Regulamin forum
Ideą obecnego systemu organizacji działu jest zapewnienie użytkownikom przejrzystej nawigacji pośród licznymi tematami sprzętowymi obecnymi na forum.

Producentów sprzętu tenisowego, w tym rakiet, jest wbrew pozorom bardzo dużo jednakże zainteresowanie jak i dostępność ich produktów jest mocno ograniczone. Z tego względu zdecydowaliśmy się na utworzenie osobnych folderów dla najczęściej omawianych rakiet, modele producentów, którzy nie mają osobnego folderu jak również tematy dotyczące innych kwestii np. sztywności i jej wpływu na moc rakiety etc. należy umieszczać w folderze "Pozostałe". Nie zdecydowaliśmy się na bardziej rozbudowaną "klasyfikację" aby nie było wątpliwości gdzie co umieszczać.

Życzymy miłej gry,
Redakcja TenisNET
Marcin
Początkujący
Początkujący
Posty: 49
Rejestracja: 25 mar 2016, 21:24

Nowe Pure Aero 2019

Cześć,
na polskim rynku można już kupić nową rakietę Babolat Pure Aero. W modelu na 2019 rok Babolat zachował legendarną siłę i rotację, dodał za to - po raz pierwszy w historii Aero - więcej kontroli.

Więcej szczegółów jest w WIDEO, które można znaleźć na stronie http://Babolat.pl/pureaero.

Dla dociekliwych, a takich nie brakuje na tym forum, polecam dłuższy artykuł na naszym blogu: https://Babolat-tenis.pl/blog/artykul/1 ... -2019.html .

W razie pytań proszę pisać - postaram się odpowiedzieć. :)
Pozdrawiam,
Marcin Maciocha
---
Sprzęt Tenisowy Ireneusz Maciocha
oficjalny dystrybutor Babolat i Tretorn w Polsce
http://www.Babolat.pl
https://Babolat-tenis.pl
Awatar użytkownika
rafbat
Weteran
Weteran
Posty: 1330
Rejestracja: 11 sty 2014, 18:18
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Re: Nowe Pure Aero 2019

Jest jakaś legendarna siła i rotacja w Pure Aero? Uważam, że pod względem spinu sporo jej brakuje chociażby do Wilson Steam 99S. Z kolei pod względem mocy znajdzie się pewnie sporo jeszcze bardziej przesadzonych ram.
Wilson Pro Staff 97
Wilson Revolve 1.25/Babolat Pro Hurricane Tour 1.25 - 27/26 kG
----------------------------------------
Head Graphene 360+ Extreme Pro
Wilson Revolve 1.25 26,5/26 kG
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: Nowe Pure Aero 2019

Jej legendarność tworzy legendarny Rafa. No i co, podskoczysz? :wink:
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Marcin
Początkujący
Początkujący
Posty: 49
Rejestracja: 25 mar 2016, 21:24

Re: Nowe Pure Aero 2019

Witam.
Ciężko dyskutować, co daje więcej spinu. Zawodnicy wybierają raczej Pure Aero niż tego Wilsona. Pure Aero jest 2 najlepiej sprzedającą się rakietą zawodniczą na świecie (po Pure Drive) - co 2 minuty ktoś kupuję tę ramę. To plus Rafael Nadal, który gra oczywiście personalizowaną ramą (https://Babolat-tenis.pl/blog/artykul/1 ... rawda.html) powoduje, że jeśli chodzi o rotację to ta rakieta jest - jak to się ładnie mówi w korpobełkocie - "benchmarkiem" dla kategorii.
Pozdrawiam,
Marcin Maciocha
---
Sprzęt Tenisowy Ireneusz Maciocha
oficjalny dystrybutor Babolat i Tretorn w Polsce
http://www.Babolat.pl
https://Babolat-tenis.pl
Awatar użytkownika
jurek
Orator
Orator
Posty: 623
Rejestracja: 8 sie 2008, 20:41

