Regulamin forum
Ideą obecnego systemu organizacji działu jest zapewnienie użytkownikom przejrzystej nawigacji pośród licznymi tematami sprzętowymi obecnymi na forum.

Producentów sprzętu tenisowego, w tym rakiet, jest wbrew pozorom bardzo dużo jednakże zainteresowanie jak i dostępność ich produktów jest mocno ograniczone. Z tego względu zdecydowaliśmy się na utworzenie osobnych folderów dla najczęściej omawianych rakiet, modele producentów, którzy nie mają osobnego folderu jak również tematy dotyczące innych kwestii np. sztywności i jej wpływu na moc rakiety etc. należy umieszczać w folderze "Pozostałe". Nie zdecydowaliśmy się na bardziej rozbudowaną "klasyfikację" aby nie było wątpliwości gdzie co umieszczać.

Życzymy miłej gry,
Redakcja TenisNET
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Head Radical - Fotograficzny przegląd wersji...

W 2009 roku popełniłem mały post ze zbiorem zdjęć wszystkich dotychczasowych Radicali. Niestety wraz z "upadkiem" serwera w 2012 roku fotki przepadły. Na szczęście jak na chomika przystało odnalazłem to co wtedy zgromadziłem i zaktualizowałem o modele, które od tamtego czasu zdążyły się pojawić. Miłego oglądania. ;)

Head jak żaden inny producent wiernie i konsekwentnie produkuje 2 sztandarowe modele rakiet... jednym z nich jest właśnie, można już powiedzieć "nieśmiertelny" Radical, a oto jak potoczyła się jego historia...

Obrazek Obrazek Obrazek

Chronologia Radicali jest nast.:
  • Trisys 260;
  • Tour Twin Tube "Zebra";
  • Wersja z 1998 - nie ma na powyższych zdjęciach ale dzięki uprzejmości forumowicza (hokeja) są dobre osobne fotki tej ramy;
  • Titanium;
  • Intelligence;
  • Liquidmetal;
  • Flexpoint;
  • MicroGEL;
  • YouTek;
  • YouTek Innegra.
Foty z innego ujęcia...
Obrazek Obrazek

Wersji jakiej nie ma na tych (tj. szpadla z 1998) fotkach jest tutaj na dole oraz na zdjęciach od hokeja ...

Obrazek

Wersja 1998 naszego kolegi...
Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek



No i oczywiście podejście Heada do wyciągnięcia $$$ od fanów czyli wizualna kopia trzmiela (ang. Bumblebee), która niestety poza wyglądem odstaje od oryginału dość znacząco...

Obrazek Obrazek

YouTek Radical...
SPOILER:
Oraz na chwilę obecną najnowszy YouTek Innegra Radical...
SPOILER:

Jest to miły kawałek historii, który starszym forumowiczom na pewno nasuwa wiele wspominków z tenisowej przeszłości. :]
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Head Radical - Fotograficzny przegląd wersji...

Podziękowania dla hokeja, który dostarczył zdjęcia wersji 1998. :] :::gd:::
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Head Radical - Fotograficzny przegląd wersji...

:oops: Ot, profan mógł dołożyć cegiełkę do sezamu wiedzy ;-). Przyjemność po mojej stronie.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp

Wróć do „Head”