Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: Tenis NET w Lidze Klubowej GPW

Witam,

ja oczywiście potwierdzam swój udział, wstyd byłoby jakąkolwiek grę oddać walkowerem.
Parę razy z DWN debelka graliśmy, mamy pewne zgranie, chyba, że DWN będzie grał debla Open.

Pozdrawiam.
dwn
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 317
Rejestracja: 7 lip 2006, 13:48
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tenis NET w Lidze Klubowej GPW

Na chwilę obecną jestem ja, Clapton i zdaje się Lechu. Nadal brakuje jednej sztuki zawodnika aby rozegrać pełny mecz.
Fajnie będzie aby tak do jutra wieczorem sprawa się wyjaśniła, czy gramy i czy mam rezerwować czas. :D
Jak ktoś jeszcze ma zamiar grać niech się ujawni. :D
Ze swojej strony mogę zagrać i singla i debla. Ze względu na siłę gry przeciwników akcje będą raczej krótkie.
NTRP 4.0 - technika
NTRP 2.0 - kondycja
Więcej sprzętu niż talentu...

Moje boje....
https://www.youtube.com/watch?v=tNm9cvNEsU0
https://www.youtube.com/watch?v=pIzwEe-PSdI
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: Tenis NET w Lidze Klubowej GPW

Chyba ma być również i Obiektyw, Obi potwierdź proszę. Lechu potwierdził i przybędzie.
Ja osobiście nie wyobrażam sobie sytuacji, iż mając tylu zgłoszonych na początku sezonu chętnych do gry oddajemy mecz walkowerem ponieważ nie ma kto grać. Nie bądźmy proszę drugą Legią.
O której zaczynamy? Czy na nas spoczywa obowiązek dostarczenia piłek? Kto tym się zajmie? Jakie piłki preferujemy?

Do boju Panowie !!!
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tenis NET w Lidze Klubowej GPW

Clapton pisze:Chyba ma być również i Obiektyw, Obi potwierdź proszę.
Niestety nie potwierdzam. :(
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
Lechu67
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 923
Rejestracja: 2 sty 2011, 19:27
Lokalizacja: Ryki

Re: Tenis NET w Lidze Klubowej GPW

Śmiało koledzy, zgłaszać się bez krempacji.
Dla pewności osobiście potwierdzam. Nawet kibiców własnych przywiozę :8): .
Yonex fan
Awatar użytkownika
piter
Bywalec
Bywalec
Posty: 73
Rejestracja: 21 sie 2006, 11:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tenis NET w Lidze Klubowej GPW

Jakby co, to mogę zagrać...tylko gdzie dokładnie i o której zaczynały by się mecze?
Awatar użytkownika
JCz
Ostatnia Instancja
Ostatnia Instancja
Posty: 1696
Rejestracja: 2 maja 2005, 20:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: Tenis NET w Lidze Klubowej GPW

Ok, to Piter zagrasz drugiego singla open i któregoś z debli.
Lechu67 startuje o 16.30, następnie o 18 startują dwa single open, po singlach deble. Korty Okęcia Tennis Club w Warszawie.
Jako goście mamy obowiązek dostarczenia na mecz piłek, wystarczą ze trzy puszki. Kto się tego podejmie?
Pacific X-Force 295
Redakcja Tenis NET
Sprzęt | Blog
Ulubiona tenisistka :)
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Tenis NET w Lidze Klubowej GPW

Strasznie późno te gry :/ jeśli nikt nie dojdzie do składu, to Lechu miałby czekać do 19-tej i jeszcze grać debla?
Awatar użytkownika
JCz
Ostatnia Instancja
Ostatnia Instancja
Posty: 1696
Rejestracja: 2 maja 2005, 20:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: Tenis NET w Lidze Klubowej GPW

Lechu67 sam poprosił o tę chwilę oddechu przed deblem... :]
Pacific X-Force 295
Redakcja Tenis NET
Sprzęt | Blog
Ulubiona tenisistka :)
Awatar użytkownika
Lechu67
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 923
Rejestracja: 2 sty 2011, 19:27
Lokalizacja: Ryki

Re: Tenis NET w Lidze Klubowej GPW

TomPL pisze:Strasznie późno te gry :/ jeśli nikt nie dojdzie do składu, to Lechu miałby czekać do 19-tej i jeszcze grać debla?
Spoko.
Co do piłek to ja mam 2 nowe puszki Wilson AO i jedną raz granych.
Yonex fan
Awatar użytkownika
JCz
Ostatnia Instancja
Ostatnia Instancja
Posty: 1696
Rejestracja: 2 maja 2005, 20:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: Tenis NET w Lidze Klubowej GPW

Niestety, koledzy z Okęcia poważnie potraktowali mecz i przysłali najsilniejszy skład. Po grach singlowych złapaliśmy jednego gema. Proszę o info co się działo dalej.
Pacific X-Force 295
Redakcja Tenis NET
Sprzęt | Blog
Ulubiona tenisistka :)
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: Tenis NET w Lidze Klubowej GPW

W deblu Open wraz z DWN udało nam się wygrać po zaciętym boju pierwszego seta 7:6 (5), po czym przeciwnicy oddali mecz ze względu na dolegliwości jednego z graczy.

W drugim deblu niestety przegraliśmy 0:6 ; 2:6.

Czyli ostatecznie przegraliśmy 1:4.