Re: Nowe Pure Aero 2019

Jak świat światem każdy swój towar chwali i w sumie nic dziwnego. Moim zdaniem w tej kategorii lepszą alternatywą jest Tecnifibre T-Flash 300 PS. Tyle, że nikt znany tym nie gra, więc rama siedzi sobie w niszy (gdzie zresztą jest bardzo chwalona). I nie, nie gram tą marką, ani jej nie sprzedaję, choć cenię za wysoką jakość.
Mantis Pro 295
"We can learn from the past, but those days are gone. We can hope for the future, but there might not be one".
"Failure is simply the opportunity to begin again, this time more intelligently".
Awatar użytkownika
rafbat
Weteran
Weteran
Posty: 1330
Rejestracja: 11 sty 2014, 18:18
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Re: Nowe Pure Aero 2019

Tak, a Skoda Fabia jest lepsza od Ferrari, bo się lepiej sprzedaje. Papka marketingowa "pierwsza klasa". (y)
Naprawdę tak możesz rozmawiać z pelikanami, które te ramy kupują, a nie z ludźmi, którzy jednak trochę się tenisem i sprzętem tenisowym interesują. Dobrze wiesz, że rakieta sprzedaje się tak dzięki dobrze prowadzonemu marketingowi. Parę lat temu wychwalaliście połączenie grafitu i wolframu (słynne GT) - wtedy coś nie pykło. Podobnie jest teraz z tą "innowacyjną" ramą. :)
Wilson Pro Staff 97
Wilson Revolve 1.25/Babolat Pro Hurricane Tour 1.25 - 27/26 kG
----------------------------------------
Head Graphene 360+ Extreme Pro
Wilson Revolve 1.25 26,5/26 kG
Marcin
Początkujący
Początkujący
Posty: 49
Rejestracja: 25 mar 2016, 21:24

Re: Nowe Pure Aero 2019

Ok, Rafbat - Twoja opinia. Choć myślę, że sam wiesz, że porównanie ze Skodą i Ferrari jest nietrafione, bo Skoda kosztuje ułamek tego, co Ferrari, a wspomniany Wilson jest w podobnej cenie jak Babolat. A jednak ludzie wybierają Pure Aero. Ja po prostu z szacunkiem podchodzę do ich wyborów.

Dziękuję za słowa uznania dla naszego marketingu (jeśli ktoś jeszcze nie zauważył mojej stopki - jestem przedstawicielem Babolata i się z tym nie kryję). Po prostu łatwo sprzedaje się dobre produkty. Rakiety można przed zakupem przetestować, więc zachęcam do sprawdzenia nowego Pure Aero - http://www.Babolat.pl/pureaero :)
Pozdrawiam,
Marcin Maciocha
---
Sprzęt Tenisowy Ireneusz Maciocha
oficjalny dystrybutor Babolat i Tretorn w Polsce
http://www.Babolat.pl
https://Babolat-tenis.pl
Awatar użytkownika
rafbat
Weteran
Weteran
Posty: 1330
Rejestracja: 11 sty 2014, 18:18
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Re: Nowe Pure Aero 2019

Marcin pisze:Ok, Rafbat - Twoja opinia. Choć myślę, że sam wiesz, że porównanie ze Skodą i Ferrari jest nietrafione, bo Skoda kosztuje ułamek tego, co Ferrari, a wspomniany Wilson jest w podobnej cenie jak Babolat. A jednak ludzie wybierają Pure Aero.
Eh, myślałem, że na tym forum nie trzeba zaznaczać, kiedy używa się ironii czy sarkazmu. :/
Zgadzam się, że jest nietrafione, tak samo jak nietrafione jest stwierdzenie, że Wasze rakiety sprzedają się najlepiej, bo są najlepsze.
Wilson Pro Staff 97
Wilson Revolve 1.25/Babolat Pro Hurricane Tour 1.25 - 27/26 kG
----------------------------------------
Head Graphene 360+ Extreme Pro
Wilson Revolve 1.25 26,5/26 kG
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Nowe Pure Aero 2019

Bobolce vel. Blablolaty :P sprzedają się dobrze bo kiedyś były mądrze wprowadzane na rynek, mają dobrą reklamę i są ... dobrym sprzętem. Nie najlepszym, ale dobrym. W ogóle nie ma pojęcia "najlepszy". Najlepsza rakieta to ta, którą mnie się najlepiej gra. :)
To przecież oczywista zależność. ;) Ale dla każdego ten wybór jest inny.
Dla mnie ramy Babolata są bezpłciowe, gra się tylko na radar, takie patelnie. Generalnie niegrywalne. Ale tak ja je odbieram. Natomiast jak ktoś mnie pyta o polecenie ram na testy to często wskazuję ramy Babolata. One są dobre, a to, że mnie kompletnie nie pasują nie znaczy, że komuś też.
Ostatnio zmieniony 27 paź 2018, 15:43 przez Vivid, łącznie zmieniany 1 raz.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Nowe Pure Aero 2019

Panowie,
Marcin w sposób profesjonalny - rozumiany jako jawny i spokojny - przedstawia ofertę "swojej firmy".
Rozumiem, że pewne rozdmuchanie w poszczególnych stwierdzeniach może być dla niektórych drażniące ale tak działa marketing - dobry/niezłe etc. nie działa na wyobraźnię przeciętnego konsumenta.

