Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Termobag Babolat Thermobag Team x12

Babolat Thermobag Team x12
Obrazek
Teoretycznie największy niespełna 80 litrowy termobag dostępny w trzech zestawach kolorystycznych. Ja wybrałem ten w najbardziej skromnym zestawie: czarny z białym z minimalnymi białymi wstawkami. Całość wygląda bardzo skromnie a jednocześnie elegancko, bez zbędnej krzylkliwości.

Thermobag wyposażono w 3 kieszenie główne z tego jedna z bocznych jest termoizolowana. Mieści spokojnie rakiety z pokrowcami, ja zmieściłem dwie, trzy też by się zmieściły. Komora środkowa jest najobszerniejsza, zawiera worek na buty jak i dodatkową wentylowaną komorę przeznaczoną na mokre ciuchy zapinaną na zamek błyskawiczny.

Trzecia komora główna może pomieścić zarówno kilka rakiet (symetrycznie do pierwszej jak i ubrania, większe drobiazgi (w moim przypadku piłki, naciągi, napoje). Nie jest ona termoizolowana.

Z boku znajdują się jeszcze dwie przegrody na drobiazgi i dokumenty. Całość bardzo starannie wykonana, z dobrych materiałów, sztywnych plastików których ja osobiście nie uwielbiam nie ma za dużo, a materiały są dobrej jakości. Trwałość poznamy później

Moim zdaniem jedna z toreb godnych polecenia na dłuższe tenisowe delegacje i w takim celu została kupiona.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB

Wróć do „Pozostałe”