Regulamin forum
Ideą obecnego systemu organizacji działu jest zapewnienie użytkownikom przejrzystej nawigacji pośród licznymi tematami sprzętowymi obecnymi na forum.

Producentów sprzętu tenisowego, w tym rakiet, jest wbrew pozorom bardzo dużo jednakże zainteresowanie jak i dostępność ich produktów jest mocno ograniczone. Z tego względu zdecydowaliśmy się na utworzenie osobnych folderów dla najczęściej omawianych rakiet, modele producentów, którzy nie mają osobnego folderu jak również tematy dotyczące innych kwestii np. sztywności i jej wpływu na moc rakiety etc. należy umieszczać w folderze "Pozostałe". Nie zdecydowaliśmy się na bardziej rozbudowaną "klasyfikację" aby nie było wątpliwości gdzie co umieszczać.

Życzymy miłej gry,
Redakcja TenisNET
vwrafi
Nowy
Nowy
Posty: 11
Rejestracja: 27 cze 2011, 16:43

Dunlop G-Force OS - czy naciąg Ti jest OK?

Witam.

Dokonałem zakupu rakiety Dunlop G-Force OS. Mam już jedną rakietę Dunlop Power Ti, jednak gdy wszedłem na to forum to wyczytałem żeby właśnie unikać metalowych rakiet. Boję się o swoje zdrowie, dlatego już nie gram tą rakietą i zamówiłem sobie rakietę grafitową, już zapłaciłem, teraz czekam aż mi ją przyślą. Jednak zauważyłem, że w nazwie naciągu do tej rakiety jest użyta nazwa Dunlop Titanium, czy to oznacza że naciąg jest metalowy? Czy to nie spowoduje u mnie kontuzji łokcia?

Gram ok. raz w tygodniu po półtorej godziny. Rekreacyjnie.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Dunlop G-Force OS - czy naciąg Ti jest OK ?

Nie masz się co martwić, taka nazwa :).
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
vwrafi
Nowy
Nowy
Posty: 11
Rejestracja: 27 cze 2011, 16:43

Re: Dunlop G-Force OS - czy naciąg Ti jest OK ?

Dziękuję za odpowiedź. W takim razie nie będę zmieniać naciągu jak już rakieta przyjdzie. Czy można zostawić ten temat i nie kasować go? Może komuś się przyda jak będzie wpisywał w Google. Ja sam szukałem odpowiedzi na te pytanie i nie znalazłem, dlatego zarejestrowałem się tutaj i założyłem ten temat.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Dunlop G-Force OS - czy naciąg Ti jest OK ?

Nie kasujemy sensownych tematów, mogą przydać się innym :).
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Dunlop G-Force OS - czy naciąg Ti jest OK ?

Dunlop Titanium to syntetyk jednootulinowy z dodatkiem tytanu. Będzie bardziej komfortowy od poliestrów pierwszej generacji. Szału nie będzie ale też mimo dodatku tytanu nie będzie on morderczy dla łokcia/nadgarstka. Także nie ma co się bać.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
vwrafi
Nowy
Nowy
Posty: 11
Rejestracja: 27 cze 2011, 16:43

Re: Dunlop G-Force OS - czy naciąg Ti jest OK?

Dziękuję jeszcze raz za odpowiedzi. Jeszcze takie pytanie na koniec: Czy te tanie rakiety, właśnie jak ten Dunlop G-Force OS, też są podrabiane? Kupiłem tę rakietę za bardzo okazyjną cenę (tzn. jakieś 20zł taniej niż gdziekolwiek mieli co przy cenie 130zł jest już jakąś różnicą :D ) i w sumie teraz przeczytałem sobie wątek na forum o podrobionej rakiecie Babolat, i tak się zastanawiam czy te ekonomiczne też podrabiają czy to się raczej nie opłaca?
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Dunlop G-Force OS - czy naciąg Ti jest OK?

Nie, z reguły nie są podrabiane.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.

Wróć do „Dunlop”