Awatar użytkownika
JCz
Ostatnia Instancja
Ostatnia Instancja
Posty: 1696
Rejestracja: 2 maja 2005, 20:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Challenge Mera Open

Na Merze rusza Challenge Mera Open, pierwsze w Warszawie rozgrywki obsługiwane online przez nowy, autorski system Tenis NET .

System wymaga minimalnej ingerencji organizatora rozgrywek, jedynie przy wpisywaniu wyników, cała reszta leży w gestii zawodników (przede wszystkim wyzywającego) oraz php+sql.

Zapisy online mają ruszyć jeszcze dziś wieczorem, potrwają do 21 października.

Więcej informacji KLIK!
Regulamin KLIK!
Pacific X-Force 295
Redakcja Tenis NET
Sprzęt | Blog
Ulubiona tenisistka :)
boro
Orator
Orator
Posty: 582
Rejestracja: 13 wrz 2012, 14:05

Re: Challenge Mera Open

U nas w małym miasteczku na Podkarpaciu, challenge ligowy on-line działa od zeszłego roku :wink: , miło być krok przed Warszawą. :wink:
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Challenge Mera Open

JCz chodziło chyba o to, że pierwsze obsługiwane przez autorski system. Online to nie pierwsze w Warszawie bo od kilku lat jest chociażby online na kortach Choszczówki.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
boro
Orator
Orator
Posty: 582
Rejestracja: 13 wrz 2012, 14:05

Re: Challenge Mera Open

Jakuboto pisze:JCz chodziło chyba o to, że pierwsze obsługiwane przez autorski system. Online to nie pierwsze w Warszawie bo od kilku lat jest chociażby online na kortach Choszczówki.
Masz rację, ale pochwalę się u nas wyniki też wpisują gracze, taki pełny on-line. :)
Awatar użytkownika
JCz
Ostatnia Instancja
Ostatnia Instancja
Posty: 1696
Rejestracja: 2 maja 2005, 20:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: Challenge Mera Open

Na Choszczówce akurat to online polega na tym, że masz podgląd listy rankingowej, a wyzwania i tak odbywają się via telefon do kortowego. :)

Boro, co to jest challenge ligowy (podaj może linka), bo w różnych regionach kraju mogą być różne definicje tego pojęcia...
Pacific X-Force 295
Redakcja Tenis NET
Sprzęt | Blog
Ulubiona tenisistka :)
boro
Orator
Orator
Posty: 582
Rejestracja: 13 wrz 2012, 14:05

Re: Challenge Mera Open

JCz pisze:Na Choszczówce akurat to online polega na tym, że masz podgląd listy rankingowej, a wyzwania i tak odbywają się via telefon do kortowego. :)

Boro, co to jest challenge ligowy (podaj może linka), bo w różnych regionach kraju mogą być różne definicje tego pojęcia...
Jasne, to taki challenge z ligami po 15 graczy, w momencie gdy jesteś w pierwszej trójce ligi II, III lub IV system pozwala wyzwać ostatniego gracza ligi wyższej, tutaj link http://smtz.pl/?page_id=12 u nas tak to działa.
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Challenge Mera Open

JCz pisze:Na Choszczówce akurat to online polega na tym, że masz podgląd listy rankingowej, a wyzwania i tak odbywają się via telefon do kortowego. :)

Boro, co to jest challenge ligowy (podaj może linka), bo w różnych regionach kraju mogą być różne definicje tego pojęcia...
Wyzwania są online. Kort i godzinę trzeba już uzgadniać telefonicznie.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
JCz
Ostatnia Instancja
Ostatnia Instancja
Posty: 1696
Rejestracja: 2 maja 2005, 20:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: Challenge Mera Open

Jakuboto pisze:Wyzwania są online. Kort i godzinę trzeba już uzgadniać telefonicznie.
Rozmawiałem na ten temat z Tomkiem, liderem rankingu - twierdzi, że online tylko może sprawdzić kogo wyzwać, a samo wyzwanie odbywa się telefonicznie. Ktoś tu mija się z prawdą. :wink:

