Awatar użytkownika
PIXI
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 959
Rejestracja: 31 maja 2008, 19:03
Lokalizacja: Mysłowice/Sosnowiec

Termobag Tecnifibre Tour 6R VO2 MAX

Tecnifibre Tour 6R VO2 MAX

Obrazek

Kolor: czarny / czerwony / biały
Wymiary: 79 x 33 x 16 cm

Zacznę od tego, że dostałem z Protenisa trochę inną torbę niż jest tam na zdjęciach (co oczywiście było poprzedzone pytaniem ze sklepu, czy takie coś mi odpowiada). Otóż po pierwsze: kieszenie na buty, oraz ta druga wielkością, po głównej komorze, są zamienione miejscami, a na dole torba jest z materiału tego czarnego, a nie z tego czerwonego. Nie robi mi to różnicy większej.

Wygląd:
Torba ta prezentuje się bardzo ładnie, kolorystyka świetna (tym bardziej, że pasuje idealnie do mojego Wilsonka ;) ), nie mam się czego uczepić.

Wygoda:
Torbę tą nosi się bardzo przyjemnie, ze względu na piankowy uchwyt, oraz bardzo wygodne, łatwe do regulacji szelki. Jest lekka, nie czuć jej na plecach. Nawet uchwyty do suwaków są bardzo przyjemne w dotyku ;)

Przestrzeń:
Cóż... Na pierwszy rzut oka zdaje się bardzo mała, mimo, że jest to "szóstka", to wydawała się być ociupinkę większa od "trójki" Wilsona - (K Tour 3). Okazuje się jednak, że można w niej zmieścić dokładnie tyle, ile potrzebuję: Jedna/dwie rakiety, buty, koszulka na zmianę, woda, 2 paczki piłek, parę drobiazgów. Ale wątpię, żeby można nazwać tą torbę "szóstką", bo jest mała, chyba jest najmniejszą torbą na sześć rakiet, jaką do tej pory widziałem. A do tego jeszcze zostaje dość sporo wolnego miejsca. Jedyną dla mnie wadą jest wrzucenie kieszeni na buty wewnątrz głównej komory. Druga rzecz, która niektórym może wadzić, to to, że wkładając rakietę należy najpierw wsadzić rączkę, a potem dopiero resztę, bo inaczej nie wejdzie.

Wykonanie:
Krótko: bardzo porządne materiały, solidnie uszyta (poza tym że lekko rozpruł mi się rękaw na buty, ale to się zszyje), wszystko ładnie połączone ze sobą, bez wad w wykonaniu.


Podsumowanie:
Polecam tę torbę każdemu, kto potrzebuje świetnie wykonanej, wygodnej, solidnej torby za niezłą cenę.


P.S.:
Linki do opinii o większych torbach z tych serii:
Tecnifibre Tour VO2 MAX 9R - Jurek
Recenzja porównawcza 12-paków z linii VO2 Max oraz Tour - El Diablo

Wróć do „Pozostałe”