Regulamin forum
Ideą obecnego systemu organizacji działu jest zapewnienie użytkownikom przejrzystej nawigacji pośród licznymi tematami sprzętowymi obecnymi na forum.

Producentów sprzętu tenisowego, w tym rakiet, jest wbrew pozorom bardzo dużo jednakże zainteresowanie jak i dostępność ich produktów jest mocno ograniczone. Z tego względu zdecydowaliśmy się na utworzenie osobnych folderów dla najczęściej omawianych rakiet, modele producentów, którzy nie mają osobnego folderu jak również tematy dotyczące innych kwestii np. sztywności i jej wpływu na moc rakiety etc. należy umieszczać w folderze "Pozostałe". Nie zdecydowaliśmy się na bardziej rozbudowaną "klasyfikację" aby nie było wątpliwości gdzie co umieszczać.

Życzymy miłej gry,
Redakcja TenisNET
mateusz2904

Babolat Power Game

Witam wszystkich, jestem tu nowy;) Chciałbym Was zapytać o opinię na temat tej rakiety, jestem początkującym graczem, a ten sprzęt jest stworzony (podobno) do nauki tenisa, więc wydaje mi się ze byłby odpowiedni dla mnie. A co wy o tym sądzicie?

Ponieważ zostało trochę poświątecznego nastroju powiem tak: Tutaj pytamy o rakiety, najczęściej o takie o których ciężko coś znaleźć, dzielimy się też opiniami o nich. Pytania jaka jest dla mnie odpowiednia, zadajemy w dziale "co wybrać" zgodnie z przylepcami tam zamieszczonymi. Pomogłem też dopasować post do wymogów regulaminu pkt2. W tym klasztorze taka reguła, że dla wzajemnego szacunku i czytelności przekazu wymagamy minimalnej poprawności językowej, obcej na innych forach./PitS
Załączniki
Babolat Power Game
Babolat Power Game
babolat-power-game_1045.jpg (86.91 KiB) Przejrzano 5525 razy
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Babolat Power Game

A teraz o rakiecie. Najprostsza grafitowa rakieta Babolca. Duża główka, szeroka rama, mała waga, balans 33cm. Tak to rakieta dla osoby początkującej. Żadnych systemów, dzięki temu gracz będzie ją czuł. :)
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
mateusz2904

Re: Babolat Power Game

PitS pisze:A teraz o rakiecie. Najprostsza grafitowa rakieta Babolca. Duża główka, szeroka rama, mała waga, balans 33cm. Tak to rakieta dla osoby początkującej. Żadnych systemów, dzięki temu gracz będzie ją czuł. :)
Więc chyba się na nią zdecyduję :) Na początek powinna być ok.
Awatar użytkownika
daroos
Weteran
Weteran
Posty: 1211
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:37
Lokalizacja: Łódź

Re: Babolat Power Game

Miałem i odbijałem kilka razy rakietą z takiej serii, mianowicie Babolat Fitness Game - rakieta z "plastiku" :wink:
Lanci
Nowy
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 12 kwie 2009, 11:39
Lokalizacja: Śrem k/Poznania
Kontakt: ICQ

Re: Babolat Power Game

Miałem okazję nią grać, moim zdaniem nic specjalnego. Ale dla osoby początkującej myślę, że będzie dobra. Aczkolwiek poszukałbym innej na Twoim miejscu :)
"Nie ma rzeczy niemożliwych!"
Awatar użytkownika
I3
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 400
Rejestracja: 8 lis 2007, 22:50

Re: Babolat Power Game

Możesz zacząć od niej bez problemu. Musisz mieć jakiś start. Poza tym nie masz preferencji obecnie, chyba że kolorystyczne :).
"Niestety Szwajcar mógłby zatrudnić samego Boga i i tak z Nadalem na ziemi by nie wygrał. [...] Wiem, że ciężko się z tym pogodzić, że Federer nie wygra nigdy RG :twisted:." Pistol Pete
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Babolat Power Game

Lanci pisze:Miałem okazję nią grać, moim zdaniem nic specjalnego. Ale dla osoby początkującej myślę, że będzie dobra. Aczkolwiek poszukałbym innej na Twoim miejscu :)
Nie, no zmęczony bardzo jestem, ktoś mi pomoże ?
"Nic specjalnego", cokolwiek to znaczy, jednak dla osoby początkującej sądzi kolega że będzie dobra, jednak radzi kupić jednak co innego. Czyli złą ?
Przeczytałem po przyjeździe wszystkie sześć wpisów kolegi, wszystkie w tematach sprzętowych, ze wszystkich nie wycisnąłby kropli konkretu.
Jak rozwijać temat "na okrągło" nie dotykając go zanadto radzę wzorować się na "atrakcyjnym Kazimierzu". On to umiał bezbłędnie.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB

Wróć do „Babolat”