Awatar użytkownika
polo90
Początkujący
Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 28 cze 2011, 20:17

Łódzka Liga Tenisa na MKT

Liga liczy około 130 graczy. :::yay:::
Gracze umawiają się na podstawie rankingu publikowanego na stronie MKT.
Niestety rankingu nie ma od grudnia. :(
Czy ktoś z forumowiczów gra w tej lidze?
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Łódzka Liga Tenisa na MKT

polo90 pisze:Liga liczy około 130 graczy. :::yay:::
Gracze umawiają się na podstawie rankingu publikowanego na stronie MKT.
Niestety rankingu nie ma od grudnia. :(
Czy ktoś z forumowiczów gra w tej lidze?
Nic nie rozumiem.
Gracze umawiają się na podstawie rankingu, a rankingu nie ma od grudnia. Znaczy wg logiki jakiej mnie uczono że od grudnia się nie umawiają! Więc jak ktoś z forumowiczów może grać w tej lidze skoro ona nie gra? :rolleyes:
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Łódzka Liga Tenisa na MKT

Ten projekt przechodził już różne fazy ... i skończył się jak zwykle ...
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
PIOTR69
Senior
Senior
Posty: 2273
Rejestracja: 10 lut 2008, 09:56
Lokalizacja: Aleksandrów Ł.

Re: Łódzka Liga Tenisa na MKT

Monitowałem w tej sprawie, że nie mogę grać z kimś wyżej w rankingu gdyż zagrałem mecz i powinienem być kilka pozycji wyżej na liście, a ten fakt nie został odnotowany. Do mnie też dzwonili goście, w których byłem zasięgu według listy, a faktycznie byłem już dla nich nie osiągalny.
Kicha, kaszana czy jak to inaczej nazwać. :::bd::
Obrazek
NTRP 3.14
Tenis - I love this game!
Awatar użytkownika
polo90
Początkujący
Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 28 cze 2011, 20:17

Re: Łódzka Liga Tenisa na MKT

Coś słyszałem o problemie technicznym ze stroną MKT.
To bardzo źle świadczy o kierownictwie MKT.
Powinni przedstawić jakiś komunikat co jest przyczyną, że rankingu nie ma tak długo i kiedy będzie nowy.
Awatar użytkownika
PIOTR69
Senior
Senior
Posty: 2273
Rejestracja: 10 lut 2008, 09:56
Lokalizacja: Aleksandrów Ł.

Re: Łódzka Liga Tenisa na MKT

Pilni byli gdy były duże luki pod balonem i potrzebowali graczy, gdy balon jest obłożony i ciężko było się wcisnąć na mecz- drogą okrężną, śmiercią naturalną liga padła. Taka jest moja teoria spiskowa :wink: .
Obrazek
NTRP 3.14
Tenis - I love this game!
Awatar użytkownika
polo90
Początkujący
Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 28 cze 2011, 20:17

Re: Łódzka Liga Tenisa na MKT

Koordynator mówi, że ranking zostanie niedługo zaktualizowany. :::olgms:::
Awatar użytkownika
PIOTR69
Senior
Senior
Posty: 2273
Rejestracja: 10 lut 2008, 09:56
Lokalizacja: Aleksandrów Ł.

Re: Łódzka Liga Tenisa na MKT

::!vgoodv!:: Brawo po 6 miesiącach, ale jak to mówią: " lepiej późno niż później " :wink: .
Obrazek
NTRP 3.14
Tenis - I love this game!
Awatar użytkownika
polo90
Początkujący
Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 28 cze 2011, 20:17

Re: Łódzka Liga Tenisa na MKT

Dziś nie działa strona MKT. :::????:::
Awatar użytkownika
polo90
Początkujący
Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 28 cze 2011, 20:17

Re: Łódzka Liga Tenisa na MKT

Liga na MKT została wznowiona po prawie 3 latach. :::yay:::
Gracze mogą się już zapisywać. Wpisowe to 100 zł.
Więcej informacji: http://mktlodz.pl/aktualnosci/aktualnos ... /?news=655
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Łódzka Liga Tenisa na MKT

Nie podniecaj się tak. Szykuje się obłożenie na zimę grupami, do tego stosunek ludzi do rozgrywek, na początku może zapał, i nie wszystkich, a potem ...
Niestety pewnie skończy się jak poprzednio, ale źle nie życzę, ot zdroworozsądkowe podejście. :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: Łódzka Liga Tenisa na MKT

