Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: Tenis NET w Lidze Klubowej GPW

Szuma pisze:Jakieś wieści? :)
Jako jedyny kibic :wink: mogę uchylić rąbka tajemnicy: nasi pokonali "garownię" 4:1, jedyny punkt rywale zdobyli w deblu.
Single wygrali TomPL, JCz i Pio.
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
Szuma
Orator
Orator
Posty: 597
Rejestracja: 10 mar 2009, 14:10
Lokalizacja: Warszawa/Ostrowiec Św.

Re: Tenis NET w Lidze Klubowej GPW

hohvar pisze:Jako jedyny kibic :wink: mogę uchylić rąbka tajemnicy: nasi pokonali "garownię" 4:1, jedyny punkt rywale zdobyli w deblu.
Single wygrali TomPL, JCz i Pio.
Super! Gratulacje chłopaki!!! :!PL!: Jakie składy debli były?
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: Tenis NET w Lidze Klubowej GPW

Pio/TomPL (wygrana walkowerem) i Clapton/Headshot.
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Tenis NET w Lidze Klubowej GPW

hohvar pisze:Pio/TomPL (wygrana walkowerem)
Można uznać, że zagraliśmy. ;-P Tom wyrównał szanse i ze względu na to, że ja nie miałem partnera nie wszedł na kort, więc z debla zrobił się singiel Gary vs Pio. :wink:
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Tenis NET w Lidze Klubowej GPW

No właśnie - walkowera nie było. W protokole jest/ma być: Pio/Tom - Gary/??? (grał z cienem ;) ).
A w ogóle to WTS Deski była w rozsypce, bo ich najlepszy się rozchorował a że był nie-do-zastąpienia, więc polegli...
TenisNet Team:
Obrazek

P.s. Start przypłaciłem kontuzją stopy, z własnej winy, nie dopatrzyłem, że wkładkę mam w bucie rozwaloną i zdarłem spory kawałek własnej skóry. Może do TF'a się zagoi...
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: Tenis NET w Lidze Klubowej GPW

Bardzo fajnie być częścią tego zespołu. :)
Przede wszystkim gratulacje dla kolegów singlistów, o ile Pio i JCz odnieśli spodziewane zwycięstwa, to TomPL zdołał rozstrzygnać bardzo równy i trudny mecz na swoją korzyść, z groźnym przeciwnikiem dysponującym solidnym pociągnięciem z obu stron. Udało się wykorzystać osłabienie rywala i zgarnąć pełną pulę. :::gd:::
Cóż, z mojego występu jestem średnio zadowolony, FH i serwis w lesie, do tego wyszło nieogranie deblowe. Kiedyś grało się te debelki regularnie i widok rywala wiszącego na siatce nie robił wrażenia... Z Claptonem próbowaliśmy grać agresywnie i ryzykownie dążąc do maksymalnego skracania gry, niestety, przyzwoicie wyglądał tylko drugi set. Na usprawiedliwienie mogę dodać, że próbowaliśmy z całej siły, wzajemnie się nakręcając, są jednak dni w których po prostu nie siedzi.

Do zobaczenia za tydzień, tym razem na TF. :)
#NKrising
Awatar użytkownika
Lechu67
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 923
Rejestracja: 2 sty 2011, 19:27
Lokalizacja: Ryki

Re: Tenis NET w Lidze Klubowej GPW

Gratulacje :::gd::: .
Yonex fan
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: Tenis NET w Lidze Klubowej GPW

Nasi singliści załatwili sprawę, szczególnie ważne zwycięstwo po zaciętym boju 6:4 6:4 odniósł TomPL. Brawo TomPL. :::yay::: Przeciwnik miał duże problemy kadrowe co poskutkowało brakiem debla open w ich szeregach (Gary zapowiedział dotkliwe regulaminowe kary finansowe dla swoich graczy). Ponieważ mieliśmy w ręku zwycięstwo za 3 pkt. udało mi się, jako głębokiej rezerwie, zagrać drugiego debla. Drugi set wyglądał fajnie, prowadziliśmy nawet 3:1, dużo gemów na przewagi. O pierwszym secie trzeba zapomnieć - brak ogrania w meczach o stawkę był u mnie widoczny.
Tak czy inaczej zwycięstwo. :!PL!:
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Tenis NET w Lidze Klubowej GPW

No tak - Deski rozczarowały organizacyjnie: zawodnicy WTS zjeżdżali się z dużymi opóźnieniami, korty nieprzygotowane, śliskie (twarde z posypką :] ), na dodatek - gryzące muszki. (:] Za to my mieliśmy "długa ławkę" i nawet kibica mieliśmy. :::gd::: :D

