TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Thermobag Wilson [K] Pro Tour Super Six Pete Sampras

Z racji tego, że byłem grzeczny (dla Kat) ;) to Mikołaj sprezentował mi tę oto torbę :).

Obrazek

Wymiary:
Długość: 79 cm
Szerokość: 33 cm
Wysokość: 35 cm
Pojemność: 64 litry

Opis:
Torba zawiera dwie komory Moistureguard i Thermoguard. Pośrodku nich jest trzecia komora - największa - na rzeczy. Obok komory Thermoguard znajduje się dość spora "kieszonka" na drobne rzeczy, ale wejdzie tam ich sporo. ;) Dodatkowo, dostajemy zasuwaną torebeczkę na mokre rzeczy. Całość możemy nosić na ramiączkach na plecach lub w ręce za rączki widoczne na zdjęciu. Torba jest sztywna.

Do komory Thermo weszły mi dwie rakiety Wilson [K] Blade Tour z pokrowcami i raczej ciężko by było włożyć tam trzecią, chyba, że bez pokrowców, wtedy się zmieszczą.

Do największej komory na rzeczy bez problemu wchodzą mi: buty, piłki, wody, rzeczy na zmianę i zostaje jeszcze dużo miejsca. Komora jest pojemna i wysoka, więc można się nieźle wyekwipować. Co mnie zdziwiło, to to, że grając pod balonem niedawno, wyjąłem jedną wodę na zewnątrz a drugą miałem w środku. Po godzinie gry wyjąłem tą drugą i była ona ciepła. Komora jest obszyta grubym materiałem, po bokach specjalne komory, więc to pewnie stąd.

Położenie ramiączek ma plus i minus. Plusem jest to, że torba ma usztywniony spód, przez co wygodnie się ją nosi na plecach. Ramiączka są bardzo komfortowe, torba przylega do ciała. Istotą minusa jest to, że trzeba uważać, gdzie się torbę stawia, żeby później nie mieć ubrudzonych pleców ;).

Ogólnie rzecz biorąc polecam :).

Wróć do „Pozostałe”