Zresztą z doświadczeń znajomych i moich wyłania się obraz dobrej obsługi klienta (w przypadku problemów z produktem) ze strony polskiego przedstawiciela Babolata więc tylko się cieszyć, że:
1) Polski przedstawiciel bardziej lub mniej zwraca uwagę na internetowe społeczności tenisowe - szkoda, że nie w złotych czasach tego forum ale to już inna kwestia.
2) Informuje o nowych produktach nie uprawiając kryptoreklamy.
Marcin pisze:Ciężko dyskutować, co daje więcej spinu.
Nie przesadzajmy. Są narzędzia pomiarowe do tego - nieistotna jest ich niepewność pomiarowa, ważne, że składowa jest niepewnością systematyczną.

Najwięcej rotacji spośród dozwolonych rozwiązań dają bardzo otwarte przeploty o małej liczbie strun poziomych czyli gro przeplotów Wilsona z "S-ką" (źródło - gracze odbijający APD i Steamem 99S, pomiar przez PlaySight).
Marcin pisze:Zawodnicy wybierają raczej Pure Aero niż tego Wilsona.
ATP i WTA? Nie znam polityki Babolata w kontekście wydawania prostocków więc nie wiem od jakiej pozycji zawodnik może zażyczyć sobie APD zamiast PA ale z tego co mi wiadomo Wilson niezbyt ochoczo rozdaje prostockowe Steamy 99 - De Minaur, Halep, Svitolina. Paradoksalnie w WTA Finals nowych Babolatów nie ma, są starsze APD i PD.


Marcin pisze: Pure Aero jest 2 najlepiej sprzedającą się rakietą zawodniczą na świecie (po Pure Drive) - co 2 minuty ktoś kupuję tę ramę.
Możesz podać źródło i liczby?

Sprzedaż, niestety, nie ma wiele wspólnego z jakością produktu. Babolat marketingowo jest najlepszy na świecie. Wycisnął do ostatniej kropelki potencjał drzemiący w zawodnikach w kontekście napędzania sprzedaży.

Stare dane z USA pokazują,że Steam 99S radził sobie b. dobrze różnica w wynikach długoterminowych będize raczej wynikać z ciągłości działań marketingowych.
El Diablo pisze:Statystyki sprzedaży sprzętu tenisowego w USA w roku 2014.

2014 vs. 2013
2014: 100 077 000 $
2013: 100 709 000 $
Zmiana procentowa: -1%


Najlepiej sprzedające się rakiety*:
1. Babolat Aero Pro Drive 2013
2. Babolat Pure Drive GT 2012
3. Babolat Pure Drive Lite 2012
4. Babolat Aero Pro Team 2013
5. Head Graphene Radical MP


Najlepiej sprzedające się nowe modele (wprowadzone w ciągu ostatnich 12 miesięcy)*:
1. Wilson Juice 100 S
2. Wilson Pro Staff RF 97 Autograph
3. Babolat Pure Strike 100
4. Wilson Juice 100 2014
5. Wilson Juice 108 2014


Najlepiej sprzedające się buty tenisowe*:
1. Asics Gel Resolution 5
2. Prince T22
3. Nike Air Max Cage 2013
4. Nike Zoom Vapor 9.5 Tour
5. Babolat Propulse 4


Najlepiej sprzedające się naciągi**:
1. Babolat RPM Blast
2. Prince Synthetic Gut Duraflex
3. Wilson NXT
4. Wilson Sensation
5. Luxilon 4G


__________________________________
Źródło: TIA/Sports Marketing Surveys
* - Na podstawie wartości sprzedaży.
** - Na podstawie ilości sprzedanych sztuk.


