Regulamin forum
Ideą obecnego systemu organizacji działu jest zapewnienie użytkownikom przejrzystej nawigacji pośród licznymi tematami sprzętowymi obecnymi na forum.

Producentów sprzętu tenisowego, w tym rakiet, jest wbrew pozorom bardzo dużo jednakże zainteresowanie jak i dostępność ich produktów jest mocno ograniczone. Z tego względu zdecydowaliśmy się na utworzenie osobnych folderów dla najczęściej omawianych rakiet, modele producentów, którzy nie mają osobnego folderu jak również tematy dotyczące innych kwestii np. sztywności i jej wpływu na moc rakiety etc. należy umieszczać w folderze "Pozostałe". Nie zdecydowaliśmy się na bardziej rozbudowaną "klasyfikację" aby nie było wątpliwości gdzie co umieszczać.

Życzymy miłej gry,
Redakcja TenisNET
Awatar użytkownika
napalm
Zaobrączkowany!
Zaobrączkowany!
Posty: 1821
Rejestracja: 17 lis 2008, 18:29

Re: Head - ramy na "życzenie"...

eReF pisze:Nie każdy zagłębia się w szczegóły tzn godzinami szuka niezbędnych informacji na forach, jak zmodyfikować rakietę.
Skoro nie każdy zagłębia się w szczegóły to skąd będzie wiedział jaki kliknąć balans, wagę, długość lub układ naciągu? Ta oferta jest dla ludzi doskonale zorientowanych w temacie, umiejących zmienić bazówkę. :wink:
Ostatnio zmieniony 12 gru 2013, 00:13 przez napalm, łącznie zmieniany 1 raz.
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Martinek
Senior
Senior
Posty: 2932
Rejestracja: 17 lut 2011, 20:23
Lokalizacja: Gdańsk

Odp: Head - ramy na "życzenie"...

Ciekawi mnie jeszcze co innego, mianowicie trzymanie parametrów.
Awatar użytkownika
eReF
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 147
Rejestracja: 5 maja 2013, 21:53
Lokalizacja: Opole

Re: Head - ramy na "życzenie"...

napalm pisze:
eReF pisze:Nie każdy zagłębia się w szczegóły tzn godzinami szuka niezbędnych informacji na forach, jak zmodyfikować rakietę.
Skoro nie każdy zagłębia się w szczegóły to skąd będzie wiedział jaki kliknąć balans, wagę, długość lub układ naciągu? Ta oferta jest dla ludzi doskonale zorientowanych w temacie.
Każdy kto gra w tenisa dłuższy okres ma swoje preferencje jeżeli chodzi o układ naciągu, wagę czy balans (większość osób gra standardową długością tzn. 27in / 68.58cm). Te preferencje się nabywa grając różnymi rakietami, ale to nie znaczy że taka osoba wie gdzie walnąć ołów żeby zwiększyć wagę nie zmieniając balansu :/ . Są ludzie którzy grają mniej więcej określoną wagą, balansem no i skórzanym gripem :o . A nie wiedzą jak ten grip założyć, takich przykładów mogę podać więcej :]. Efekt ostateczny jest taki że na korcie nie liczy się wiedza, a umiejętności i wiele razy tego doświadczyłem przegrywając z kolegą, który nawet nie wiedział jakim naciągiem gra :? .
Obrazek
Head Youtek Graphene Prestige MP
NTRP-3.0
Awatar użytkownika
Yhr1976
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 190
Rejestracja: 8 sie 2013, 23:51
Lokalizacja: Warszawa, Poznań

Head Custom Made

Nie wiem czy ktokolwiek już widział - HEAD zaoferował nową usługę - Head Custom Made.

http://custommade.head.com/

Można za dość spore pieniądze zamówić sobie spersonalizowaną rakietę opartą na ramach Head Graphene Speed Pro (tak mi się przynajmniej wydaje). Ciekawa sprawa. Nawet bardzo.

Oferowanie takich usług może dość znacząco zamieszać na rynku, jeśli ceny takich usług będą nieco niższe.

Może wie ktoś coś więcej?
Chroniczne poszukiwanie rakiety idealnej. Stadium zaawansowane.
Awatar użytkownika
napalm
Zaobrączkowany!
Zaobrączkowany!
Posty: 1821
Rejestracja: 17 lis 2008, 18:29

Re: Head Custom Made

Info od miesiąca na forum. Na dwie strony.
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Head - ramy na "życzenie"...

Scaliłem, dzięki Nap. :] :::gd:::
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Yhr1976
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 190
Rejestracja: 8 sie 2013, 23:51
Lokalizacja: Warszawa, Poznań

Re: Head - ramy na "życzenie"...

Super, dzięki. Kompletnie przeoczyłem. A ciekawy byłem Waszych opinii.
Chroniczne poszukiwanie rakiety idealnej. Stadium zaawansowane.
Awatar użytkownika
Yhr1976
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 190
Rejestracja: 8 sie 2013, 23:51
Lokalizacja: Warszawa, Poznań

Re: Head - ramy na "życzenie"...

Witajcie, czy jest ktokolwiek kto skorzystał z tej usługii?

Czy może wiecie z zagranicznych portali, jakie rakiety Prestige są poddawane dopasowywaniu?
Prestige S/Pro czy MP, bo to jednak różne ramy.

Dzięki.
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: Head - ramy na "życzenie"...

Usługa niedostępna w Polsce.

Z tego co pamiętam, to tam nie ma znaczenia, który to Prestige, tak długo jak z jednej matrycy robią te rakiety do customizacji. Z resztą, tam nawet chyba była opcja "zostaw parametry bez zmian, a tylko zmień malowanie" i wtedy się wybierało jeden z trzech stylów gry, co dawało finalnie pomalowanego inaczej sklepowego PRO, MP lub S, czy jakoś tak.
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Head - ramy na "życzenie"...

Artlight pisze:Z tego co pamiętam, to tam nie ma znaczenia, który to Prestige, tak długo jak z jednej matrycy robią te rakiety do customizacji. Z resztą, tam nawet chyba była opcja "zostaw parametry bez zmian, a tylko zmień malowanie" i wtedy się wybierało jeden z trzech stylów gry, co dawało finalnie pomalowanego inaczej sklepowego PRO, MP lub S, czy jakoś tak.
Chyba, że Head jest tak leniwy, że nie chciało im się zaoferować matrycy MP z przeplotem otwartym lub Pro z zamkniętym.

Trzeba by spojrzeć jaki jest trzpień: MP vs Pro
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.

Wróć do „Head”