Regulamin forum
Ideą obecnego systemu organizacji działu jest zapewnienie użytkownikom przejrzystej nawigacji pośród licznymi tematami sprzętowymi obecnymi na forum.

Producentów sprzętu tenisowego, w tym rakiet, jest wbrew pozorom bardzo dużo jednakże zainteresowanie jak i dostępność ich produktów jest mocno ograniczone. Z tego względu zdecydowaliśmy się na utworzenie osobnych folderów dla najczęściej omawianych rakiet, modele producentów, którzy nie mają osobnego folderu jak również tematy dotyczące innych kwestii np. sztywności i jej wpływu na moc rakiety etc. należy umieszczać w folderze "Pozostałe". Nie zdecydowaliśmy się na bardziej rozbudowaną "klasyfikację" aby nie było wątpliwości gdzie co umieszczać.

Życzymy miłej gry,
Redakcja TenisNET
green1212
Początkujący
Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 25 lis 2010, 10:56

Babolat AeroPro Drive bez Cortexu

Witam, nie wiem czy to odpowiedni dział, ale taki mi się właśnie wydawał do zadania pytania, czy może prośby. Otóż poszukuję rakiety Babolat AeroPro Drive bez Cortexu, czyli tą pierwszą wersję. Szkopuł w tym, że używam gripu 2. Jakieś pojedyncze modele bywają na Allegro, czy nawet jakieś ostatnie sztuki namierzyłem w sklepie internetowym, z tym że z rączkami 3. Znalazłem jakieś informacje w necie, ale to głównie jacyś sprzedawcy z Chin, czy Turcji, więc wiadomo co to może być.
Wiem, że jest to już raczej unikat, ale może ktoś z Was wie gdzie ewentualnie można jeszcze o to pytać, może wiecie, że ktoś ma do sprzedania, może ktoś z Was? Z tym, że interesuje mnie rakieta w przyzwoitym stanie.
Wiem, że to już trudny temat, ale cóż - próba nie strzelba.
Dzięki za wszelkie odpowiedzi.

Wróć do „Babolat”