Regulamin forum
Ideą obecnego systemu organizacji działu jest zapewnienie użytkownikom przejrzystej nawigacji pośród licznymi tematami sprzętowymi obecnymi na forum.

Producentów sprzętu tenisowego, w tym rakiet, jest wbrew pozorom bardzo dużo jednakże zainteresowanie jak i dostępność ich produktów jest mocno ograniczone. Z tego względu zdecydowaliśmy się na utworzenie osobnych folderów dla najczęściej omawianych rakiet, modele producentów, którzy nie mają osobnego folderu jak również tematy dotyczące innych kwestii np. sztywności i jej wpływu na moc rakiety etc. należy umieszczać w folderze "Pozostałe". Nie zdecydowaliśmy się na bardziej rozbudowaną "klasyfikację" aby nie było wątpliwości gdzie co umieszczać.

Życzymy miłej gry,
Redakcja TenisNET
Awatar użytkownika
Slice
Początkujący
Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 31 lip 2013, 08:37

Head Graphene Radicals 2013

Wczoraj pojawiło się na TT - Head Radical REV i PRO Graphene:

http://prostockhead.skyrock.com/3180841 ... phene.html
Martinek
Senior
Senior
Posty: 2932
Rejestracja: 17 lut 2011, 20:23
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Head Graphene Radicals 2013

Okropne.
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: Head Graphene Radicals 2013

Dziwaczne strasznie. Zdjęcia mogą nie oddawać w pełni (vide zdjęcia Pst ;) ) obrazu rzeczywistego. Bądź co bądź mimo wszystko nie wygląda to na klasyczne malowanie (które ja preferuję), więc dla mnie takie dziwne.
Awatar użytkownika
pi50
Orator
Orator
Posty: 502
Rejestracja: 2 lip 2013, 16:53

Re: Head Graphene Radicals 2013

To będą rakiety Murka?

A tak w ogóle, to mi się podobają.
Babolat Aero Pro Drive 2013 GT x2 pi50 Limited Edition
Awatar użytkownika
Slice
Początkujący
Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 31 lip 2013, 08:37

Re: Head Graphene Radicals 2013

Ja się dobrze przypatrzeć to widać że nowe Radicale PRO nie mają już pełnego grommetu. :D
Zapowiada się ciekawie. A co do malowania - dla mnie bomba! Połączenie czarnego matu z czerwonym sprawia, że rakieta wygląda profesjonalnie, a nie jak błyszcząca "zabawka". :::gd:::
Awatar użytkownika
SevenUP
Senior
Senior
Posty: 2093
Rejestracja: 7 sie 2009, 13:57

Re: Head Graphene Radicals 2013

Patrząc na malowanie zapowiada się masowe wykupywanie wszystkich Radicali na magazynach czyli MG i Youtek IG. rotfl
Prince Textreme Tour 100 310
Martinek
Senior
Senior
Posty: 2932
Rejestracja: 17 lut 2011, 20:23
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Head Graphene Radicals 2013

Ten Radical może mieć odbiorców w postaci tych którzy są przyzwyczajeni do przeplotu otwartego (Wyczes) i dlatego nie kupili poprzednich wersji ze wzorkiem 18x20.


...chociaż już widzę tą "promocję": 2 Radicale MG w cenie 1 Radicala Graphene! rotfl
Awatar użytkownika
Slice
Początkujący
Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 31 lip 2013, 08:37

Re: Head Graphene Radicals 2013

Awatar użytkownika
pi50
Orator
Orator
Posty: 502
Rejestracja: 2 lip 2013, 16:53

Re: Head Graphene Radicals 2013

Ten Prestige pasuje do Żabojada jak ulał. rotfl
Babolat Aero Pro Drive 2013 GT x2 pi50 Limited Edition
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Head Graphene Radicals 2013

Radicale jak dla mnie brzydkie, tzn. głównie z powodu tych żółtych wstawek, nie wiem czemu to miało służyć, dla mnie pomyłka, gdyby nie one byłoby lepiej... natomiast Prestki wyglądają całkiem całkiem.

