Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Head Graphene 360 Radical MP

To będzie inna recenzja niż zwykle. Będzie też najkrótsza …

Nie przypominam sobie, a grałem 150-200 ramami w życiu, żebym spotkał się z taką ramą. O_O

To rama podwójnego WOW! O_O

WOW! nr 1 - Nie ma absolutnie niczego w tej ramie do czego mógłbym się przyczepić, NIC!
WOW! nr 2 - Nie ma absolutnie niczego w tej ramie co zwróciłoby moją uwagę, jakoś "wznieciło", NIC!

Ktoś kiedyś powiedział o Arturze Barcisiu, że jest absolutnym mistrzem drugiego planu. To stwierdzenie w mojej ocenie idealnie pasuje do tej ramy.

Konkluzja jest prosta.
Jeżeli potrafisz grać w tenisa i w sumie od ramy nie oczekujesz niczego, ma być tylko lub aż kompanem do gry, to - BINGO!
Jeżeli natomiast oczekujesz od ramy czegoś sprecyzowanego, konkretnego, to nie ten adres. Ona da ci co trzeba, ale raczej na pewno w twoim odczuciu jednak trochę za mało ...

To tyle, dziękuję za uwagę. :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Yhr1976
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 190
Rejestracja: 8 sie 2013, 23:51
Lokalizacja: Warszawa, Poznań

Re: Head Graphene 360 Radical MP

TWE podpowiada, że sztywność tej ramy to babolatowe 68RA. Czuć to jakoś?

Kupiłem po taniości Graphene Touch Radical MP. Już miałem puścić dalej, ale skoro Robin Haase tym gra. Planuje zamiar dać lepszy naciąg może, coś z NXT i na 25.5-26kg, czucie i kontrola większe skoro rama daje mniejszą.
Chroniczne poszukiwanie rakiety idealnej. Stadium zaawansowane.
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Head Graphene 360 Radical MP

Vivid dawno było ale na pewno pamiętasz :)
W porównaniu do Head YouTek Graphene Radical MP, który opisywałeś dawno temu. Czy w tym modelu poprawili w jakimś stopniu niedoskonałości na które narzekałeś ?
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Head Graphene 360 Radical MP

Musiałem przeczytać tamtą reckę, aż tak dobrej pamięci już nie mam. ;)

Tak, Graphene 360 jest zdecydowanie lepsza od wspomnianej przez Ciebie. Czucie, stabilność i kontrola lepsze.
Ale powiem Ci inaczej, model obecny 360 +, jestem w szoku! Takiej stabilności to tylko ... w prostockach szukać! No, ciut brakuje, ale bardzo niewiele. Ma więcej niż obecny Prestige S. Kontrola też lepsza niż w 360-tcce. Podobnie czucie.
Ma jednak i swoje wady. Ale o tym, i o wszystkim, napiszę niedługo w recenzji. Postaram się odnieść do 360-tki bez plusa bo zrecenzowałem ją nietypowo. :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Head Graphene 360 Radical MP

Czekam w takim razie z niecierpliwością. :) Z racji mojej nieobecności jedna z moich pociech przywłaszczyła sobie mojego Speed'a i muszę kupić coś nowego. :(
Obrazek
_____

Wróć do „Rakiety”