego folderu jak również tematy dotyczące innych kwestii np. sztywności i jej wpływu na moc rakiety etc. należy umieszczać w folderze "Pozostałe". Nie zdecydowaliśmy się na bardziej rozbudowaną "klasyfikację" aby nie było wątpliwości gdzie co umieszczać.

Życzymy miłej gry,
Redakcja TenisNET
Awatar użytkownika
pst
Weteran
Weteran
Posty: 1151
Rejestracja: 6 maja 2011, 10:45

Re: Head YT IG Extreme Pro 2.0 (waga 400g brutto)

Struny w rakiecie 100cali to około 16g (tak na oko ;-) ).
Wskazówkowa waga jest dobra do zrobienia ciasta drożdżowego ;-) - sam tak ważyłem a potem zakupiłem za 35pln elektroniczną.
Dobrze jest też ważyć stawiając rakietę na kapslu.

355g bez overa to już trochę jest. Dla mnie jako amatora to za dużo. Dla początkującego zdecydowanie za dużo.
Takę rakietę mógłby użyć bardzo dobrze grający amator, który ma bardzo dobrze opanowaną technikę i odpowiednie przygotowanie fizyczne.

Edit______
Widzę, że już napisaliście posty zanim ja wysmażyłem swój...
Beware of the Hologram.
It will trick us!
lesiek
Nowy
Nowy
Posty: 13
Rejestracja: 18 sie 2013, 20:30

Re: Head YT IG Extreme Pro 2.0 (waga 400g brutto)

Witam. Dziś jestem już przekonany, że mięśnie mnie bolą po prostu ze zmęczenia i nie ma to nic wspólnego z tenisem, gdyż wczoraj od samego wieczora boli mnie dokładnie to samo miejsce, tylko z kolei z lewej strony. (Ostatnio szlifowałem całe mieszkanie na przemian trochę lewą i troszku prawą ręką.) Muszę zregenerować siły i ruszam z treningiem. Dzięki jeszcze raz wszystkim za poświęcony czas i fachowe oraz rzeczowe odpowiedzi, porady. Myślę że temat można zamknąć.

Wróć do „Head”