Regulamin forum
Ideą obecnego systemu organizacji działu jest zapewnienie użytkownikom przejrzystej nawigacji pośród licznymi tematami sprzętowymi obecnymi na forum.

Producentów sprzętu tenisowego, w tym rakiet, jest wbrew pozorom bardzo dużo jednakże zainteresowanie jak i dostępność ich produktów jest mocno ograniczone. Z tego względu zdecydowaliśmy się na utworzenie osobnych folderów dla najczęściej omawianych rakiet, modele producentów, którzy nie mają osobnego folderu jak również tematy dotyczące innych kwestii np. sztywności i jej wpływu na moc rakiety etc. należy umieszczać w folderze "Pozostałe". Nie zdecydowaliśmy się na bardziej rozbudowaną "klasyfikację" aby nie było wątpliwości gdzie co umieszczać.

Życzymy miłej gry,
Redakcja TenisNET
genowef
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 155
Rejestracja: 13 sty 2009, 20:54

Re: Babolat 2009

ppeter pisze:Już dawno przestałem szukać logiki w działaniach dystrybutorów, czy też sklepów tenisowych. Po cenach w Protenisie widać, że są na Voelkla obrażeni, bo ceny są wyższe niż te w sklepie internetowym Voelkla, a przypuszczam, że spokojnie mogliby sprzedawać w niższych (skoro mnie się udaje). Określone sklepy nastawione są na określone marki (gdzie dostają największy rabat), reszta to "wypełniacze".
Różnie bywa - biznes nie kieruje się interesem klientów, ale interesem sprzedawców. Można dodać do tego czynnik ludzki: czasami dystrybutor zwyczajnie nie lubi któregoś sklepu, czasami pozwala na duże zaległości finansowe, czasami daje krótki termin płatności. Kombinacje są przeróżne i zazwyczaj dla człowieka z zewnątrz nie do rozszyfrowania.
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Babolat 2009

genowef pisze:Różnie bywa - biznes nie kieruje się interesem klientów, ale interesem sprzedawców...
Ale olewając klientów następuje sprawdzenie jak wiele wytrzymają... niektórzy będą dalej potulni jak owieczki, a inni przeniosą swoje interesy do innego sklepu/producenta etc.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Babolat 2009

Kumpel na MKT pomykał dziś wersją "odtłuszczoną" Storma - 295g. Mówi że jakby idealny klon dawnego Wilsona Staffa 6.5. No to jutro pewnie ja przetestuję :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
genowef
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 155
Rejestracja: 13 sty 2009, 20:54

Re: Babolat 2009

Vivid pisze:Kumpel na MKT pomykał dziś wersją "odtłuszczoną" Storma - 295g. Mówi że jakby idealny klon dawnego Wilsona Staffa 6.5. No to jutro pewnie ja przetestuję :)
I jak wrażenia?
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Babolat 2009

Nie miałem nastroju na granie Babolcem, nie wiem. On jest tam na etacie więc jak wpadam do klubu (kilka razy w tygodniu) to jak mi się zachce to nią pomacham.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Babolat 2009

Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
KcR'
Nowy
Nowy
Posty: 11
Rejestracja: 20 lip 2009, 10:44
Lokalizacja: Chrzanów

Re: Babolat 2009

Zakupiłem Babolata PD GT i powiem, że bardzo fajna packa ;). Dużo rotacji sama z siebie dodaje i przy tym (moim zdaniem) dobra kontrola nad piłką (nie wliczając naciągu, bo wiele razy już ją wciągnąłem). Godna polecenia gdyż ta rakieta sama gra :P
NTRP 2.5 - 3.0

Wróć do „Babolat”