Regulamin forum
Ideą obecnego systemu organizacji działu jest zapewnienie użytkownikom przejrzystej nawigacji pośród licznymi tematami sprzętowymi obecnymi na forum.

Producentów sprzętu tenisowego, w tym rakiet, jest wbrew pozorom bardzo dużo jednakże zainteresowanie jak i dostępność ich produktów jest mocno ograniczone. Z tego względu zdecydowaliśmy się na utworzenie osobnych folderów dla najczęściej omawianych rakiet, modele producentów, którzy nie mają osobnego folderu jak również tematy dotyczące innych kwestii np. sztywności i jej wpływu na moc rakiety etc. należy umieszczać w folderze "Pozostałe". Nie zdecydowaliśmy się na bardziej rozbudowaną "klasyfikację" aby nie było wątpliwości gdzie co umieszczać.

Życzymy miłej gry,
Redakcja TenisNET
Awatar użytkownika
gural_91
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 384
Rejestracja: 11 lut 2008, 08:45
Lokalizacja: Rzeszów

Babolaty - sztywność??

No właśnie, komu w tym względzie wierzyć??
Aero pro drive
tenniswarehouse - sztywność: 67
protenis.com.pl - 72
Aero Strike
tenniswarehouse.com - 61
protenis.com.pl - 70
Strona proetnis.com.pl służy tylko za przykład bo tak jest napisane na każdej polskiej stronie.
Awatar użytkownika
jaccol55
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 411
Rejestracja: 21 mar 2008, 13:27

Re: Babolaty - sztywność??

Rakieta naciągnięta ma mniejszą sztywność, na TW sztywność jest podawana właśnie dla naciągniętej rakiety. Tak więc, obydwa źródła są wiarygodne. :)
Awatar użytkownika
gural_91
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 384
Rejestracja: 11 lut 2008, 08:45
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Babolaty - sztywność??

Aha, to w ten sposób :D Dzięki, że mnie oświeciłeś bo miałem nie małe zdziwko przez chwile :P
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Babolaty - sztywność??

Zaraz komuś krzywdę zrobię... opcja "Szukaj"... górny, prawy róg... trzecia opcja od prawej...

viewtopic.php?f=7&t=1515&p=25359&hilit= ... 9ta#p25359

P.S.: Oczywiście Jaccol masz rację...

P.S.: Zanim padnie kolejne głupie pytanie. Te sztywności są z maszyny RDC Babolata. Wartości z innych maszyn RDC np. Prince'a będą inne...
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
gural_91
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 384
Rejestracja: 11 lut 2008, 08:45
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Babolaty - sztywność??

Sorki, rzeczywiście jest na forum już.
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Babolaty - sztywność??

Ja też przepraszam! Ponieważ znalazłem TYLKO (?) jeden wątek z tym, a pisałem o tym wielokrotnie... najwyraźniej przy starych "koszeniach" zostało usunięte... w wolnym czasie pomyślę nad przylepcem w tym dziale z takimi informacjami...
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
I3
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 400
Rejestracja: 8 lis 2007, 22:50

Re: Babolaty - sztywność??

W moim osobistym odczuciu to te rakiety wciągnięte mają sztywność podaną przez protenis.com.pl :wink:.
"Niestety Szwajcar mógłby zatrudnić samego Boga i i tak z Nadalem na ziemi by nie wygrał. [...] Wiem, że ciężko się z tym pogodzić, że Federer nie wygra nigdy RG :twisted:." Pistol Pete
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Babolaty - sztywność??

I3 pisze:W moim osobistym odczuciu to te rakiety wciągnięte mają sztywność podaną przez protenis.com.pl :wink:.
To znaczy masz na myśli że wg. Ciebie są sztywniejsze niż cyferki pokazują.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
I3
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 400
Rejestracja: 8 lis 2007, 22:50

Re: Babolaty - sztywność??

Jak najbardziej.
"Niestety Szwajcar mógłby zatrudnić samego Boga i i tak z Nadalem na ziemi by nie wygrał. [...] Wiem, że ciężko się z tym pogodzić, że Federer nie wygra nigdy RG :twisted:." Pistol Pete

Wróć do „Babolat”