Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Challenge Mera Open

Pio pisze:JCz dobrze gada. Jak dziś widziałem jak pewien młodziak rozprawił się z iamtheway'em, to wiem że pierwsza 10 byłaby ogromnym sukcesem.
Oscar? Miałem kiedyś okazję z nim zagrać, jeszcze jak trenował na DeSkach.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
JCz
Ostatnia Instancja
Ostatnia Instancja
Posty: 1696
Rejestracja: 2 maja 2005, 20:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: Challenge Mera Open

Trzeba przyznać, Challenge Mera Open wypalił - doskonałe uzupełnienie turniejów tenisowych i lig drużynowych. Już Liga Klubowa obudziła w ubiegłych sezonach wielu dobrych graczy, którym ani sił ani czasu nie wystarczało na grę w turniejach, teraz ten challenge z kolei przyciągnął kolejnych zawodników którzy mogą sobie pozwolić wyłącznie na jednorazowy wyskok :wink: .
Statystyki mówią same za siebie - wystartowaliśmy 23 października, czyli równo cztery tygodnie temu, a na liście wyzwań 155 meczów (czyli ponad 5 dziennie) oraz 73 uczestników. Jak na nowe przedsięwzięcie, na kortach bez tradycji (do ubiegłego sezonu zimą odpoczywały) wynik rewelacyjny! Lepszy chyba być już nie mógłby, ponieważ praktycznie wszyscy są poblokowani, a wyzywający nie ma najczęściej żadnego wyboru, albo wręcz jeszcze częściej możliwości wyzwania kogokolwiek.
W mojej ocenie wielki sukces testowanego systemu online. :::gd:::
Pacific X-Force 295
Redakcja Tenis NET
Sprzęt | Blog
Ulubiona tenisistka :)

Wróć do „Turnieje amatorskie”