Regulamin forum
Ideą obecnego systemu organizacji działu jest zapewnienie użytkownikom przejrzystej nawigacji pośród licznymi tematami sprzętowymi obecnymi na forum.

Producentów sprzętu tenisowego, w tym rakiet, jest wbrew pozorom bardzo dużo jednakże zainteresowanie jak i dostępność ich produktów jest mocno ograniczone. Z tego względu zdecydowaliśmy się na utworzenie osobnych folderów dla najczęściej omawianych rakiet, modele producentów, którzy nie mają osobnego folderu jak również tematy dotyczące innych kwestii np. sztywności i jej wpływu na moc rakiety etc. należy umieszczać w folderze "Pozostałe". Nie zdecydowaliśmy się na bardziej rozbudowaną "klasyfikację" aby nie było wątpliwości gdzie co umieszczać.

Życzymy miłej gry,
Redakcja TenisNET
derock
Bywalec
Bywalec
Posty: 54
Rejestracja: 23 paź 2011, 04:08
Lokalizacja: Belfast

Dunlop Force 100 Tour

Właśnie zakupiłem tą rakietę. Czekam na przesyłkę. Czy ktoś z Was grał tym jak to określacie "szpadlem"? Jakie odczucia? Dotychczas gram raczej mniej ambitnymi rakietami. Tak mi się zdaje. Ciekawe czy dam nią radę... Określana jest jako przeznaczenie dla średnio-zaawansowanych i zaawansowanych graczy. Czy się z tym pojęciem zgadzacie?

http://www.novasport.pl/rakiety/Dunlop/ ... -tour.html
derock
Bywalec
Bywalec
Posty: 54
Rejestracja: 23 paź 2011, 04:08
Lokalizacja: Belfast

Re: Dunlop Force 100 Tour

No nic - nikt z Was tym wynalazkiem nie grał? Ja gram (odbijam) tą rakietą od ok. tygodnia. Napewno jest trudniejsza niż ta druga co mam - "prezesowska", ale przyjemność "odbijania" niewątpliwa. Wiadomo, że muszę się odpowiednio skoncentrować i ustawić do każdego uderzenia. Jednak najbardziej cieszy mnie to, że przy moim przeskoku z głowy 110 na 100 nawet sobie radzę. Mam wrażenie, że tą rakietą można nadać piłce niezłą rotację, przy czym z drugiej strony zapewnia także możliwość mocnego uderzenia. Dobrze się nią manewruje i jest dość precyzyjna, ale to ostatnie to zdaje się żadna rewelacja porównując do rakiety z głową 110. Tak więc myślę, że bardziej adekwatne i rzetelne byłyby Wasze opinie - tzn. graczy z większymi umiejętnościami i doświadczeniem. Chociaż rakieta jest z przedostaniej serii Dunlopów i była ona testowana przez Tennis Warehouse (link poniżej), więc chyba jest warta Waszej uwagi.

http://www.tennis-warehouse.com/Reviews ... eview.html

Wróć do „Dunlop”