Awatar użytkownika
JCz
Ostatnia Instancja
Ostatnia Instancja
Posty: 1696
Rejestracja: 2 maja 2005, 20:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Mistrzostwa Warszawy Amatorów i Seniorów 2015

Warto odnotować, trzech forumowiczów w finałach Mistrzostw Warszawy Amatorów i Seniorów 2015. Dwa finały za nami, Akademik w +50 i JCz w +45 z tytułami, przed decydującym starciem natomiast Pio +40, z dużymi szansami na puchar, przeciwnik mi znany, Piotrek w mojej ocenie zdecydowanym faworytem. Dwn poległ w ćwierćfinale kat. +40.

W kategorii open bez sukcesów, już w pierwszej rundzie trafiłem na jednego z faworytów (ciekawostka - właściciela konkurencyjnego portalu) i musiałem zadowolić się czterema gemami. Obi też nie powalczył.

Same Mistrzostwa można określić jako historyczne, po raz pierwszy od lat 80. udało się zgromadzić na jednej drabince 60 zawodników w kategorii open. Do tego należy doliczyć 65 osób w kategoriach seniorskich, ale tego bym nie nazwał sukcesem, w kalkulacjach przedturniejowych liczyłem na 80. Zawiodły najstarsze, od 60 w górę i od samych zainteresowanych dowiedziałem się gdzie popełniliśmy błąd - reklama zawodów wyłącznie w internecie (zabrakło afiszy, jak mi to jeden ze starszych panów obecnych w charakterze kibiców oznajmił).
Pacific X-Force 295
Redakcja Tenis NET
Sprzęt | Blog
Ulubiona tenisistka :)
Eustachy
Nowy
Nowy
Posty: 12
Rejestracja: 16 wrz 2013, 13:48

Re: Mistrzostwa Warszawy Amatorów i Seniorów 2015

Ja jako uczestnik kategorii Open chciałem podziękować za znakomitą imprezę.

Wszystko było zorganizowane perfekcyjnie. Od stworzenia strony internetowej, przez prowadzenie zapisów aż do ogarnięcia logistycznego tak dużej liczby meczów w różnych kategoriach wiekowych. Naprawdę wielkie słowa uznania dla organizatorów.

Miałem okazję grać na Spójni Dolnej, Górnej i Merze - wszędzie była sympatyczna atmosfera.

Co do poziomu sportowego to był strasznie wysoki. Miałem autentyczną przyjemność oglądać końcówki niektórych meczów 1/8 i byłem pod wrażeniem tego co chłopaki grali. Sam uczestniczę głównie w zawodach 3 i 4 rangi i przeskok między nimi a wyższymi rangami jest wielki.

Gratulację dla wszystkich finalistów, zwycięzców i dla tych którzy po prostu stanęli do walki w ten weekend. Oby jak najwięcej takich imprez w Warszawie! :)
Awatar użytkownika
Pio
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 395
Rejestracja: 9 mar 2013, 20:23
Lokalizacja: Wawa

Re: Mistrzostwa Warszawy Amatorów i Seniorów 2015

Organizacja bezbłędna gdyż przy takiej ilości kategorii i zawodników wszystko odbywało się punktualnie.

Finał +40 gram w środę o 10 na Merze. Serdecznie zapraszam.
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: Mistrzostwa Warszawy Amatorów i Seniorów 2015

Pio pisze:Finał +40
Masz powyżej 40. O_O ?! W życiu bym Ci tyle nie dał. Dobrze się zakonserwowałeś tenisem ;). Powodzenia!
qxt
Początkujący
Początkujący
Posty: 47
Rejestracja: 26 lut 2012, 14:52
Lokalizacja: Białystok

Re: Mistrzostwa Warszawy Amatorów i Seniorów 2015

W kategorii Open dwóch zawodników z Podlasia w jednym półfinale, z czego jeden ma szanse na zwycięstwo. :::gd::: :D
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: Mistrzostwa Warszawy Amatorów i Seniorów 2015

TadX pisze:Masz powyżej 40. O_O ?! W życiu bym Ci tyle nie dał. Dobrze się zakonserwowałeś tenisem ;). Powodzenia!
To samo pomyślałem. O_O
#NKrising
Awatar użytkownika
JCz
Ostatnia Instancja
Ostatnia Instancja
Posty: 1696
Rejestracja: 2 maja 2005, 20:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: Mistrzostwa Warszawy Amatorów i Seniorów 2015

Pio pisze:Organizacja bezbłędna gdyż przy takiej ilości kategorii i zawodników wszystko odbywało się punktualnie.
Dzięki za docenienie tego niezwykle istotnego, z punktu widzenia zawodnika uczestniczącego w turnieju, faktu. Opóźnienia to standard na wielu turniejach amatorskich, w tym rangi mistrzostw Polski. Jak sięgnę pamięcią do swoich startów - w łódzkich mistrzostwach były dwugodzinne poślizgi, natomiast na Warszawiance mecz 1. rundy zaplanowany na godz. 15 zacząłem o godz. 19. :/ Rozpisując więc plan gier brałem pod uwagę własne doświadczenia, a czas poświęcony na planowanie zwrócił się z nawiązką - przez trzy dni nie musieliśmy praktycznie niczego korygować.
Pacific X-Force 295
Redakcja Tenis NET
Sprzęt | Blog
Ulubiona tenisistka :)
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Mistrzostwa Warszawy Amatorów i Seniorów 2015

qxt pisze:W kategorii Open dwóch zawodników z Podlasia w jednym półfinale, z czego jeden ma szanse na zwycięstwo. :::gd::: :D
Ktoś z sekcji?
Prezes fanklubu Staśka :D
qxt
Początkujący
Początkujący
Posty: 47
Rejestracja: 26 lut 2012, 14:52
Lokalizacja: Białystok

