Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: Tenis NET w Lidze Klubowej GPW

Brawo za wygranie debla +45 ! :::yay::: To było bardzo ważne zwycięstwo dające punkt drużynie. Przeciwnik był wymagający, widać było u nich ogranie.
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Tenis NET w Lidze Klubowej GPW

Niby tak, ale byli jakoś mało dokładni. Poza tym iamtheway grał bardzo ostro i mimo kilku błędów wywierał na nich dużą presję. :::gd::: Ja byłem strasznie zmęczony po singlu i tylko starałem się nie popsuć za dużo...
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tenis NET w Lidze Klubowej GPW

TomPL pisze:- Pio uległ... żonie, a gdyby zagrał debla z Jackiem to mieli szanse...
Ha, ha ... dzięki.
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
JCz
Ostatnia Instancja
Ostatnia Instancja
Posty: 1696
Rejestracja: 2 maja 2005, 20:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: Tenis NET w Lidze Klubowej GPW

TomPL pisze:- Pio uległ... żonie, a gdyby zagrał debla z Jackiem to mieli szanse...
Wynik naszego debla 1:6 2:6, ale większość gemów na przewagi, no i trzeba przyznać, że obydwaj z Obim nie czujemy gry podwójnej, gdyby postawić na przeciwko pary ST Net kogoś bardziej deblowo ogranego wynik byłby zdecydowanie korzystniejszy.

Co do mojego singla to przeciwnik w zasięgu, w formie fizycznej jeszcze z TF-a powinienem dać radę. Ciekawy styl gry, taki trochę archaiczny, biegaliśmy od lewej linii do prawej przy każdej wymianie i przy stanie 3:2 w drugim secie padłem... Gianluca biegał dalej. Lepsze baterie. :wink:

TomPl gratulacje za walkę w singlu i stoicki spokój w końcówce debla. Darek swego czasu dzielnie sobie poczynał w Grand Prix Warszawy, bardzo doświadczony i ograny przeciwnik.
Pacific X-Force 295
Redakcja Tenis NET
Sprzęt | Blog
Ulubiona tenisistka :)
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Tenis NET w Lidze Klubowej GPW

Obiektyw pisze:
TomPL pisze:- Pio uległ... żonie, a gdyby zagrał debla z Jackiem to mieli szanse...
Ha, ha ... dzięki.
Kurcze, Obi, nie wygłupiaj się, piszę w kontekście drużyny a ty tu fochy strzelasz?
Grałem zimą w debla z Tobą, grałem z Pio, mam porównanie - Pio nie dość, że gra mocniej to czuje debla, prawdopodobnie jest najlepszym deblistą w naszej drużynie. No oprócz Georgii oczywiście :D - właśnie, dlaczego Georgia nie gra w naszej drużynie? (:]
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Tenis NET w Lidze Klubowej GPW

Dla zawodników i kibiców info o zmianach w terminach, ze strony GPW:

5 kolejka, 24 sierpnia, godz. 16
(Oczywiście, nie ma przymusu - jeśli kapitanowie uzgodnili wcześniej termin na dzień 17 sierpnia mogą mecz rozegrać awansem, zostanie zaliczony.)

1 LIGA
Morelowa TC - TKKF Olszynka I
TKKF Olszynka II - ATZ TenisPoint
Spójnia Górna I - Spójnia Dolna
Warszawianka - Spójnia Górna II

2 LIGA (grupa A)
Okęcie Tennis Club - KT Orzeł
KT Wars - Smecz Ursynów
Wola Tennis Club pauzuje

Podobne zmiany dotyczą również pozostałych dwóch kolejek ligowych. Szósta kolejka zostaje przesunięta na dzień 7 września, natomiast siódma na dzień 21 września.
2 LIGA (grupa B)
ST Net - Frajda Łomianki
Forum Tenis NET - SKT Legia
WTS Deski pauzują
Awatar użytkownika
JCz
Ostatnia Instancja
Ostatnia Instancja
Posty: 1696
Rejestracja: 2 maja 2005, 20:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: Tenis NET w Lidze Klubowej GPW

Małe sprostowanie do tej informacji - oczywiście w drugiej lidze nie będzie szóstej i siódmej kolejki. Według przyjętej formuły zagramy w tych terminach mecze systemem play-off.
Pacific X-Force 295
Redakcja Tenis NET
Sprzęt | Blog
Ulubiona tenisistka :)
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: Tenis NET w Lidze Klubowej GPW

Witam.

Jak się przedstawia tabela po ostatniej kolejce rundy zasadniczej? Czy mecz z Legią odbył się?

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
JCz
Ostatnia Instancja
Ostatnia Instancja
Posty: 1696
Rejestracja: 2 maja 2005, 20:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: Tenis NET w Lidze Klubowej GPW

Z Legią mamy walkowera, o tym więc które zajmiemy miejsce zadecydować miał wczorajszy mecz pomiędzy Szkołą Tenisa NET i Frajdą Łomianki. Nie znam jeszcze wyniku. Wygrana Łomianek da nam pierwsze miejsce w grupie, wygrana Neta drugie.
Pacific X-Force 295
Redakcja Tenis NET
Sprzęt | Blog
Ulubiona tenisistka :)
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Tenis NET w Lidze Klubowej GPW

JCz pisze:Z Legią mamy walkowera,
Nabierają doświadczenia! :angel:
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
JCz
Ostatnia Instancja
Ostatnia Instancja
Posty: 1696
Rejestracja: 2 maja 2005, 20:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: Tenis NET w Lidze Klubowej GPW

I wszystko jasne. Szkoła Tenisa NET wygrała po zaciętym boju z Frajdą Łomianki 3-2, co sprawia, że mamy drugie miejsce w grupie B. W najbliższą niedzielę gramy na wyjeździe z Okęciem Tennis Club w półfinale play-off, a de facto w praktyce już o awans do 1. ligi, gdyż jej powiększenie do 10. drużyn jest bardzo prawdopodobne (mogę to w zaufaniu tu na forum zdradzić :wink: ). W drugiej grupie Smecz wygrał z Warsem też 3:2 i w półfinale zawalczy ze Szkołą Tenisa NET.