Poniżej porównanie lat 2013 do 2012.
SPOILER:
Tu jest problem pewnej nieporadności Wilsona w segmencie odpowiadającym PD/PA/APD - co rusz zmieniają kierunek i koncepcję.
Juice, Steam etc. to przykład pomieszania z poplątaniem. Aby ugruntować daną linię rakiet na rynku konieczna jest pewna stałość.

Zresztą bazowanie na sprzedaży jako wykładniczej jakości produktu jest zakłamywaniem rzeczywistości.
Trend, moda, marketing... to kreuje sprzedaż, a jeśli ktoś twierdzi, że nie to niech spojrzy na wyniki produktów powiązanych z Rogerem Federerem.
Marcin pisze:To plus Rafael Nadal, który gra oczywiście personalizowaną ramą (https://Babolat-tenis.pl/blog/artykul/1 ... rawda.html) ...
Określenie "personalizacja" w moim rozumieniu sugeruje, że bazą jest Pure Aero, a to cały czas Aeropro. Babolat zresztą kolejny raz strzelił sobie stopę pod względem możliwości kamuflażu ram - pierwszą wtopą był Cortex (obustronnie - najpierw malowanie go na ramach, a potem zakrywanie farbą), drugą nowe przelotki.
Tak przeglądając materiały na Waszym blogu śmiem twierdzić, że w USA byłaby podstawa do pozwu... ale nie jesteśmy w USA.
Marcin pisze:... jeśli chodzi o rotację to ta rakieta jest - jak to się ładnie mówi w korpobełkocie - "benchmarkiem" dla kategorii.
Tak, jest to punkt odniesienia wynikający z cechy jaką jest dostęp do rotacji ale ważniejszym jest popularność/powszechność. Punkt odniesienia w tym przypadku musi się być takowym dla większej liczby odbiorców/zainteresowanych i tu PA wygra bezsprzecznie gdyż 1000000x więcej ludzi będzie miało w swoim bagażu doświadczeń odbijane PA/APD niż Steamem 99S.

Osobną kwestią jest czy można nowemu produktowi, nawet jeśli częściowo bazuje na poprzednim przypisywać niemalże kultowy status jego poprzednika.


P.S.: Drugą nowością od Babolata będzie Pure Drive VS.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Nowe Pure Aero 2019

El Diablo pisze:Panowie,
Marcin w sposób profesjonalny - rozumiany jako jawny i spokojny - przedstawia ofertę "swojej firmy".
Rozumiem, że pewne rozdmuchanie w poszczególnych stwierdzeniach może być dla niektórych drażniące ale tak działa marketing - dobry/niezłe etc. nie działa na wyobraźnię przeciętnego konsumenta.

Zresztą z doświadczeń znajomych i moich wyłania się obraz dobrej obsługi klienta (w przypadku problemów z produktem) ze strony polskiego przedstawiciela Babolata więc tylko się cieszyć, że:
1) Polski przedstawiciel bardziej lub mniej zwraca uwagę na internetowe społeczności tenisowe - szkoda, że nie w złotych czasach tego forum ale to już inna kwestia.
2) Informuje o nowych produktach nie uprawiając kryptoreklamy.
No i po co to piszesz? Czemu to ma służyć? Ja tu widzę ewidentne włażenie w tyłek przedstawicielowi marki i paniczną jego obronę żeby pokazać, że nie można mu zrobić kuku. Tylko jakoś nie odnoszę wrażenia, by ktoś mu kuku robił ...
Ot wymiana opinii. Ktoś na wstępie tego wątku pojechał coś po przedstawicielu i o ile się nie mylę został spacyfikowany, bo faktycznie nie działa z partyzanta, tylko jawnie.
Ale bałwochwalstwa tu nie będzie. Rakiety tej marki są dla mnie niegrywalne. I jak ktoś mnie się o nie pyta przez pryzmat mojej gry to stanowczo mówię, że to jest chyba najgorszy sprzęt. Ale jak już patrzymy przez pryzmat polecenia tych rakiet komuś innemu to niejednokrotnie powtarzałem, że warto dać im szansę i bardzo możliwe, że wylądują w torbie po testach.