Boro, Jasielska liga wygląda ok :::gd::: . W klasycznym challenge'u dochodzi kilka problemów trudnych do ogarnięcia przez system, na przykład okres przydzielony zawodnikowi na wpisanie wyniku, który powinien się pojawić natychmiast po meczu, żeby bezzwłocznie była możliwość wyzwania przegranego. Czyli lepiej żeby zrobił to kortowy od razu po meczu, będzie obiektywniej (żeby uniemożliwić zmowy między zawodnikami).
Pacific X-Force 295
Redakcja Tenis NET
Sprzęt | Blog
Ulubiona tenisistka :)
boro
Orator
Orator
Posty: 582
Rejestracja: 13 wrz 2012, 14:05

Re: Challenge Mera Open

JCz pisze:
Jakuboto pisze:Wyzwania są online. Kort i godzinę trzeba już uzgadniać telefonicznie.
Rozmawiałem na ten temat z Tomkiem, liderem rankingu - twierdzi, że online tylko może sprawdzić kogo wyzwać, a samo wyzwanie odbywa się telefonicznie. Ktoś tu mija się z prawdą. :wink:

Boro, Jasielska liga wygląda ok :::gd::: . W klasycznym challenge'u dochodzi kilka problemów trudnych do ogarnięcia przez system, na przykład okres przydzielony zawodnikowi na wpisanie wyniku, który powinien się pojawić natychmiast po meczu, żeby bezzwłocznie była możliwość wyzwania przegranego. Czyli lepiej żeby zrobił to kortowy od razu po meczu, będzie obiektywniej (żeby uniemożliwić zmowy między zawodnikami).
Dzięki. :) W naszych rozgrywkach po rozegranym meczu, gracze muszą wpisać wynik meczu do 23.59 tak jest ustawiony system, jak nie wpiszą następuje automatyczne anulowanie spotkania, więc trochę poślizgu jest, żeby nie było tak dobrze :wink: mamy też swoje problemy np. częste zmiany terminu meczu w obrębie 7 dni, by ustawić się pod inne wyzwanie... :dvl(: Na wiosnę będziemy próbować udoskonalić te system. :wink:
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Challenge Mera Open

JCz pisze:
Jakuboto pisze:Wyzwania są online. Kort i godzinę trzeba już uzgadniać telefonicznie.
Rozmawiałem na ten temat z Tomkiem, liderem rankingu - twierdzi, że online tylko może sprawdzić kogo wyzwać, a samo wyzwanie odbywa się telefonicznie. Ktoś tu mija się z prawdą. :wink:

Boro, Jasielska liga wygląda ok :::gd::: . W klasycznym challenge'u dochodzi kilka problemów trudnych do ogarnięcia przez system, na przykład okres przydzielony zawodnikowi na wpisanie wyniku, który powinien się pojawić natychmiast po meczu, żeby bezzwłocznie była możliwość wyzwania przegranego. Czyli lepiej żeby zrobił to kortowy od razu po meczu, będzie obiektywniej (żeby uniemożliwić zmowy między zawodnikami).
Lideruje to nie wyzywa :D. Ja tam dawno nie grałem ale raczej tego nie usunęli...
A jak działać będzie ten system Mera?
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
JCz
Ostatnia Instancja
Ostatnia Instancja
Posty: 1696
Rejestracja: 2 maja 2005, 20:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: Challenge Mera Open

Jakuboto pisze:A jak działać będzie ten system Mera?
Zobaczymy jak wyjdzie w praniu, ale założenie jest takie, żeby kortowy tylko i wyłącznie wyniki wpisywał, natychmiast po zakończonym meczu, resztę ma ogarnąć system. Wyzywający ma obowiązek ponadto zaklepać kort, i to odbywa się na razie telefonicznie, ale docelowo powstanie system rezerwacji kortów online. :)

---------------

Zainteresowanie "Challenge Mera Open" przeszło nasze oczekiwania, obstawialiśmy z Michałem około 20-30 osób w pierwszym sezonie, zgłosiło się już 54 uczestników. Wygląda na to, że było zapotrzebowanie na tego typu rozgrywki o wyższej sile gry niż spotykana w innych challenge'ach.
W pierwszym tygodniu już 25 pozycji na liście wyzwań, a w środkowej strefie rankingowej żeby się wstrzelić z wyzwaniem trzeba nieźle kombinować (datą rozegrania spotkania). Przede mną długa droga na szczyty (po losowaniu nr 38), lepiej wylosowani Iamtheway (19.) i Dwn (30.). Na samym dnie ESP (54.).
Pacific X-Force 295
Redakcja Tenis NET
Sprzęt | Blog
Ulubiona tenisistka :)
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Challenge Mera Open

Bardzo mocne rozgrywki. Skład imponujący.
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
Pio
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 395
Rejestracja: 9 mar 2013, 20:23
Lokalizacja: Wawa

Re: Challenge Mera Open

Na samym dnie jestem od dzisiaj JA. :D
Pogram i zobaczymy gdzie moje miejsce.
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: Challenge Mera Open

Super decyzja Pio. Jestem jakoś dziwnie spokojny, że jak złapiesz rytm meczowy, to szybko awansujesz do czołówki.

