Awatar użytkownika
jurek
Orator
Orator
Posty: 623
Rejestracja: 8 sie 2008, 20:41

Völkl Cyclone 1.25

Naciąg testowałem w ramie Prince Rebel 98 @ 23/22 kg.

Cyclone to naciąg poliestrowy o wielokątnym przekroju. Zachęcony pochlebnymi recenzjami postanowiłem go wypróbować. Pierwsze odbicia i od razu wiedziałem z czym mam do czynienia. To struna zdecydowanie nastawiona na kontrolę. Bardzo dobrze wspomaga grę rotacyjną. Chyba najlepiej z dotychczas testowanych przeze mnie naciągów. Charakterystyczne „chrupkie” czucie (crisp feel) w momencie kontaktu z piłką. Poziom mocy jest niski, ale za to można bez obaw uderzać z pełnego zamachu. Trzeba podkreślić bardzo dobre trzymanie napięcia. Po kilku godzinach gry nadal zachowuje się przewidywalnie. Nie zmienia też zauważalnie swojej charakterystyki w niższych temperaturach. Zatem jeśli ktoś szuka wytrzymałej struny nastawionej na kontrolę z dobrą stabilnością napięcia, Cyclone będzie znakomitym wyborem. I to wszystko w cenie ok. 20 PLN!
Mantis Pro 295
"We can learn from the past, but those days are gone. We can hope for the future, but there might not be one".
"Failure is simply the opportunity to begin again, this time more intelligently".

Wróć do „Naciągi”