ED, chyba nie ogarniasz przekory naszego narodu i generalnie internetowego suwerena ;). Takie posty jak Twój (cytowany fragment) to taka swoista płachta na byki :P Po nim to trzeba przyjść, skopać Marcinowi dupę i bratki zasadzić. rotfl
A facet sobie tu spokojnie daje radę i inni też go akceptują.
Trochę wystawisz go na tarczę strzelniczą ...
Nie bądź taki wyrywny, nawet jak ktoś Marcinowi coś wytyka pod kątem jego biznesu to daj mu się odnieść, da sobie radę. Poza tym nie ma tu jakiejś ordynarnej jazdy, a ktoś zawsze może mieć uwagi. ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
2_D
Orator
Orator
Posty: 583
Rejestracja: 27 sty 2016, 16:08
Lokalizacja: K.G.

Re: Nowe Pure Aero 2019

Vivid pisze: No i po co to piszesz? Czemu to ma służyć? Ja tu widzę ewidentne włażenie w tyłek przedstawicielowi marki i paniczną jego obronę żeby pokazać, że nie można mu zrobić kuku. Tylko jakoś nie odnoszę wrażenia, by ktoś mu kuku robił ...
Ot wymiana opinii. Ktoś na wstępie tego wątku pojechał coś po przedstawicielu i o ile się nie mylę został spacyfikowany, bo faktycznie nie działa z partyzanta, tylko jawnie.
Ale bałwochwalstwa tu nie będzie. Rakiety tej marki są dla mnie niegrywalne. I jak ktoś mnie się o nie pyta przez pryzmat mojej gry to stanowczo mówię, że to jest chyba najgorszy sprzęt. Ale jak już patrzymy przez pryzmat polecenia tych rakiet komuś innemu to niejednokrotnie powtarzałem, że warto dać im szansę i bardzo możliwe, że wylądują w torbie po testach.
Bogu, Boguniu, Bogusiu tego forum. No i po co to piszesz? Czemu to ma służyć ? :]
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowe Pure Aero 2019

El Diablo - trochę stare te dane :P. Nie masz nowszych i nie tylko na rynek amerykański :) ?
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Nowe Pure Aero 2019

Jakuboto pisze:El Diablo - trochę stare te dane :P. Nie masz nowszych i nie tylko na rynek amerykański :) ?
Gdybym miał to bym wrzucił. ;)

Wiesz, większość opracowań danych jest odpłatna.

Ale najbardziej aktualne dane TIA na USA są następujące - uwaga, to jest ranking w oparciu o przychody, a nie sztuki.

Najlepiej sprzedające się rakiety w 2017 roku:
1. Babolat Pure Aero (100) 2016
2. Babolat Pure Drive 2015
3. Wilson Pro Staff RF 97 Auto 2017
4. Wilson Blade 98 (16x19) CV
5. Babolat Pure Drive 2018

Najlepiej sprzedające się rakiety wprowadzone na rynek w ciągu ostatnich 12 miesięcy (bodaj maj 2017-maj 2018):
1. Babolat Pure Drive 2018
2. Head MXG 5
3. Wilson Ultra 100 CV 2017
4. Head Graphene Touch Instinct MP
5. Head MXG 3
Vivid pisze:No i po co to piszesz? Czemu to ma służyć? Ja tu widzę ewidentne włażenie w tyłek przedstawicielowi marki i paniczną jego obronę żeby pokazać, że nie można mu zrobić kuku. Tylko jakoś nie odnoszę wrażenia, by ktoś mu kuku robił ...
Ot wymiana opinii. Ktoś na wstępie tego wątku pojechał coś po przedstawicielu i o ile się nie mylę został spacyfikowany, bo faktycznie nie działa z partyzanta, tylko jawnie.
Nakreślam płaszczyznę do funkcjonowania bo chłopaki potrafią zaatakować niczym husaria...
http://www.tenis.net.pl/forum/viewtopic.php?f=6&t=12545
Nie ukrywam, że byłem z nich dumny jak zareagowali ale wiesz, bądźmy uprzejmi... albo starajmy się chociaż zachować pozory. :teathy:

