TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Signum Pro Poly Plasma 1,28

Ciągle zapominałem coś skrobnąć na temat tego naciągu i teraz jest okazja. Napiszę w miarę krótko. Grałem nią na Wilsonach: 1)n6.2; 2)[K] Six One Team; 3)[K] Blade Tour. Zawsze na 27 kilo ;) Wiem, trochę dziwnie, ale mi się tak najlepiej gra.

Co do samego naciągu - kontrola i odejście piłki dla mnie ok. Gram raczej rotowaną piłkę, choć coraz częściej zdarza mi się strzelać płasko. W obu przypadkach w porządku. Naciąg jest w miarę tani, więc można często wymieniać bez zbytniego uszczerbku portfela. Tutaj nadmienić muszę, że jest bardzo wytrzymały. Ramowanie nie robi na nim większego wrażenia. Kolejnym plusem jest to, że się nie przesuwa. Jak dla mnie produkt warty polecenia.
Awatar użytkownika
daroos
Weteran
Weteran
Posty: 1211
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:37
Lokalizacja: Łódź

Re: Signum Pro Poly Plasma 1,28

No właśnie i tutaj wychodzi względność pojęcia wytrzymałości :) Co prawda odniosę się do Poly Plasmy od Pro's Pro, gdzie wytrzymałość była na przyzwoitym poziomie, ale mimo wszystko nie zachwycała, a nie sądzę, aby różnica względem pierwowzoru była diametralna.
Awatar użytkownika
YOGItheBEAR
Senior
Senior
Posty: 3135
Rejestracja: 23 sie 2006, 17:04
Lokalizacja: Леминград

Re: Signum Pro Poly Plasma 1,28

Poly Plasmę wciągnęli mi przez przypadek do Voelkla - bardzo miłe wrażenie. Precyzyjne czucie i sporo kontroli. Jeśli chodzi o wytrzymałość - używałem odchudzonych wersji tego naciągu i... ich się nie da urwać. Co nie oznacza, że się nie zużywają. Po pewnym czasie pojawia się wyraźne wrażenie zwiotczenia-zdrętwienia naciągu. Znika czucie, a naciąg "makaronieje". I to jest moment na użycie cążek...

Wróć do „Naciągi”