Nasi niedzielni rywale zacni, Leszek to brązowy medalista ostatnich Mistrzostw Polski Amatorów we Wrocławiu, Kacper z Leszkiem zdobyli mistrzostwo w deblu, a Artur srebro w deblu kategorii +45 lat. Nie będzie więc łatwo... ;-P
Pacific X-Force 295
Redakcja Tenis NET
Sprzęt | Blog
Ulubiona tenisistka :)
Awatar użytkownika
Pio
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 395
Rejestracja: 9 mar 2013, 20:23
Lokalizacja: Wawa

Re: Tenis NET w Lidze Klubowej GPW

Mnie niestety nie ma w weekend w Wawie a chętnie bym rewanż z Kacprem zaliczył.
Awatar użytkownika
iamtheway
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 366
Rejestracja: 8 lip 2011, 17:30

Re: Tenis NET w Lidze Klubowej GPW

Ja jeszcze się urlopuję i również mnie nie będzie w najbliższy weekend.
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Tenis NET w Lidze Klubowej GPW

No to ładnie...
A JCz nadal z kontuzją? To może od razu oddajmy walkowerem ten mecz. :]
Nie no - żartowałem, mamy długą ławkę i może niektórzy zdążyli wrócić z wakacji?
Awatar użytkownika
JCz
Ostatnia Instancja
Ostatnia Instancja
Posty: 1696
Rejestracja: 2 maja 2005, 20:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: Tenis NET w Lidze Klubowej GPW

Ja już po USG, w poniedziałek zaczynam rehabilitację (krio, laser i takie tam). Mogę uderzać z bekhendu, a na uderzenia z forhendu wchodzę całym ciałem, jak Radwańska, wtedy nie boli. ;-P
USG na szczęście nie wyszło źle, nie ma poważnych uszkodzeń. Jest obrzęk na stożku rotatorów i stan zapalny na przyczepach bicepsa oraz naramiennego, poza tym jakieś drobne zaburzenia. Zabiegi potrwają dwa tygodnie, więc na następny mecz 21 września będę już gotów.
Najbliższą grę możemy potraktować rekreacyjnie, awans do 1. ligi raczej nie wskazany tym składem, chyba że wśród forumowiczów ujawniłby się jakiś były zawodnik, czego swoją drogą nie wykluczam.
Jeśli Pio i Iamtheway wypadają proponuję do singli Obiego, Dwna i Toma, a do debli Szumę, HeadShota, Toma i Dwna (ewentualnie Claptona, jeśli Tom będzie sponiewierany po singlu).
Jeden kort mamy o 16.30, później dwa o 18. Możemy więc zrobić tak, żeby zabawę zaczęli Panowie +45 lat, później dwa single młodzieży i na końcu deble.
Pacific X-Force 295
Redakcja Tenis NET
Sprzęt | Blog
Ulubiona tenisistka :)
Awatar użytkownika
Szuma
Orator
Orator
Posty: 597
Rejestracja: 10 mar 2009, 14:10
Lokalizacja: Warszawa/Ostrowiec Św.

Re: Tenis NET w Lidze Klubowej GPW

Ja niestety odpadam... :( Przez te głupie kolana już prawie zapomniałem jak się trzyma rakietę. :/ Aktualnie ciągnę rehabilitację od jakiś 5 tygodni i jest nieco lepiej, ale prawdopodobnie wrócę do grania dopiero jak będę pewny, że już wszystko jest z nimi okej.
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: Tenis NET w Lidze Klubowej GPW

Eh, niestety wygląda na to, że najbliższy weekend mam na tyle zawalony różnego rodzaju ,,atrakcjami" że nie będę w stanie dojechać... :( Sorki panowie.
#NKrising
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: Tenis NET w Lidze Klubowej GPW

Oj posypią się kary finansowe za odmowę gry... oj posypią. :wink:
dwn
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 317
Rejestracja: 7 lip 2006, 13:48
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tenis NET w Lidze Klubowej GPW

Jeśli zbierze się ekipa ja chętnie się pojawię i sprawdzę ile mi brakuje do czołówki GPW :D
NTRP 4.0 - technika
NTRP 2.0 - kondycja
Więcej sprzętu niż talentu...

Moje boje....
https://www.youtube.com/watch?v=tNm9cvNEsU0
https://www.youtube.com/watch?v=pIzwEe-PSdI
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Tenis NET w Lidze Klubowej GPW

Brawo dwn - to jest piękna i jedynie słuszna postawa! :::gd:::

Ja właśnie się dowiedziałem, że mam w tym terminie decydujący mecz w naszej lidze międzymiastowej, więc z uwagi na charakter spotkania z Okęciem - wybieram mecz z Mławą :]
Na singlu +45 zagra Lechu67, już z nim rozmawiałem. W deblu oczywiście Clapton - ustalcie z kim, jeśli będzie Obi, to i tak jeszcze jeden młody potrzebny do debla z Claptonem. Piter? A może Georgie się da namówić?! Mamy w zgłoszonym składzie jeszcze jedno wolne miejsce, więc można kogoś dopisać...

I uważajcie z lobami - tam można spotkać nisko przelatujące samoloty :D

Wróć do „Turnieje amatorskie”