Regulamin forum
Ideą obecnego systemu organizacji działu jest zapewnienie użytkownikom przejrzystej nawigacji pośród licznymi tematami sprzętowymi obecnymi na forum.

Producentów sprzętu tenisowego, w tym rakiet, jest wbrew pozorom bardzo dużo jednakże zainteresowanie jak i dostępność ich produktów jest mocno ograniczone. Z tego względu zdecydowaliśmy się na utworzenie osobnych folderów dla najczęściej omawianych rakiet, modele producentów, którzy nie mają osobnego folderu jak również tematy dotyczące innych kwestii np. sztywności i jej wpływu na moc rakiety etc. należy umieszczać w folderze "Pozostałe". Nie zdecydowaliśmy się na bardziej rozbudowaną "klasyfikację" aby nie było wątpliwości gdzie co umieszczać.

Życzymy miłej gry,
Redakcja TenisNET
Awatar użytkownika
OscaroGee
Weteran
Weteran
Posty: 1009
Rejestracja: 25 paź 2010, 10:52
Lokalizacja: Gdynia/Wejherowo i czasami Częstochowa

Head Radical Classic

W Decathlonie widziałem Head'a Radical Classic, nie wiem czy było o tym na forum, ale wygląda on wizualnie (chociaż farba jest trochę inna) i "parametrowo" m.in. 295g, na Head YouTek Radical Midplus.
Jeśli to ta rakieta, to wg mnie to dobry ruch Head'a, że nie uśmiercił tego modelu.
Poza tym jest to okazja, bo jest przeceniona z 7XX,- na 399,-.
paw
Nowy
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 25 lis 2011, 12:30

Re: Head Radical Classic

Wczoraj widziałem tego Heada w Decatlonie i kosztuje już tylko 299 PLN :).
Awatar użytkownika
Jacolekm
Nowy
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 22 cze 2012, 13:42

Re: Head Radical Classic

Witam. Tak, ja także natknąłem się w wyżej wymienionym sklepie na tę rakietę. W katalogu Head'a na 2012 takiej rakiety nie ma, podobnie ma się rzecz z rakietą Head Microgel Challenge Spirit. Ten Challenge ma parametry Challenge Lite. (:]
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Head Radical Classic

Produkty tworzone dla konkretnych sieci na ich zamówienie, nie znajdziesz ich w katalogach firmy.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P

Wróć do „Head”