W Wawie też to jest dobry sposób aby zapełnić puste balony - organizacja ligi czy challenge'u - Proplay, Mera.
Awatar użytkownika
polo90
Początkujący
Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 28 cze 2011, 20:17

Re: Łódzka Liga Tenisa na MKT

Moim zdaniem poprzednia liga skończyła się dlatego, że jednej osobie nie chciało się publikować rankingu i wprowadzać w nim zmian. Klub MKT Łódź stracił na tym, że nie było ligi około 30 tysięcy złotych.
Ligi nie było od Grudnia 2012 do września 2015.
Na szczęście widzę pozytywne zmiany w klubie. Raz do roku pod koniec maja jest organizowany turniej amatorów.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Łódzka Liga Tenisa na MKT

Oj człowieku, to, że Benio zaniedbywał listy to akurat najmniejszy problem. Ludzie dzwonili, a ci co się powpisywali jakoś nie mieli czasu grać. To się ludzie wściekali i im się odechciewało. Ale nie tylko to.
Jeden turniej? Chcesz mnie rozśmieszyć? Nie jest pierwszy rok. A i to jest trochę śmieszne.

Faktycznie to obecnie tylko Zgierz (Leszek Klimasara) oferuje jakiś sensowny system rozgrywek przez cały sezon.
Od lat już grają cykl 5 turniejów wraz z turniejami pocieszenia i na koniec sezonu Masters dla 8 najwyżej punktujących w tych turniejach. Jest plan gier, jest bieżąca aktualizacja wyników i planu gier. Ludzi tam z tego co widzę przybywa.
Inną dobrą cechą tych imprez jest to, że nie gra się na wariata - czyli tylko weekend i w efekcie np. w sobotę 3 mecze na pełnym dystansie. Tam turniej trwa tydzień czy dwa, gra się mecz dziennie, czyli jak na zawodowym tourze. W efekcie nikt się nie zarzyna. Do tego miła atmosfera i osoba organizatora. :::gd:::
Minusy to wąziutkie wybiegi boczne kortów, do tyłu też nie ma optimum. Sam kort jako nawierzchnia - bez zarzutu. Grałem na tych kortach kilka razy z MTO czy P69. Inny minus to to, że wszyscy grają w jednym worku, nie ma podziału na grupy wiekowe.
Jak widać w Zgierzu nikt ameryki nie odkrył, ale jakoś w Łodzi chętnych brak do skopiowania pomysłu, zastrzeżonego patentu nie ma. ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
ZlosliwyGnom
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 960
Rejestracja: 30 paź 2009, 09:37
Lokalizacja: Łódź

Re: Łódzka Liga Tenisa na MKT

Moim zdaniem jedynym rozwiązaniem jest system wyzywania i rejestracji przez internet jak na Deskach w Wawie. Wyzywasz gościa raz - ma prawo odmówić, drugi raz - walkower i twój awans. Koniec kropka. Żadnych dyskusji : "Może po Niedzieli Palmowej?"
Yonex EZONE DR98 (310g)
NTRP 2.1765298753578
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Łódzka Liga Tenisa na MKT

ZlosliwyGnom pisze:Moim zdaniem jedynym rozwiązaniem jest system wyzywania i rejestracji przez internet jak na Deskach w Wawie. Wyzywasz gościa raz - ma prawo odmówić, drugi raz - walkower i twój awans. Koniec kropka. Żadnych dyskusji : "Może po Niedzieli Palmowej?"
Tak było dawno temu na Starcie, martwica ... Poza tym taki system (challenge) ma jedną słabą cechę - jest dobry na początku. Potem, jak się już wszystko poustawia to faktycznie zamiera. Amatorzy mają to do siebie, że latami grają to samo i nic się nie zmienia.
Czyli z grubsza 80% tych co ogrywasz dziś ograsz i za 10 lat, a tych, którym nie poskoczysz dziś to i nie podskoczysz za 10 lat też ...
Wiesz, generalnie jak nie ma animatora imprezy to samo się nie będzie napędzać. :( Poza tym trzeba w miarę szybko odsiać martwe dusze, to one psują zabawę.

Koledzy grali na MKT w tej lidze i co? I się wypisali bo wchodzą do kolejnej ligi (po 6 graczy na ligę było?) i udaje im się zagrać z jednym na pięciu pozostałych graczy. A im nie chodzi o to by iść do organizatora i złapać 4 krecze na tych duchach czy migających się od gry tylko o to by pograć.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P

Wróć do „Turnieje amatorskie”