Regulamin forum
Ideą obecnego systemu organizacji działu jest zapewnienie użytkownikom przejrzystej nawigacji pośród licznymi tematami sprzętowymi obecnymi na forum.

Producentów sprzętu tenisowego, w tym rakiet, jest wbrew pozorom bardzo dużo jednakże zainteresowanie jak i dostępność ich produktów jest mocno ograniczone. Z tego względu zdecydowaliśmy się na utworzenie osobnych folderów dla najczęściej omawianych rakiet, modele producentów, którzy nie mają osobnego folderu jak również tematy dotyczące innych kwestii np. sztywności i jej wpływu na moc rakiety etc. należy umieszczać w folderze "Pozostałe". Nie zdecydowaliśmy się na bardziej rozbudowaną "klasyfikację" aby nie było wątpliwości gdzie co umieszczać.

Życzymy miłej gry,
Redakcja TenisNET
Awatar użytkownika
Kojiro
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 130
Rejestracja: 2 lis 2010, 21:54
Lokalizacja: Wawa

Re: Dunlop Aerogel 4D 100

Nogi? Nogi, ręce, plecy, kark, wszystko boli jakbym spadł ze schodów :P Ale wygrałem 3:2 ;)
W[cenzura]e ;)
Awatar użytkownika
Archon1
Początkujący
Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 14 lut 2011, 11:27

Re: Dunlop Aerogel 4D 100

Pewnie przeciwnik nie jest aż takim długodystansowcem :]
Miałem zamówić Black Venoma, a mam znowu Tornado rotfl
Babolat AeroPro Drive GT
Awatar użytkownika
zNei
Orator
Orator
Posty: 547
Rejestracja: 26 gru 2010, 00:09
Lokalizacja: Barlinek
Kontakt: Strona WWW

Re: Dunlop Aerogel 4D 100

Ja właśnie sprzedałem Heady i mam dylemat... Dunlop AG 4D 100 czy Dunlop AG 4D 200 16x19 :::stars:::
Awatar użytkownika
karjar
Weteran
Weteran
Posty: 1250
Rejestracja: 13 sty 2011, 20:47
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: Dunlop Aerogel 4D 100

zNei pisze:Ja właśnie sprzedałem Heady i mam dylemat... Dunlop AG 4D 100 czy Dunlop AG 4D 200 16x19 :::stars:::
Trudno powiedzieć :D To zależy dlaczego rezygnujesz z Headów i przechodzisz na Dunlopy?
NTRP 4
Prince Phantom Pro 100
"Mogę zaakceptować moją porażkę, każdy jej kiedyś doznaje. Ale nie zaakceptuję, że nie próbowałem" - Michael Jordan
"Jeśli ktoś mówi, że jestem lepszy, niż Roger, to myślę, że ta osoba nie wie nic o tenisie" - Rafa
Awatar użytkownika
zNei
Orator
Orator
Posty: 547
Rejestracja: 26 gru 2010, 00:09
Lokalizacja: Barlinek
Kontakt: Strona WWW

Re: Dunlop Aerogel 4D 100

karjar pisze:
zNei pisze:Ja właśnie sprzedałem Heady i mam dylemat... Dunlop AG 4D 100 czy Dunlop AG 4D 200 16x19 :::stars:::
Trudno powiedzieć :D To zależy dlaczego rezygnujesz z Headów i przechodzisz na Dunlopy?
Wracam do Dunlopów :) Mimo praktycznie identycznej sztywności moją ręka lepiej komponuje się z Dunlopami. Jestem bardziej dokładny i potrafię je lepiej rozpędzić...
Awatar użytkownika
karjar
Weteran
Weteran
Posty: 1250
Rejestracja: 13 sty 2011, 20:47
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: Dunlop Aerogel 4D 100

No cóż, po tych informacjach niestety nie jestem w stanie nic sensownego, w powyższym temacie, Ci poradzić. Zdaj się na instynkt. :D
NTRP 4
Prince Phantom Pro 100
"Mogę zaakceptować moją porażkę, każdy jej kiedyś doznaje. Ale nie zaakceptuję, że nie próbowałem" - Michael Jordan
"Jeśli ktoś mówi, że jestem lepszy, niż Roger, to myślę, że ta osoba nie wie nic o tenisie" - Rafa
Awatar użytkownika
zNei
Orator
Orator
Posty: 547
Rejestracja: 26 gru 2010, 00:09
Lokalizacja: Barlinek
Kontakt: Strona WWW

Re: Dunlop Aerogel 4D 100

Wszystko jest ok, wziąłbym "setkę ;)" ale obawiam się tego łba :P Przez naście lat na korcie doszedłem do wniosku, że najbardziej odpowiada mi 95' :) 90' niestety nie miałem przyjemności zagrać :)
Awatar użytkownika
logigamer
Senior
Senior
Posty: 2515
Rejestracja: 2 lut 2011, 22:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dunlop Aerogel 4D 100

Dunlop AG 4D 200 16x19 bo ładniejsza :wink:

A tak serio to może właśnie 200-tka ze względu na wielkość główki podobną bardziej do Head'a.

Na pewno obydwie nie są łatwe do dostania w Polsce. :/
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Dunlop Aerogel 4D 100

Panowie temat dotyczy AG 4D 100... także tutaj możecie omawiać setupy w tej ramie, co dają, wasze opinie o samej rakiecie etc.

