Regulamin forum
Ideą obecnego systemu organizacji działu jest zapewnienie użytkownikom przejrzystej nawigacji pośród licznymi tematami sprzętowymi obecnymi na forum.

Producentów sprzętu tenisowego, w tym rakiet, jest wbrew pozorom bardzo dużo jednakże zainteresowanie jak i dostępność ich produktów jest mocno ograniczone. Z tego względu zdecydowaliśmy się na utworzenie osobnych folderów dla najczęściej omawianych rakiet, modele producentów, którzy nie mają osobnego folderu jak również tematy dotyczące innych kwestii np. sztywności i jej wpływu na moc rakiety etc. należy umieszczać w folderze "Pozostałe". Nie zdecydowaliśmy się na bardziej rozbudowaną "klasyfikację" aby nie było wątpliwości gdzie co umieszczać.

Życzymy miłej gry,
Redakcja TenisNET
haas
Nowy
Nowy
Posty: 11
Rejestracja: 1 sie 2009, 09:00

Dunlop Aerogel 300 16x19

Co sądzicie o tej rakiecie? Może miał ktoś okazję nią grać?
Awatar użytkownika
el-biczel
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 202
Rejestracja: 3 cze 2009, 18:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dunlop Aerogel 300 16x19

Ja taką gram.
Kupiłem ją po 10 letniej przerwie w grze - może było to nierozsądne, nie dyskutujmy o tym ;) - ale bardzo szybko wszedłem w odpowiedni rytm.
Całkiem dobrze odpowiada mojemu stylowi gry, więc jest ok.
Napisz co chcesz wiedzieć, choć nie wiem czy odpowiem, bo mam małe doświadczenie w sprzęcie.
haas
Nowy
Nowy
Posty: 11
Rejestracja: 1 sie 2009, 09:00

Re: Dunlop Aerogel 300 16x19

Chciałbym przede wszystkim wiedzieć jaką ta rakieta posiada kontrolę i jak sprawdza się przy serwisie? Słyszałem bowiem opinie, że w tych elementach gry sprawdza się całkiem nieźle.
No i może jeszcze czy odczuwasz różnicę między 16x19 a 16x18?
Awatar użytkownika
Rafi
Bywalec
Bywalec
Posty: 91
Rejestracja: 19 wrz 2008, 21:43
Kontakt: Strona WWW

Re: Dunlop Aerogel 300 16x19

haas pisze:No i może jeszcze czy odczuwasz różnicę między 16x19 a 16x18?
To dwie różne rakiety. Spójrz na ich parametry :wink: .
Obrazek Aerogel 300, M-Fil 200

NTRP 3.0

Wróć do „Dunlop”