Regulamin forum
Ideą obecnego systemu organizacji działu jest zapewnienie użytkownikom przejrzystej nawigacji pośród licznymi tematami sprzętowymi obecnymi na forum.

Producentów sprzętu tenisowego, w tym rakiet, jest wbrew pozorom bardzo dużo jednakże zainteresowanie jak i dostępność ich produktów jest mocno ograniczone. Z tego względu zdecydowaliśmy się na utworzenie osobnych folderów dla najczęściej omawianych rakiet, modele producentów, którzy nie mają osobnego folderu jak również tematy dotyczące innych kwestii np. sztywności i jej wpływu na moc rakiety etc. należy umieszczać w folderze "Pozostałe". Nie zdecydowaliśmy się na bardziej rozbudowaną "klasyfikację" aby nie było wątpliwości gdzie co umieszczać.

Życzymy miłej gry,
Redakcja TenisNET
dzalano
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 117
Rejestracja: 20 sty 2012, 20:32
Lokalizacja: Szczecin

Re: Babolat Pure Strike 2013/2014

Nie chcę nic mówić, ale Twoje parametry idealnie pasują do Dunlopa F3.0 Tour. Może w takim razie chociaż warto dać mu szansę. :rolleyes:
Biomimetic F3.0 TOUR
Biomimetic 200 PLUS
Awatar użytkownika
JCz
Ostatnia Instancja
Ostatnia Instancja
Posty: 1696
Rejestracja: 2 maja 2005, 20:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: Babolat Pure Strike 2013/2014

Babolat Pure Strike już do nabycia w sklepach internetowych:
Sportclub
Strefa
Pacific X-Force 295
Redakcja Tenis NET
Sprzęt | Blog
Ulubiona tenisistka :)
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Babolat Pure Strike 2013/2014

El Diablo pisze:Podobno nieco poniżej 70RA.
Niby jest sztywna ale jakoś nie do końca to się czuje. Za to rewelacyjnie gnie się na ... kolanie. :twisted: :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Babolat Pure Strike 2013/2014

Opisałbyś wrażenia, a nie o oczywistościach będziesz opowiadał. :]
Dowody Twojego niegodnego zachowania już w necie krążą.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
jetfighter1
Nowy
Nowy
Posty: 18
Rejestracja: 18 wrz 2012, 10:03

Re: Babolat Pure Strike 2013/2014

Babolat ogólnie ma jakieś nieścisłości w podawaniu nominalnych wartości sztywności swoich rakiet.
Np. nowy testowany przeze mnie Pure Control GT 98 ma nominalnie, zgodnie z tym co napisane na rakiecie, sztywność na poziomie 69 RA. Moim zdaniem ta sztywność jest na poziomie ok. 60 RA, porównując bezpośrednio do Pacifica X-Force'a 98 BX2 (58 RA) praktycznie nie odczuwam większej różnicy w sztywności tych rakiet.

Wróć do „Babolat”