Vivid pisze:Ale bałwochwalstwa tu nie będzie. Rakiety tej marki są dla mnie niegrywalne. I jak ktoś mnie się o nie pyta przez pryzmat mojej gry to stanowczo mówię, że to jest chyba najgorszy sprzęt. Ale jak już patrzymy przez pryzmat polecenia tych rakiet komuś innemu to niejednokrotnie powtarzałem, że warto dać im szansę i bardzo możliwe, że wylądują w torbie po testach.
Przeczytałeś całość więc widzisz, że nie ma mowy o wymuszaniu pozytywnych opinii. Sam raczej jeśli chodzi o tę markę jestem fanem w zasadzie chyba tylko starego Soft Controla z lat 90-tych.
Vivid pisze:ED, chyba nie ogarniasz przekory naszego narodu i generalnie internetowego suwerena ;). Takie posty jak Twój (cytowany fragment) to taka swoista płachta na byki :P Po nim to trzeba przyjść, skopać Marcinowi dupę i bratki zasadzić rotfl
A facet sobie tu spokojnie daje radę i inni też go akceptują.
Trochę wystawisz go na tarczę strzelniczą ...
Nie bądź taki wyrywny, nawet jak ktoś Marcinowi coś wytyka pod kątem jego biznesu to daj mu się odnieść, da sobie radę. Poza tym nie ma tu jakiejś ordynarnej jazdy, a ktoś zawsze może mieć uwagi ;)
Dałem tylko sygnał na czym stoimy z punktu widzenia zielonej kompanii. :P
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Marcin
Początkujący
Początkujący
Posty: 49
Rejestracja: 25 mar 2016, 21:24

Re: Nowe Pure Aero 2019

Ale się dyskusja zrobiła. :) Właściwie to jestem w niej zbędny, więc tylko odniosę się do jednej kwestii - Babolat podaje dane za Sport Marketing Survey - jest to niezależny od producentów raport budowany na podstawie danych o sprzedaży przez nich rakiet do poszczególnych krajów.

Pozdrawiam i zachęcam do zapoznania się z informacjami o Pure Aero http://www.Babolat.pl/pureaero i testowania rakiety - dla jednych będzie super, dla innych nie. Wtedy nie muszą jej kupować, ani nawet się nią zachwycać. ;)

PS. Skoro już padła informacja o nowym Pure Drive VS - będzie dostępna w sprzedaży w Polsce w styczniu/lutym 2019 (jeszcze dokładnie nie wiemy). Rakieta i cała nowa koncepcja ram VS powstawała bardzo długo, dość powiedzieć, że po raz pierwszy testowałem ją w Chinach w kwietniu ubiegłego roku. Jak ktoś lubi serię Pure Drive i wyciska już z tej rakiety maksa (a z kolei nie leżą mu inne ramy), myślę że będzie dla niego interesującą propozycją. Egzemplarze do testowania będą dostępne na konferencjach trenerskich, które będą miały miejsce w grudniu.
Pozdrawiam,
Marcin Maciocha
---
Sprzęt Tenisowy Ireneusz Maciocha
oficjalny dystrybutor Babolat i Tretorn w Polsce
http://www.Babolat.pl
https://Babolat-tenis.pl
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Nowe Pure Aero 2019

El Diablo pisze:... to jest ranking w oparciu o przychody, a nie sztuki.

Najlepiej sprzedające się rakiety w 2017 roku:
1. Babolat Pure Aero (100) 2016
2. Babolat Pure Drive 2015
3. Wilson Pro Staff RF 97 Auto 2017
4. Wilson Blade 98 (16x19) CV
5. Babolat Pure Drive 2018

Najlepiej sprzedające się rakiety wprowadzone na rynek w ciągu ostatnich 12 miesięcy (bodaj maj 2017-maj 2018):
1. Babolat Pure Drive 2018
2. Head MXG 5
3. Wilson Ultra 100 CV 2017
4. Head Graphene Touch Instinct MP
5. Head MXG 3
Z kronikarskiego obowiązku...

Najlepiej sprzedające się rakiety w okresie Styczeń-Czerwiec 2018:
1. Babolat Pure Drive 2018
2. Babolat Pure Aero 2016
3. Wilson Blade 98 (16x19) CV
4. Wilson Pro Staff 97 CV Black 2017
5. Wilson Ultra 100 CV 2017

Najlepiej sprzedające się rakiety wprowadzone na rynek w ciągu ostatnich 12 miesięcy (bodaj październik 2017 - październik 2018):
1. Babolat Pure Drive 2018
2. Wilson Pro Staff 97 CV Black 2017
3. Wilson Ultra 100 CV 2017
4. Babolat Pure Drive Lite 2018
5. Babolat Pure Drive Team 2018
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.

Wróć do „Babolat”