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Tenis NET w Lidze Klubowej GPW

Brawo panowie, gratuluję dzielnej postawy! A ten wygrany debel open... super. :::gd::: Może Jacek powinien was częściej wystawiać w takim składzie. :D
Awatar użytkownika
piter
Bywalec
Bywalec
Posty: 73
Rejestracja: 21 sie 2006, 11:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tenis NET w Lidze Klubowej GPW

Clapton pisze:W deblu Open wraz z DWN udało nam się wygrać po zaciętym boju pierwszego seta 7:6 (5), po czym przeciwnicy oddali mecz ze względu na dolegliwości jednego z graczy.

W drugim deblu niestety przegraliśmy 0:6 ; 2:6.

Czyli ostatecznie przegraliśmy 1:4.

Pozdrawiam.
Nasi przeciwnicy poważniej potraktowali grę. Ja i Lechu67 staraliśmy się nawiązać walkę, złapać rytm i zgranie...niestety, nie zawsze nam to wychodziło.
A single:
Oglądałem mecz Lecha od początku. Pierwszy gem był wyrównany i byłem pewien, że taki będzie do końca. Rywal chyba się nie rozgrzał i dlatego. Później poszło szybko i punkty Lechowi uciekały. Była szansa na gemy i szkoda, że się nie udało.

Mój rywal singlowy to czołówka Warszawy. Dokładność, siła i rytm uderzeń była widoczna. U mnie niestety rwanie, błędy, brak kondycji, ustawień i tak dużo można by napisać. Udało się zagrać kilka punktów od początku do końca gdzie miałem inicjatywę, kilka winnerów z najwyższej półki, coś co kiedyś grałem i do czego staram się wrócić (coś tam jeszcze pamiętam z lat lepszej dyspozycji), ale to było za mało na nawiązanie jakiejkolwiek walki. Wynik 0:6 0:6
Dzięki Panowie za grę i spotkanie. Gratuluję DWN i Claptonowi wygranej.


P.S. Nie wiem czy dalej będzie drużyna TenisNET'u, ale rozmawiałem o DWN o swoim pomyśle na wspólne treningi. Konkretne uderzenia, konkretne zagrania, regularność uderzeń...np. jedna osoba tylko forhend, druga tylko bekhend z dokładnym powrotem do środka (ominięcie pachołka) i co któreś uderzenie kończące i tak na zmianę różne kombinacje....tylko czy ktoś będzie chętny?
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Tenis NET w Lidze Klubowej GPW

Ależ piter - ty tak trenuj z kimkolwiek, bez oglądania się na drużynę TenisNet'u. Po prostu tak powinien wyglądać normalny trening. :D
Awatar użytkownika
Lechu67
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 923
Rejestracja: 2 sty 2011, 19:27
Lokalizacja: Ryki

Re: Tenis NET w Lidze Klubowej GPW

Jak napisał Piter, nie było odpuść ze strony rywali. Dobrze, że mi siedział jako tako serwis, to nie dostawałem gemów do zera.
Ale warto było, zagrać z takimi zawodnikami. Pod koniec gier już nawet trochę przyzwyczaiłem się do prędkości piłek. W innych warunkach pewnie nie dane mi by było zagrać z takimi graczami.
Yonex fan
Awatar użytkownika
JCz
Ostatnia Instancja
Ostatnia Instancja
Posty: 1696
Rejestracja: 2 maja 2005, 20:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: Tenis NET w Lidze Klubowej GPW

Dokładnie jest tak jak piszesz Lechu, po drugiej stronie siatki miałeś wicemistrza Polski +45 lat, "młodzież" też nie miała lekko, Leszek i Kacper to aktualni mistrzowie Polski Amatorów i Seniorów PZT w grze podwójnej open, Leszek jest tegorocznym brązowym medalistą tej organizacji w singlu open. To amatorska najwyższa półka, pomijając już fakt, że chłopaki są potwornie ograni, ostatnio zaliczyli sporo turniejów, regularnie przy tym trenując. To cenne doświadczenie dla uczestników meczu z naszej strony, szczególnie singlistów, bo deble grane przy stanie 0:3 wiadomo, raczej 100% zaangażowania wykrzesić nie mogły. Teraz czeka nas rewanż ze Szkołą Tenisa NET w walce o trzecie miejsce w 2. lidze, uprawniające do barażu o 1. ligę z jeszcze mocniejszą od Okęcia ekipą TenisPoint (przypomnę, Maciej Diłaj w składzie). 21 września, korty rywala.
Pacific X-Force 295
Redakcja Tenis NET
Sprzęt | Blog
Ulubiona tenisistka :)
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: Tenis NET w Lidze Klubowej GPW

JCz pisze: bo deble grane przy stanie 0:3 wiadomo, raczej 100% zaangażowania wykrzesić nie mogły
Ale wygrana zawsze jest wygraną.... :::yay:::
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Tenis NET w Lidze Klubowej GPW

To wy ograliście mistrzów Polski???!!! :::gd:::
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: Tenis NET w Lidze Klubowej GPW

TomPL pisze:To wy ograliście mistrzów Polski???!!! :::gd:::
Grał Leszek z innym kolegą. Fakt, że Leszek grał bardzo rekreacyjnie.

Ale TomPL podobał mi się Twój wpis. ;-P

Wróć do „Turnieje amatorskie”