Ciekawe jeszcze tylko jak widok ze zdjęć ma się do realnego wyglądu.
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
pst
Weteran
Weteran
Posty: 1151
Rejestracja: 6 maja 2011, 10:45

Re: Head Graphene Radicals 2013

Basic pisze: Ciekawe jeszcze tylko jak widok ze zdjęć ma się do realnego wyglądu.
I to jest właśnie to. Zdjęcia często nie oddają wyglądu rakiety na żywca. Nie raz się przejechałem więc nie będę teraz psioczył... ale mi się nie podobają :] .
Beware of the Hologram.
It will trick us!
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: Head Graphene Radicals 2013

pst pisze:Nie raz się przejechałem
No, ja też się przejechałem z oceną Twojego wieku. +10 ;).
Awatar użytkownika
pst
Weteran
Weteran
Posty: 1151
Rejestracja: 6 maja 2011, 10:45

Re: Head Graphene Radicals 2013

TadX pisze:
pst pisze:Nie raz się przejechałem
No, ja też się przejechałem z oceną Twojego wieku. +10 ;).
Ty mi tu nie tego, dobra? rotfl Przyszła nowa packa, jutro wciągam więc spinaj poślady na rewanż.
A mój Radek idzie na sprzedaż.
Beware of the Hologram.
It will trick us!
Martinek
Senior
Senior
Posty: 2932
Rejestracja: 17 lut 2011, 20:23
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Head Graphene Radicals 2013

Nie zmieniłem zdania. :]
Awatar użytkownika
Szuma
Orator
Orator
Posty: 597
Rejestracja: 10 mar 2009, 14:10
Lokalizacja: Warszawa/Ostrowiec Św.

Re: Head Graphene Radicals 2013

Okropne paskudy. :::bd:: Radical jest brzydki, ale ten Prestige to już kompletny niewypał...
Martinek
Senior
Senior
Posty: 2932
Rejestracja: 17 lut 2011, 20:23
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Head Graphene Radicals 2013

Szuma pisze: ale ten Prestige to już kompletny niewypał...
Czerwone CAP-y... :::fcplm:::
Awatar użytkownika
SevenUP
Senior
Senior
Posty: 2093
Rejestracja: 7 sie 2009, 13:57

Re: Head Graphene Radicals 2013

Koszmar, szczególnie że YT Prestige moim zdaniem był najładniejszą ramą na rynku. Teraz to kolorystyczna wioska i tandeta. Kurczę, chyba niedługo kupię ze 2 Radicale. rotfl A prawdziwi fani, którzy od dawien dawna grają Radkami powinni kupić ze 20.
Prince Textreme Tour 100 310
Awatar użytkownika
logigamer
Senior
Senior
Posty: 2515
Rejestracja: 2 lut 2011, 22:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: Head Graphene Radicals 2013

Mały odpust nam Head szykuję. rotfl Zgaduję, że na żywo będzie lepiej to wyglądało.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Head Graphene Radicals 2013

Jak dla mnie całkiem przyzwoicie. Moje Radicale YT IG swoje już pograły więc jak będą w ofercie modele G to się przesiądę na nie. Generalnie seria powinna być udana. Po użytkowaniu Instincta i Speeda z serii G jestem pozytywnie nastawiony.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Yhr1976
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 190
Rejestracja: 8 sie 2013, 23:51
Lokalizacja: Warszawa, Poznań

Re: Head Graphene Radicals 2013

Muszę przyznać, że to najbardziej oczekiwane przeze mnie rakiety w 2014 roku. Testuję obecnie wiele rakiet i Head Speed Pro to jedna z najciekawszych. Ponieważ Prestige Pro, którego z początku nie brałem pod uwagę okazał się wspaniałą rakietą (miałem MP 25th Anniversary, niby podobny ale za miękki i kompletnie bez mocy własnej) - bardzo jestem ciekaw jej wersji w wydania Graphene.

Nie wiem na ile obrazki wskazują produkcyjne wersje w/w, ale jestem załamany tandentnym malowaniem nowych ram. Miks bazarowości i rokoko niestety mniej mi leży niż modernizm czy minimalizm - także w zakresie grafiki użytkowej.

Zmartwiło to mnie o tyle, że nie wiem kiedy wycofają finalnie ze sprzedaży obecnego Prestige Pro - a chyba chciałbym mieć conajmniej 2 takie ramy. Może z racji wieloletniego doświadczenia ktoś wie, czy za 2-3 miesiące obecne ramy będą jeszcze oferowane? Są teraz w lepszych nieco cenach.
Chroniczne poszukiwanie rakiety idealnej. Stadium zaawansowane.

Wróć do „Head”