Kolporter
Nowy
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 15 lip 2011, 15:03

Kielce - Turniej o Puchar Prezesa Kolportera

Wszystkich miłośników tenisa ziemnego zapraszamy na Ogólnopolski Turniej Tenisowy Amatorów o Puchar Prezesa Kolportera. Tegoroczne zawody odbędą się w dniach 30 sierpnia – 1 września w Kielcach na kortach Tęcza Społem przy ul. Zagnańskiej 110. Więcej informacji znajdziesz na stronie http://tenis.kolporter.com.pl/ Zapraszamy!
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Kielce - Turniej o Puchar Prezesa Kolportera

No to gramy! :::gd:::
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Kielce - Turniej o Puchar Prezesa Kolportera

Podobają mi się kategorie, sensownie rozgraniczone :::gd::: . Może też się skuszę, rozgrzewka przed TF-em byłaby wskazana :D .
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Kielce - Turniej o Puchar Prezesa Kolportera

Właśnie rzutem na taśmę się zapisałem.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
lion_dragon
Weteran
Weteran
Posty: 1540
Rejestracja: 21 lut 2010, 11:02

Re: Kielce - Turniej o Puchar Prezesa Kolportera

Też planowałem przyjechać, ale w sobotę naderwałem mięsień dwugłowy uda, więc kilka - kilkanaście tygodni przerwy jak nic. Trochę szkoda, ponieważ nawet dobrą formę miałem, lecz cóż - takie życie :).
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kielce - Turniej o Puchar Prezesa Kolportera

lion_dragon pisze:Też planowałem przyjechać, ale w sobotę naderwałem mięsień dwugłowy uda, więc kilka - kilkanaście tygodni przerwy jak nic. Trochę szkoda, ponieważ nawet dobrą formę miałem, lecz cóż - takie życie :).
Oj, przykra kontuzja. Lion zdrowia! :::gd:::
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Kielce - Turniej o Puchar Prezesa Kolportera

No i po losowaniu. Przeszedłem pierwszą rundę. :] Wygrałem z Bye.
Jutro druga runda... po pracy. rotfl

Muszę sobie jakąś motywacyjną muzę zapuścić bo wylosowałem triumfatora niegdysiejszego niejednego turnieju.
Open mocno obsadzone. Ta Warszawa nie ma turnieju w ten weekend? :wink:
Ale puchar i tak zostanie w Kielcach. :D
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
JCz
Ostatnia Instancja
Ostatnia Instancja
Posty: 1696
Rejestracja: 2 maja 2005, 20:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: Kielce - Turniej o Puchar Prezesa Kolportera

PitS pisze:Ta Warszawa nie ma turnieju w ten weekend? :wink:
Walczyliśmy na Orle, ale tylko GPW 2. rangi, bez nagród i pucharów, więc chłopaki pewnie stwierdzili, że warto byłoby coś na półkę postawić. W Kielcach i Stalowej Woli gospodarze szczodrzy, więc zrobili najazd, ale z tego co mi wiadomo do Kielc mieli dotrzeć tylko Nowak z Cyranem, ciekawe kogo jeszcze tam poniosło?
Gdzieś wyniki można podejrzeć?
Pacific X-Force 295
Redakcja Tenis NET
Sprzęt | Blog
Ulubiona tenisistka :)
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Kielce - Turniej o Puchar Prezesa Kolportera

JCz pisze:Gdzieś wyniki można podejrzeć?
Pierwsza trójka w każdej kategorii jest na stronie, drabinki jeszcze nie uzupełnione.
PitS, gratuluje Ci waleczności, skoro do jednej kategorii z Rejczakiem trafiłeś.
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Kielce - Turniej o Puchar Prezesa Kolportera

JCz pisze:
PitS pisze:Ta Warszawa nie ma turnieju w ten weekend? :wink:
Walczyliśmy na Orle, ale tylko GPW 2. rangi, bez nagród i pucharów, więc chłopaki pewnie stwierdzili, że warto byłoby coś na półkę postawić. W Kielcach i Stalowej Woli gospodarze szczodrzy, więc zrobili najazd, ale z tego co mi wiadomo do Kielc mieli dotrzeć tylko Nowak z Cyranem, ciekawe kogo jeszcze tam poniosło?
Gdzieś wyniki można podejrzeć?
Kwiecień się zapisał, ale nie zagrał.

Mój pogromca z Rejczakiem jakąś trzysetówkę trzygodzinną małaździli. Najgorsze to to że kręgosłup mi nie przechodzi, a specjalnie całą niedzielę poświęciłem na łóżko. Nieznośny był dziś powrót do domu, siedzieć to się siedzi, ale żeby wysiąść i wsiąść do auta to trzeba się zgiąć.
Jacek wie o czym piszę. :]

Nie wiem z kim odpadli Nowak i Cyrański, o zmierzchu w sobotę Cyrański przegrywał z Benesiewiczem 3:2 w pierwszym secie a Nowak grał z Hermanem.