Re: Mistrzostwa Warszawy Amatorów i Seniorów 2015

wyczesany pisze:
qxt pisze:W kategorii Open dwóch zawodników z Podlasia w jednym półfinale, z czego jeden ma szanse na zwycięstwo. :::gd::: :D
Ktoś z sekcji?
Tak, z tego co mi wiadomo to starszy Dzikiewicz był kiedyś w sekcji. :D
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Mistrzostwa Warszawy Amatorów i Seniorów 2015

JCz pisze: Same Mistrzostwa można określić jako historyczne, po raz pierwszy od lat 80. udało się zgromadzić na jednej drabince 60 zawodników w kategorii open. Do tego należy doliczyć 65 osób w kategoriach seniorskich, ale tego bym nie nazwał sukcesem, w kalkulacjach przedturniejowych liczyłem na 80. Zawiodły najstarsze, od 60 w górę i od samych zainteresowanych dowiedziałem się gdzie popełniliśmy błąd - reklama zawodów wyłącznie w internecie (zabrakło afiszy, jak mi to jeden ze starszych panów obecnych w charakterze kibiców oznajmił).
A ci najmłodsi nie narzekali, że nie było nic na fejsie? :]
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mistrzostwa Warszawy Amatorów i Seniorów 2015

Pio pisze:Organizacja bezbłędna gdyż przy takiej ilości kategorii i zawodników wszystko odbywało się punktualnie.

Finał +40 gram w środę o 10 na Merze. Serdecznie zapraszam.
Tak, tak ... organizacja super! Jacek. :::gd:::

Piotruś, trzymam kciuki!!!
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: Mistrzostwa Warszawy Amatorów i Seniorów 2015

Za godzinkę mam odbijanko z Pio. Nie wie ktoś czy będę miał przyjemność grać z Zimowym Mistrzem Warszawy Amatorów i Seniorów 2015 w kategorii +40 (to są już "emeryci i renciści", czy jeszcze jedna niżej....? rotfl) ?

Jak dzwonił i mnie zapraszał na granie (nie, oczy nie płatają Wam figla - Pio PROSI Artlighta o grę.... :::fcplm::: ), to brzmiał dość radośnie, więc chyba wygrał, ale wolę się upewnić, żeby jakiej gafy nie strzelić.

EDIT: No to sam sobie odpowiem:

Tak, grałem z Zimowym...! Brawo Piotrek - gratulowałem "na żywo", gratuluję także na Forum!

Wrzuć koniecznie fotkę z pucharem :D.

Aha - i "dzięki wielkie" za popsucie bilansu w tie-breakach...zamierzałem to 1-1 dowieźć do Twojej tenisowej emerytury... :/.
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
Pio
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 395
Rejestracja: 9 mar 2013, 20:23
Lokalizacja: Wawa

Re: Mistrzostwa Warszawy Amatorów i Seniorów 2015

Udało się zostać Mistrzem Warszawy +40 ale styl jak zwykle pozostawia wiele do życzenia.
Wynik 7:6 6:2 wcale nie cieszy. Dużo za dużo niewymuszonych błędów. Choć cały turniej grało mi się dobrze a nawaet bardzo dobrze to jednak niewymuszone błędy powodują że muszę się niepotrzebnie sprężać.
Samemu chciałbym aby mi ktoś z kosza porzucał. Bez tego, bez względu na jakim jest się poziomie to daleko się nie zajedzie.
Trening to trening i żadne mecze czy sparingi tego nie zapewnią.
Awatar użytkownika
RoTTeN
Weteran
Weteran
Posty: 1765
Rejestracja: 14 paź 2012, 10:05
Lokalizacja: Miasteczko
Kontakt: Strona WWW

Re: Mistrzostwa Warszawy Amatorów i Seniorów 2015

Artlight pisze:(...) Wrzuć koniecznie fotkę z pucharem :D.(...)
Taaaak! Fot-ka! Fot-ka! :::yay:::

Wielkie gratulacje, Pio! :!:brv:!: :!:brv:!: :!:brv:!:
„Gdy cię mają wieszać, poproś o wodę.
Nie wiadomo, co się zdarzy, zanim przyniosą.”
-
Vesemir
hitman
Senior
Senior
Posty: 2135
Rejestracja: 10 lip 2009, 06:51
Lokalizacja: Lublin
Kontakt: Strona WWW

Re: Mistrzostwa Warszawy Amatorów i Seniorów 2015

Teraz tyłek boli mnie trochę mniej. I rower jakby bardziej błyszczący.
Piotr Szyba.
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Mistrzostwa Warszawy Amatorów i Seniorów 2015

Kiedy będzie fotka? :)
hitman pisze:Teraz tyłek boli mnie trochę mniej. I rower jakby bardziej błyszczący.
Dobrze, że jednak nie wziąłeś na mecz tego mistrza kraju o którym pisałeś przed meczem z Pio. Blask mógłby oślepić.
Prezes fanklubu Staśka :D
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: Mistrzostwa Warszawy Amatorów i Seniorów 2015

Brawo Pio. :::yay::: Gratulacje!!!
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Mistrzostwa Warszawy Amatorów i Seniorów 2015

Pio pisze:Udało się zostać Mistrzem Warszawy +40
No pacz pan - a na TF'ie tak nieśmiało sobie poczynał. :D Brawo! :::gd:::
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mistrzostwa Warszawy Amatorów i Seniorów 2015

Piotrek to mój kolega.

:)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Mistrzostwa Warszawy Amatorów i Seniorów 2015

Obiektyw pisze:Piotrek to mój kolega.
A ja go widziałem na teefje!

;)
Prezes fanklubu Staśka :D

Wróć do „Turnieje amatorskie”