Poniżej krótka relacja z debla:
Przy stanie meczu 4:0 do debla wystawiliśmy eksperymentalny skład HeadShot-Clapton, nigdy wcześniej nie grali ze sobą, a HS grywał deble, ale parę lat temu... pewnie dlatego pierwszy set im nie wyszedł,
Obrazek

ale potem HS zaczął w końcu trafiać serwis (a walił ostro!), Claptonowi wyszło pare zaskakujacych zagrań i nasi w drugim secie wyszli na prowadzenie:
Obrazek

Niestety muszki gryzły, a piłka parę razy siadła Claptonowi na rakiecie i nie dowieźli prowadzenia do końca,
Obrazek
ale fajnie było zobaczyć chłopaków w akcji. :::gd:::
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: Tenis NET w Lidze Klubowej GPW

O rany, to ja jestem taki gruby?! O_O To dlatego moja waga elektroniczna pokazuje komunikat: Proszę wchodzić na wagę pojedynczo. rotfl
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Tenis NET w Lidze Klubowej GPW

Jaki gruby? Koszulkę taką luźną założyłeś. :]
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Tenis NET w Lidze Klubowej GPW

Brawo !!! :::yay::: Oby tak dalej :wink: .
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tenis NET w Lidze Klubowej GPW

Brawo!!! :::gd:::
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tenis NET w Lidze Klubowej GPW

Gratulacje Panowie :::gd::: :::gd::: .

Już sobie wyobrażam ostre wku...rzenie Garego na braki kadrowe rotfl .

Swoją drogą Gary i tak miał łagodnie... jakbyście grali mecz ligowy w sobotę, to dopiero Gary by się wkurzył... kamyczek z TFa to pikuś. Małolaty miały jakieś zawody biegowe, działo się. rotfl
Ostatnio zmieniony 12 maja 2014, 15:31 przez Basic, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Tenis NET w Lidze Klubowej GPW

Basic pisze:Już sobie wyobrażam ostre wku...rzenie Garego na braki kadrowe rotfl .
Starałem się być oazą spokoju. :wink: Chociaż nie powiem, byłem trochę zirytowany, że zamiast obejrzeć 2 dobre single, ewentualnie samemu zagrać na drugiej rakiecie z Pio, musiałem po raz 1800999313 grać z JCz, z którym gra mi się zawsze koszmarnie, nawet w tych meczach, w których osiągam wyniki typu 7/9. Szkoda mi było za to Pio - szykował się na poważny mecz, a w efekcie, żeby nie oddawać w/o ściągnąłem w ostatniej chwili gracza nominalnie 45+, do tego najsłabszego z naszego składu.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
RoTTeN
Weteran
Weteran
Posty: 1765
Rejestracja: 14 paź 2012, 10:05
Lokalizacja: Miasteczko
Kontakt: Strona WWW

Re: Tenis NET w Lidze Klubowej GPW

Ogromne brawa dla Drużyny! :!:brv:!: :!:brv:!: :!:brv:!:
„Gdy cię mają wieszać, poproś o wodę.
Nie wiadomo, co się zdarzy, zanim przyniosą.”
-
Vesemir
Awatar użytkownika
pivdy
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 292
Rejestracja: 27 paź 2009, 23:13
Lokalizacja: Kielce

Re: Tenis NET w Lidze Klubowej GPW

Gratulacje i oczywiście powodzenia w następnych potyczkach. :)
Awatar użytkownika
JCz
Ostatnia Instancja
Ostatnia Instancja
Posty: 1696
Rejestracja: 2 maja 2005, 20:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: Tenis NET w Lidze Klubowej GPW

Trzecia kolejka 2. Ligi Klubowej Grand Prix Warszawy, gramy w Łomiankach z miejscową Frajdą.
1) O godzinie 16 na kort wyjdzie Dwn,
2) O 16.30 JCz,
3) Po meczu Dwna, czyli pewnie około 17.15-17.30, na kort wyjdzie TomPL.
4) Po meczu JCz, czyli pewnie około 17.45 zagrają debliści open (Iamtheway z Dwn-em lub ze mną)
5) Po meczu TomaPL, debel mieszany, więc TomPL ze mną lub Dwn-em.

O składach debli zadecydujemy po singlach.

Przeciwnicy osłabieni, bez swojego lidera, siła gry więc się wyrównała, powinniśmy zawalczyć o dobry wynik.
Pacific X-Force 295
Redakcja Tenis NET
Sprzęt | Blog
Ulubiona tenisistka :)
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: Tenis NET w Lidze Klubowej GPW

Powodzenia Panowie! :::gd:::
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Tenis NET w Lidze Klubowej GPW

Ciekawe, gdzie szybciej skończy się mecz - w Łomiankach czy w Paryżu ;)

Wróć do „Turnieje amatorskie”