Awatar użytkownika
RommeL
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 200
Rejestracja: 23 cze 2011, 21:14
Lokalizacja: Lębork
Kontakt: Facebook

XIII Indywidualne Mistrzostwa Lęborka Szkół w Tenisie

Komunikat
z XIII Indywidualnych Mistrzostw Lęborka Szkół w Tenisie Ziemnym
W dniu 25 maja 2013 kolejny raz odbył się na kortach KT LSTZ „Return” turniej tenisowy dla dzieci i młodzieży. Zawody przeprowadzono w kategoriach szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych chłopców, oraz w kategorii dziewcząt.

Wśród podstawówek wygrał Jonatan Walkusz pokonując brata Jakuba 6:3,3:6,6:3 /obaj SP nr 8 Lębork/, trzecie miejsce zajął Cezary Kaliciński pokonując w małym finale Dawida Żołądź 7:5,6:2 / obaj SP 3 Lębork/

Kategorie gimnazjum Marcin Trzciński (nasz Martinek) :::gd::: /SGJ L -k/ wygrał po dramatycznym meczu z Mateuszem Kalicińskim /G nr 1 L -k/6:7,6:4,7:6(11:9), trzecie miejsce zajął Maciej Dziubich /G nr 33 Gdańsk/, zaś czwarte Kacper Zielonka /G nr 2 L -k/.

W szkołach ponadgimnazjalnych Piotr Sysik / I LO L -k/ zwyciężył Szymona Lipskiego / LO nr 1 Kościerzyna / 6:4,3:6,6:1.
Dalsza kolejność: III. Robert Ziemian IV. Damian Schmidtke, V. Radosław Małszycki /wszyscy ZSM-I L –k/.

Wśród podstawówek w kategorii dziewcząt Hanna Dziubich /SP nr81 Gdańsk/ zwyciężyła Amelkę Mielewczyk /SP nr 8 L –k/ 7:5, 6:2. Trzecie miejsce zajęła Zuzia Zielke wygrywając po dramatycznym meczu z Zuzanną Konieczną, piąte miejsce zajęła –najmłodsza uczestniczka turnieju: Pola Laskowska, która nie bez walki przegrała 2 mecze w fazie grupowej ze starszymi koleżankami/wszystkie SP nr 8 L –k/.

Obrazek

Nagrody i dyplomy ufundowało CSiR . Zawody sędziował i przeprowadził Andrzej Borowski.
Na kolejne zawody tenisowe dzieci i młodzież zapraszamy:2 czerwca o godz. 14.-odbędzie się
„błyskawiczny turniej tenisowy z okazji Dnia Dziecka”.

Ponadto informuję, że że w dniach 31.05 - 01.06 odbędzie się Turniej Deblowy o Puchar Starosty. Spodziewamy się, że w turnieju weźmie udział około 14 par z Lęborka i Łeby. Od siebie dodam, że jak nie wygram w tym roku to zmieniam partnera (:]
NTRP 4.5?
HEAD Graphene XT Radical Pro
hitman
Senior
Senior
Posty: 2135
Rejestracja: 10 lip 2009, 06:51
Lokalizacja: Lublin
Kontakt: Strona WWW

Re: XIII Indywidualne Mistrzostwa Lęborka Szkół w Tenisie

"nasz" :D

Już wpadł w łapy wielkiej machiny komercji. ;)

Jeszcze tylko tatuażu "tenis.net.pl" na czole brakuje.















Tak tylko sobie trolluję. :)
Piotr Szyba.
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: XIII Indywidualne Mistrzostwa Lęborka Szkół w Tenisie

RommeL pisze:Kategorie gimnazjum Marcin Trzciński (nasz Martinek) :::gd::: /SGJ L -k/ wygrał po dramatycznym meczu z Mateuszem Kalicińskim /G nr 1 L -k/6:7,6:4,7:6(11:9)...
Brawa, tak za wytrwałość i siłę woli jak i samo zwycięstwo. :::gd:::
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Martinek
Senior
Senior
Posty: 2932
Rejestracja: 17 lut 2011, 20:23
Lokalizacja: Gdańsk

Re: XIII Indywidualne Mistrzostwa Lęborka Szkół w Tenisie

El Diablo pisze:
RommeL pisze:Kategorie gimnazjum Marcin Trzciński (nasz Martinek) :::gd::: /SGJ L -k/ wygrał po dramatycznym meczu z Mateuszem Kalicińskim /G nr 1 L -k/6:7,6:4,7:6(11:9)...
Brawa, tak za wytrwałość i siłę woli jak i samo zwycięstwo. :::gd:::
Tak dobrej rzeźby to jeszcze nigdy nie grałem. rotfl
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: XIII Indywidualne Mistrzostwa Lęborka Szkół w Tenisie

Jak wygrywa to jest "nasz"! :D
A jak przegra to się nie przyznajemy do takiej niemoty rotfl.

Gratulacje "Synu"! :::gd:::
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Mazzakollo
Weteran
Weteran
Posty: 1609
Rejestracja: 6 paź 2010, 21:49

Re: XIII Indywidualne Mistrzostwa Lęborka Szkół w Tenisie

Gratulacje. Przyjeżdżaj do Bydgoszczy, to pogramy :D.
To świat nas zmusza do buntu. Chcę walczyć o swoje życie!
2x Wilson ProStaff 6.0 Hyper Carbon 95 @ Pro Hurricane.

Wróć do „Turnieje amatorskie”