Regulamin forum
Ideą obecnego systemu organizacji działu jest zapewnienie użytkownikom przejrzystej nawigacji pośród licznymi tematami sprzętowymi obecnymi na forum.

Producentów sprzętu tenisowego, w tym rakiet, jest wbrew pozorom bardzo dużo jednakże zainteresowanie jak i dostępność ich produktów jest mocno ograniczone. Z tego względu zdecydowaliśmy się na utworzenie osobnych folderów dla najczęściej omawianych rakiet, modele producentów, którzy nie mają osobnego folderu jak również tematy dotyczące innych kwestii np. sztywności i jej wpływu na moc rakiety etc. należy umieszczać w folderze "Pozostałe". Nie zdecydowaliśmy się na bardziej rozbudowaną "klasyfikację" aby nie było wątpliwości gdzie co umieszczać.

Życzymy miłej gry,
Redakcja TenisNET
Awatar użytkownika
alpen
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 241
Rejestracja: 28 paź 2009, 20:04
Lokalizacja: Tarnów

Babolat Aero Pro Drive - pierwsza wersja

Witam!
Poszukuję rakiety Babolat Aero Pro Drive, z tym że pierwszej wersji - czyli ten czarny bez cortexu. Mam też drugą wersję, ale pierwsza bardziej mi leży. W zeszłym roku udało mi się kupić pierwszą wersję nówkę na Allegro.
Czy orientujecie się może gdzie można go jeszcze kupić nowego (tzn. nieużywanego). Nie lubię kupować przechodzonych, zmasakrowanych rakiet, dlatego pytam o nowego lub chociaż niewiele granego.
Spytam również tych, którzy grali obydwoma wersjami - jakie są wasze opinie? Czy cortex mógł zmienić komfort gry? Dzięki z góry!
Obrazek AeroProDrive Cortex
NTRP 3.5
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Babolat Aero Pro Drive - pierwsza wersja

Testowałem wersję z Cortexem i różnicę czułem niewielką, można ją nawet zrzucić na karb innego naciągu.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
conradpll
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 138
Rejestracja: 9 lut 2010, 19:02
Lokalizacja: Kraków

Re: Babolat Aero Pro Drive - pierwsza wersja

Ja też właśnie szukałem tej rakiety dość długo ale ostatnio zauważyłem ją na Allegro i bez wahania kupiłem. Nie grałem wersją z Cortexem ale z tego co czytałem to różnica jest bardzo mała w grze, natomiast w cenie jest ogromna. Swoją drogą ciekawe czy dużo osób gra jeszcze tą pierwszą wersją i czy może jacyś zawodowcy nią grają...
Dunlop biomimetic 300
NTRP ~4.5
Awatar użytkownika
gural_91
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 384
Rejestracja: 11 lut 2008, 08:45
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Babolat Aero Pro Drive - pierwsza wersja

Prawdopodobnie Rafael Nadal ;).

Wróć do „Babolat”