Porównanie AG 4D 100 do 200 16x19 w osobnym temacie w tym dziale albo temat ogólny w "Co wybrać?" gdzie pomożecie wybrać koledze rakietę ale tutaj koniec.
:ylwcard:
Awatar użytkownika
zNei
Orator
Orator
Posty: 547
Rejestracja: 26 gru 2010, 00:09
Lokalizacja: Barlinek
Kontakt: Strona WWW

Re: Dunlop Aerogel 4D 100

Wybacz ED, ten twój OT odnośnie strun tak na nas wpłynął :D

Wracając do samej ramy. Chyba sobie nie odmówię tej przyjemności i sięgnę do portfela :) W razie czego karjar przyjmie reklamacje :P
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Dunlop Aerogel 4D 100

zNei pisze:Wybacz ED, ten twój OT odnośnie strun tak na nas wpłynął :D
Dobór strun do AG 4D 100 możecie tutaj prowadzić.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
karjar
Weteran
Weteran
Posty: 1250
Rejestracja: 13 sty 2011, 20:47
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: Dunlop Aerogel 4D 100

zNei pisze:Wybacz ED, ten twój OT odnośnie strun tak na nas wpłynął :D

Wracając do samej ramy. Chyba sobie nie odmówię tej przyjemności i sięgnę do portfela :) W razie czego karjar przyjmie reklamacje :P
Mam już dwie sztuki. Trzecia nie zawadzi, w rozsądnej cenie, spoko :D
NTRP 4
Prince Phantom Pro 100
"Mogę zaakceptować moją porażkę, każdy jej kiedyś doznaje. Ale nie zaakceptuję, że nie próbowałem" - Michael Jordan
"Jeśli ktoś mówi, że jestem lepszy, niż Roger, to myślę, że ta osoba nie wie nic o tenisie" - Rafa
Awatar użytkownika
Archon1
Początkujący
Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 14 lut 2011, 11:27

Re: Dunlop Aerogel 4D 100

Gdybym teraz stanął przed tym samym dylematem co niegdyś, brał bym setkę, w moim odczuciu dawała mi trochę więcej mocy i była bardziej przyjazna dla łokcia. No niestety, u mnie również przeważyła wielkość łba, chociaż że między 95 a 90 nie widzę aż tak wielkiej różnicy. Tak więc do setki dobrać pod siebie odpowiedni naciąg i będzie malina :wink: .
Babolat AeroPro Drive GT
Awatar użytkownika
logigamer
Senior
Senior
Posty: 2515
Rejestracja: 2 lut 2011, 22:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dunlop Aerogel 4D 100

Karol, i jak wrażenia po TF i innych grach? :)
Awatar użytkownika
karjar
Weteran
Weteran
Posty: 1250
Rejestracja: 13 sty 2011, 20:47
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: Dunlop Aerogel 4D 100

logigamer pisze:Karol, i jak wrażenia po TF i innych grach? :)
Ogólnie, czy w związku tą rakietą? :)
NTRP 4
Prince Phantom Pro 100
"Mogę zaakceptować moją porażkę, każdy jej kiedyś doznaje. Ale nie zaakceptuję, że nie próbowałem" - Michael Jordan
"Jeśli ktoś mówi, że jestem lepszy, niż Roger, to myślę, że ta osoba nie wie nic o tenisie" - Rafa
Awatar użytkownika
logigamer
Senior
Senior
Posty: 2515
Rejestracja: 2 lut 2011, 22:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dunlop Aerogel 4D 100

Pytałem o rakietę ale ogólnie też możesz napisać :) :)
Awatar użytkownika
karjar
Weteran
Weteran
Posty: 1250
Rejestracja: 13 sty 2011, 20:47
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: Dunlop Aerogel 4D 100

Cóż, rakieta, o której na dzień dzisiejszy mogę powiedzieć,że wyprodukowana dla mnie. Świetne czucie i kontrola, poziom mocy przy prawidłowo wykonanym uderzeniu bardzo przyzwoity. Z rotacjami już gorzej, ale nie jest to model z takim przeznaczeniem, choć, jak sam popracujesz do masz spore pole manewru i w tym zakresie. Serwuje przyzwoicie, nie znam jeszcze jej pełnych możliwości wolejowych, bo zwyczajnie za mało goszczę przy siatce. Zmiana tego to plan rozwojowy na resztę tego sezonu. Mam nadzieję, że rakieta pomoże :D
NTRP 4
Prince Phantom Pro 100
"Mogę zaakceptować moją porażkę, każdy jej kiedyś doznaje. Ale nie zaakceptuję, że nie próbowałem" - Michael Jordan
"Jeśli ktoś mówi, że jestem lepszy, niż Roger, to myślę, że ta osoba nie wie nic o tenisie" - Rafa
Awatar użytkownika
logigamer
Senior
Senior
Posty: 2515
Rejestracja: 2 lut 2011, 22:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dunlop Aerogel 4D 100

karjar pisze:Cóż, rakieta, o której na dzień dzisiejszy mogę powiedzieć,że wyprodukowana dla mnie...
I to jest najważniejsze :::gd::: :wink:

A ja żałuję, że nie uderzyłem parę razy - przestraszyłem się wagi a ona ok 315g. Myślałem, że klocek koło 330g :wink:
Awatar użytkownika
Kojiro
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 130
Rejestracja: 2 lis 2010, 21:54
Lokalizacja: Wawa

Re: Dunlop Aerogel 4D 100

No to dzisiaj już uderzyłeś ;)

Panowie, planuję wciągnąć na moją setkę Tecnifibre X-tra Dynamic Biphase 1,33mm. Jakieś przeciwwskazania? Na ile wciągać, przy preferowanej płaskiej grze? A może Isospeed Axon Mono?
W[cenzura]e ;)
Awatar użytkownika
logigamer
Senior
Senior
Posty: 2515
Rejestracja: 2 lut 2011, 22:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dunlop Aerogel 4D 100

Kojiro pisze:No to dzisiaj już uderzyłeś ;)
Za co dzięki! :wink:

PS.: Więcej niż 25kg nie wrzucaj.

Wróć do „Dunlop”