Szkoda tylko, że zimą korty na Merze są tak słabe. Chyba, że jest lepiej niż rok temu?
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
dwn
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 317
Rejestracja: 7 lip 2006, 13:48
Lokalizacja: Warszawa

Re: Challenge Mera Open

Dla mnie kapitalna inicjatywa na zimę.
Miałem szczęście w losowaniu bo za mną bardzo dużo dobrych graczy i dzięki temu mam szansę, że mnie wyzwą.
Póki co rozegrany mecz w kolegą z absolutnej czołówki a w niedzielę zdaje się nr 3 GPW.
Łomot zbieram ale bardzo ciekawe i fajne tenisowo doświadczenie zagrać z ludźmi na tym poziomie pełne spotkanie a nie turniejowe parę gemów.
NTRP 4.0 - technika
NTRP 2.0 - kondycja
Więcej sprzętu niż talentu...

Moje boje....
https://www.youtube.com/watch?v=tNm9cvNEsU0
https://www.youtube.com/watch?v=pIzwEe-PSdI
Awatar użytkownika
Pio
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 395
Rejestracja: 9 mar 2013, 20:23
Lokalizacja: Wawa

Re: Challenge Mera Open

Artlight pisze:Super decyzja Pio. Jestem jakoś dziwnie spokojny, że jak złapiesz rytm meczowy, to szybko awansujesz do czołówki.

Szkoda tylko, że zimą korty na Merze są tak słabe. Chyba, że jest lepiej niż rok temu?
Zdecydowanie lepiej. Nie ma takiej wilgoci, jest ciepło. Jedyny minus na razie to troszkę zbyt dużo mączki na korcie, choć i to już zostało prawie poprawione.
Zapisuj się to będziesz miał szanse mnie wyzwać na pojedynek.... chyba że wolisz mnie wyzwać... to wtedy możemy się spotakać poza kortem. :D
Awatar użytkownika
ESP
Weteran
Weteran
Posty: 1622
Rejestracja: 13 sie 2007, 11:51
Lokalizacja: Warszawa

Re: Challenge Mera Open

Też się zapisałem i uciekam przed Pio. ;)
Awatar użytkownika
JCz
Ostatnia Instancja
Ostatnia Instancja
Posty: 1696
Rejestracja: 2 maja 2005, 20:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: Challenge Mera Open

Artlight pisze:Super decyzja Pio. Jestem jakoś dziwnie spokojny, że jak złapiesz rytm meczowy, to szybko awansujesz do czołówki.
Obawiam się, że czasu może nie wystarczyć, musiałby narzucić tempo gry co 3-4 dni, a na wiele min można po drodze wdepnąć (przypominam, że w tym challenge'u nie ma ograniczeń karencyjnych i znaleźć można osoby notowane całkiem niedawno na listach PZT)... :wink:
Pacific X-Force 295
Redakcja Tenis NET
Sprzęt | Blog
Ulubiona tenisistka :)
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: Challenge Mera Open

JCz pisze:
Artlight pisze:Super decyzja Pio. Jestem jakoś dziwnie spokojny, że jak złapiesz rytm meczowy, to szybko awansujesz do czołówki.
Obawiam się, że czasu może nie wystarczyć, musiałby narzucić tempo gry co 3-4 dni, a na wiele min można po drodze wdepnąć (przypominam, że w tym challenge'u nie ma ograniczeń karencyjnych i znaleźć można osoby notowane całkiem niedawno na listach PZT)... :wink:
Oj Jacek, Jacek....skrzydła Pio podcinasz :D . Pamiętaj, że ostatnia umiera nadzieja!
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
Pio
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 395
Rejestracja: 9 mar 2013, 20:23
Lokalizacja: Wawa

Re: Challenge Mera Open

JCz dobrze gada. Jak dziś widziałem jak pewien młodziak rozprawił się z iamtheway'em, to wiem że pierwsza 10 byłaby ogromnym sukcesem.

Wróć do „Turnieje amatorskie”