Regulamin forum
Ideą obecnego systemu organizacji działu jest zapewnienie użytkownikom przejrzystej nawigacji pośród licznymi tematami sprzętowymi obecnymi na forum.

Producentów sprzętu tenisowego, w tym rakiet, jest wbrew pozorom bardzo dużo jednakże zainteresowanie jak i dostępność ich produktów jest mocno ograniczone. Z tego względu zdecydowaliśmy się na utworzenie osobnych folderów dla najczęściej omawianych rakiet, modele producentów, którzy nie mają osobnego folderu jak również tematy dotyczące innych kwestii np. sztywności i jej wpływu na moc rakiety etc. należy umieszczać w folderze "Pozostałe". Nie zdecydowaliśmy się na bardziej rozbudowaną "klasyfikację" aby nie było wątpliwości gdzie co umieszczać.

Życzymy miłej gry,
Redakcja TenisNET
Awatar użytkownika
author
Nowy
Nowy
Posty: 15
Rejestracja: 17 sty 2012, 13:40

Head Genesis Director - rakieta o dziwnym kształcie główki.

Niedawno nabyłem okazyjnie rakietę o dziwnym kształcie - tu zdjęcia https://plus.google.com/photos/10118014 ... vZ6n97LDVw
Jest to Head Genesis Director - waży 285 gram, rama ma 24 mm na całej szerokości. Grałem nią tylko raz i trudno wyrazić jakieś głębsze oceny - jak na początek, to mogę stwierdzić, że jest bardzo przyjazna, bo dużo wybacza i bardzo pomaga - może przez dużą główkę i niską wagę. Mam prośbę, chciałbym się o niej trochę więcej dowiedzieć - mimo starań w Googlach niewiele znalazłem:( Z góry dziękuję za każdą wiadomość.
... jeżeli jest to tzw rakieta "dyrektorska", o której była już mowa na tym forum - to nie mam pytań i przepraszam za zamieszanie :(.
Awatar użytkownika
pst
Weteran
Weteran
Posty: 1151
Rejestracja: 6 maja 2011, 10:45

Re: Head Genesis Director - rakieta o dziwnym kształcie głow

Przez chwilę myślałem, że robisz sobie jaja i to jest rakieta do squsha.... :D
Faktycznie dziwacznie to wygląda; może ktoś pomoże, ja widzę taką pierwszy raz na oczy O_O .
Beware of the Hologram.
It will trick us!
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Head Genesis Director - rakieta o dziwnym kształcie głow

Jak zaczynałem grać, to jeden z kolegów miał podobną, a może nawet taką samą. Ale to było w drugiej połowie lat 90-tych, więc nic więcej nie pamiętam poza tym, że mnie ogrywał. :wink:
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
widget
Senior
Senior
Posty: 2741
Rejestracja: 28 wrz 2010, 07:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: Head Genesis Director - rakieta o dziwnym kształcie głow

Jak byłem mały i mama mnie zabierała na korty (zrezygnowałem prawie od razu, bo mi się nie spodobało) to takie rakiety były super nowością, przynajmniej w 3mieście :P - ten kształt miał jakoś zwiększać pole trafienia, czy jakoś tak. Dużo osób je miało.

Musiało to być jakoś na początku lat 90tych, może ciut później. Ja szybko przestałem się interesować tenisem.

Wróć do „Head”