itor
Bywalec
Bywalec
Posty: 89
Rejestracja: 6 maja 2017, 20:18

Head Instinct Liquidmetal

Miałem przyjemność obcowania przez ostatnie 4 miesiące z Head instinct Liquidmetal 18x19. Udało mi się kupić dwie rakiety o niemalże tych samych parametrach jak waga balans i SW. Za kilka dni pokuszę się o dokładną recenzje. Powiem tylko że jeżeli chodzi o moje preferencje to właśnie brakowało mi na rynku rakiety 18x19 z główką 100 lub 98 cali (zależy jak mierzyć). Rakieta robiąca wszystko dobrze. Nic tylko zająć się własnymi słabościami. Naciag Luxilon Alu Power Rough 26x26 kg.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Head Instinct Liquidmetal

To chyba była pierwsza generacja linii Instinct. Gdzieś jest moja opinia. Zjechałem tę ramę zdrowo.
Po może dwóch kolejnych odsłonach było już względnie OK. Obecnie używam m. in. najnowszej generacji Graphene 360+. Ta jest fajna, recka wisi na forum.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
SevenUP
Senior
Senior
Posty: 2093
Rejestracja: 7 sie 2009, 13:57

Re: Head Instinct Liquidmetal

Modelu wciąż używa niejaka Azarenka :] Ale faktycznie to dziwny model, bo waga niby tylko 300 gram, ale SW 330 (to już naciągnięte), rama gruba a tu nagle 18x19... Balans 6HL więc też nie do końca tylko do łupania zza końcowej, ale jednocześniej raczej sztywna. Tak jakby ktoś chciał wypuścić tweenera ale dla zawodowców.

A 18x19 ma choćby Tecnifibre, ale racja że za dużo na rynku modeli z takim wzorkiem nie ma.
Prince Textreme Tour 100 310

Wróć do „Rakiety”