Regulamin forum
Ideą obecnego systemu organizacji działu jest zapewnienie użytkownikom przejrzystej nawigacji pośród licznymi tematami sprzętowymi obecnymi na forum.

Producentów sprzętu tenisowego, w tym rakiet, jest wbrew pozorom bardzo dużo jednakże zainteresowanie jak i dostępność ich produktów jest mocno ograniczone. Z tego względu zdecydowaliśmy się na utworzenie osobnych folderów dla najczęściej omawianych rakiet, modele producentów, którzy nie mają osobnego folderu jak również tematy dotyczące innych kwestii np. sztywności i jej wpływu na moc rakiety etc. należy umieszczać w folderze "Pozostałe". Nie zdecydowaliśmy się na bardziej rozbudowaną "klasyfikację" aby nie było wątpliwości gdzie co umieszczać.

Życzymy miłej gry,
Redakcja TenisNET
Awatar użytkownika
Gudlas
Bywalec
Bywalec
Posty: 58
Rejestracja: 26 lip 2010, 11:51
Lokalizacja: Połaniec/Kraków

Dunlop Rapid 270 - Co o niej powiecie?

Jestem tu nowy i chciałem zapytać o coś ;). Kupiłem sobie rakietę Dunlop Rapid 270. Czy ktoś mi może coś o niej powiedzieć? Czy jest dobra i dla jakich graczy jest raczej przeznaczona? I jeszcze dostałem tłumik drgań. Jak go założyć? Taki kwadratowy z Logiem tejże marki. Jestem amatorem, a rakieta była bardzo przeceniona ale nowa ;). Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi ;).
Dunlop Rapid 270 M-FIL Vibrotech
NTRP 3,0
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Dunlop Rapid 270 - Co o niej powiecie ;)

Zaraz, zaraz, kupiłeś rakietę, a teraz sprawdzasz czy jest dobra? Aaaaa sprawdzasz nas? :D W innym przypadku to (Sam się ocenzurowałem REGFOR1!).

Rakieta dla kobiety/juniora lub niezłego technicznie gracza, który nie lubi ciężkich rakiet. Rakieta dość manewrowa do gry przy siatce i na całym korcie. NTRP 3-4,5.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Gudlas
Bywalec
Bywalec
Posty: 58
Rejestracja: 26 lip 2010, 11:51
Lokalizacja: Połaniec/Kraków

Re: Dunlop Rapid 270 - Co o niej powiecie ;)

Nie no, polecono mi ją w sklepie i sprawdzam czy mi dobrze doradzono. :P Ja mam NTRP 2 - 2,5.
Dunlop Rapid 270 M-FIL Vibrotech
NTRP 3,0
Awatar użytkownika
Mazzakollo
Weteran
Weteran
Posty: 1609
Rejestracja: 6 paź 2010, 21:49

Re: Dunlop Rapid 270 - Co o niej powiecie?

Korzystając z tematu, Rapid 260 i Rapid 270 są dość podobne do siebie (oprócz kolorystyki), prawda?
To świat nas zmusza do buntu. Chcę walczyć o swoje życie!
2x Wilson ProStaff 6.0 Hyper Carbon 95 @ Pro Hurricane.

Wróć do „Dunlop”