Stawiałem na finał Moczek (młody) - Gładyś

PS. Drabinki jednak muszę fotografować, nie pamiętam żeby w jakiejś poprzedniej edycji pojawiły się całe.
To nie TF gdzie są uzupełniane on-line. :D
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
JCz
Ostatnia Instancja
Ostatnia Instancja
Posty: 1696
Rejestracja: 2 maja 2005, 20:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: Kielce - Turniej o Puchar Prezesa Kolportera

Już się wywiedziałem. Kwiecień wybrał niestety :wink: GPW na Orle, pewnie będe się z nim musiał pojedynkować w finale. Cyran niespodzianka in minus - odpadł z Moczkiem, którego ma na rozkładzie w Mistrzostwach Polski na Warszawiance, a także w GPW na MTC. Ponoć jak grali to cały czas mżyło, a wtedy Łukasza uderzenia nie robią aż takiego wrażenia. Sam z nim niedawno właśnie w ciężkich warunkach (Babolat Gold) wygrałem. Z kim przegrał Nowak nie wiem, ale to raczej wyższa półka niż Moczek, więc obstawiam Gładysia. Choć licho wie, jeśli faktycznie grali w deszczu wyniki mogły być różne.
PitS pisze:Nieznośny był dziś powrót do domu, siedzieć to się siedzi, ale żeby wysiąść i wsiąść do auta to trzeba się zgiąć.
Jacek wie o czym piszę.
Już zapomniałem. :]
Pacific X-Force 295
Redakcja Tenis NET
Sprzęt | Blog
Ulubiona tenisistka :)
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Kielce - Turniej o Puchar Prezesa Kolportera

JCz pisze:Z kim przegrał Nowak nie wiem, ale to raczej wyższa półka niż Moczek, więc obstawiam Gładysia.
Dobrze obstawiasz, tak wynika z opisu na stronie turnieju.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
JCz
Ostatnia Instancja
Ostatnia Instancja
Posty: 1696
Rejestracja: 2 maja 2005, 20:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: Kielce - Turniej o Puchar Prezesa Kolportera

Gary pisze:
JCz pisze:Z kim przegrał Nowak nie wiem, ale to raczej wyższa półka niż Moczek, więc obstawiam Gładysia.
Dobrze obstawiasz, tak wynika z opisu na stronie turnieju.
Hmm... kto szuka nie błądzi. :wink:
Pacific X-Force 295
Redakcja Tenis NET
Sprzęt | Blog
Ulubiona tenisistka :)
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Kielce - Turniej o Puchar Prezesa Kolportera

JCz pisze:
Gary pisze:
JCz pisze:Z kim przegrał Nowak nie wiem, ale to raczej wyższa półka niż Moczek, więc obstawiam Gładysia.
Dobrze obstawiasz, tak wynika z opisu na stronie turnieju.
Hmm... kto szuka nie błądzi. :wink:
Młody się rozwija, rozmawiałem z Tatą przed jego meczem z "tenisistą stołowym" (darujcie ale nie pamiętam nazwiska) i Andrzej powiedział że młody sobie poradzi.
Hitem turnieju i tak był wspomniany przeze mnie mecz Andrzeja Moczka jako rewanż (udany) za zeszły rok. Jajcarz z niego. :]
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
JCz
Ostatnia Instancja
Ostatnia Instancja
Posty: 1696
Rejestracja: 2 maja 2005, 20:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: Kielce - Turniej o Puchar Prezesa Kolportera

PitS pisze:Młody się rozwija
Z pewnością, niekoniecznie jednak tenisowo ;-P. Raczej w głowie mu teraz co innego, studia zmieniają priorytety. Jak sobie siebie przypomnę z tego okresu to nawet na prawie 3 lata rzuciłem tenis (sporadyczne wypady na kort, tylko w ramach sekcji WF). Imprezy, dziewczyny, sesje, zaliczenia, etc... reszta schodzi na dalszy plan.
Obserwowałem Tomka w ostatnim turnieju GPW, w którym startował. Gra solidny tenis poparty mocną psychiką, potrafi też skontrować. W dwóch meczach, z Kamilem i Antonem wywinął się przed porażką zachowując zimną krew w decydujących momentach spotkania (z Antonem bronił meczowej). Jeśli zacznie regularnie grać amatorzy raczej mu nie podskoczą, najwyżej byli zawodnicy.
Pacific X-Force 295
Redakcja Tenis NET
Sprzęt | Blog
Ulubiona tenisistka :)
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Kielce - Turniej o Puchar Prezesa Kolportera

Moją kategorię amatorską +35 wygrał Jacek Rejczak, notabene gdzieś pod filmem z Krakowa na innym forum nazwany zawodnikiem i wyśmiany za to że klepie amatorów.
Warto zawsze takie informacje sprawdzać zanim się bzdurę napisze.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB

Wróć do „Turnieje amatorskie”