Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Warszawa - letnia liga singlowa

Tespis pisze:Która ligę proponujesz dla gracza z bliskim zeru ograniem na punkty? Bazując na regulaminie z poprzedniej edycji, jeżeli się nie grało w poprzednich edycjach, przydzielenie do ligi odbywa się na podstawie kolejności zgłoszeń.
Ale zaczynasz od końca. Możesz wyprzedzić tylko tych, którzy nie grali i zgłoszą się później od Ciebie.

Letnia zacznie się pewnie 19 maja.
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
Tespis
Bywalec
Bywalec
Posty: 50
Rejestracja: 11 mar 2014, 20:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: Warszawa - letnia liga singlowa

Obiektyw pisze:
Tespis pisze:Która ligę proponujesz dla gracza z bliskim zeru ograniem na punkty? Bazując na regulaminie z poprzedniej edycji, jeżeli się nie grało w poprzednich edycjach, przydzielenie do ligi odbywa się na podstawie kolejności zgłoszeń.
Ale zaczynasz od końca. Możesz wyprzedzić tylko tych, którzy nie grali i zgłoszą się później od Ciebie.

Letnia zacznie się pewnie 19 maja.
Ok, dzięki.
A tak jeszcze z ciekawości, jak to jest z miejsce rozgrywanego meczu? Zgodnie z regulaminem, tylko korty Proplay, ale słyszałem, że podobno mecze odbywają się również na OSiR "AS".

Widzę że tematu Forumowego Challenger-a nikt nie podłapuje. Chociaż ja szczerze mówiąc chętnie bym pograł z uczestnikami z forum. ;)
Tespis
Rakieta: Yonex RD Ti 80
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: Warszawa - letnia liga singlowa

To wrzuć ogłoszenie w sekcji "Partner do gry". Warszawiaków na Forum sporo, pewnie ktoś chętny się trafi.

A co do NTRP, to skoro - jak piszesz - nie masz doświadczenia w grze na punkty, to mierzenie tego wskaźnika nie bardzo ma sens w Twoim przypadku.
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
Tespis
Bywalec
Bywalec
Posty: 50
Rejestracja: 11 mar 2014, 20:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: Warszawa - letnia liga singlowa

Artlight pisze:To wrzuć ogłoszenie w sekcji "Partner do gry". Warszawiaków na Forum sporo, pewnie ktoś chętny się trafi.

A co do NTRP, to skoro - jak piszesz - nie masz doświadczenia w grze na punkty, to mierzenie tego wskaźnika nie bardzo ma sens w Twoim przypadku.
Co do NTRP, może tak być, zwłaszcza że to optymistyczna samoocena ;).
Pewnie umieszczę ogłoszenie, ale wbrew pozorom nie ma aż tak dużo chętnych jak by się mogło wydawać...
... jakiś czas temu dałem ogłoszenie - zerowy odzew. Sporo ludzi ma już swoje "ekipy" do gry i niechętnie grają z nowym, a już na pewno z kimś gdzie jest ryzyko "słabej gry".
Tespis
Rakieta: Yonex RD Ti 80

Wróć do „Turnieje amatorskie”