abaszydze
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 189
Rejestracja: 19 lip 2012, 17:34

Liga Klubowa GPW

Zapowiada się ciekawie, kto z forumowiczów bierze udział?
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Liga Klubowa GPW

Ja.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Liga Klubowa GPW

Również. :)
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
iamtheway
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 366
Rejestracja: 8 lip 2011, 17:30

Re: Liga Klubowa GPW

Możliwe że też coś zagram.
abaszydze
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 189
Rejestracja: 19 lip 2012, 17:34

Re: Liga Klubowa GPW

Szesnaście drużyn po kilkunastu graczy, spora impreza się zrobiła, a składy coraz mocniejsze.
Awatar użytkownika
Smyk
Weteran
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: 24 lip 2008, 09:15
Lokalizacja: Zaodrze

AW: Liga Klubowa GPW

Dlaczego nie ma jeszcze klubu Tenis NET? Brak chętnych z (okolic) Warszawy nie jest chyba powodem...
Carpe diem, quam minimum credula postero ...
dwn
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 317
Rejestracja: 7 lip 2006, 13:48
Lokalizacja: Warszawa

Re: AW: Liga Klubowa GPW

Smyk pisze:Dlaczego nie ma jeszcze klubu Tenis NET? Brak chętnych z (okolic) Warszawy nie jest chyba powodem...
Pewnie dlatego, że Tenis NET nie dorobił się jeszcze własnych kortów.
NTRP 4.0 - technika
NTRP 2.0 - kondycja
Więcej sprzętu niż talentu...

Moje boje....
https://www.youtube.com/watch?v=tNm9cvNEsU0
https://www.youtube.com/watch?v=pIzwEe-PSdI
Awatar użytkownika
JCz
Ostatnia Instancja
Ostatnia Instancja
Posty: 1696
Rejestracja: 2 maja 2005, 20:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: AW: Liga Klubowa GPW

Ja również może wystąpię, ale pewnie w drugiej części sezonu, jak dojdę do siebie.
Smyk pisze:Dlaczego nie ma jeszcze klubu Tenis NET? Brak chętnych z (okolic) Warszawy nie jest chyba powodem...
Propozycja w jednym z wątków padła, została zignorowana. :wink:
Jak patrzę jednak na składy dobrze się stało - może w trzeciej lidze (mam nadzieję, że w kolejnym sezonie taka powstanie) mielibyśmy szansę powalczyć. O_O
Pacific X-Force 295
Redakcja Tenis NET
Sprzęt | Blog
Ulubiona tenisistka :)
Awatar użytkownika
Smyk
Weteran
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: 24 lip 2008, 09:15
Lokalizacja: Zaodrze

AW: Liga Klubowa GPW

Jak się znajdą chętni, to i obiekt się znajdzie.
Carpe diem, quam minimum credula postero ...
abaszydze
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 189
Rejestracja: 19 lip 2012, 17:34

Re: Liga Klubowa GPW

W lidze grają już wszyscy najlepsi amatorzy z Warszawy i okolic czy jeszcze ktoś został?
Awatar użytkownika
JCz
Ostatnia Instancja
Ostatnia Instancja
Posty: 1696
Rejestracja: 2 maja 2005, 20:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: Liga Klubowa GPW

Z amatorów którzy mogliby stanowić wzmocnienie grają już chyba wszyscy. Teraz zaczniemy rozglądać się po innych miastach ;-P .
Pacific X-Force 295
Redakcja Tenis NET
Sprzęt | Blog
Ulubiona tenisistka :)
Awatar użytkownika
Pio
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 395
Rejestracja: 9 mar 2013, 20:23
Lokalizacja: Wawa

Re: Liga Klubowa GPW

JCz pisze:Z amatorów którzy mogliby stanowić wzmocnienie grają już chyba wszyscy. Teraz zaczniemy rozglądać się po innych miastach ;-P.
W sumie może bym zagrał. Tylko nie wiem, czy byłbym wzmocnieniem. :)
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Liga Klubowa GPW

Ja mógłbym wzmocnić(?) w 45+, tylko trochę daleko do tej Warszawy... :?
Awatar użytkownika
JCz
Ostatnia Instancja
Ostatnia Instancja
Posty: 1696
Rejestracja: 2 maja 2005, 20:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: Liga Klubowa GPW

TomPL pisze:Ja mógłbym wzmocnić(?) w 45+, tylko trochę daleko do tej Warszawy... :?
Nie wszyscy patrzą na kilometry, właśnie otrzymałem nowe zgłoszenie do kategorii +45 w drużynie Spójni Dolnej, z Kielc.
PitS powinien wiedzieć o kogo chodzi. :)
Pacific X-Force 295
Redakcja Tenis NET
Sprzęt | Blog
Ulubiona tenisistka :)
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Liga Klubowa GPW

Z Kielc trochę jednak bliżej - zimą każdy kilometr się liczy. ;)
Myślę, że gdyby zgłosić drużynę TenisNet'u, to kilkunastu forumowych wariatów zgłosiło by akces bez względu na kilometry. :D
Awatar użytkownika
JCz
Ostatnia Instancja
Ostatnia Instancja
Posty: 1696
Rejestracja: 2 maja 2005, 20:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: Liga Klubowa GPW

TomPL pisze:Myślę, że gdyby zgłosić drużynę TenisNet'u, to kilkunastu forumowych wariatów zgłosiło by akces bez względu na kilometry. :D
To nie jest zły pomysł. Mamy nowego sponsora, firmę TECNIFIBRE, będą piłki na każdy mecz, więc sądzę, że powstanie trzeciej ligi jest kwestią czasu. Ponadto, koszty dla klubu to jedynie zorganizowanie kortów 3, 4 razy w sezonie, wydaje mi się, że do ogarnięcia dla kilku/kilkunastu osób.
Pacific X-Force 295
Redakcja Tenis NET
Sprzęt | Blog
Ulubiona tenisistka :)
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Liga Klubowa GPW

JCz pisze:
TomPL pisze:Ja mógłbym wzmocnić(?) w 45+, tylko trochę daleko do tej Warszawy... :?
Nie wszyscy patrzą na kilometry, właśnie otrzymałem nowe zgłoszenie do kategorii +45 w drużynie Spójni Dolnej, z Kielc.
PitS powinien wiedzieć o kogo chodzi. :)
Andrzej czy Darek?
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
abaszydze
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 189
Rejestracja: 19 lip 2012, 17:34

Re: Liga Klubowa GPW

Słyszałem, że były propozycje odnośnie zwiększenia ilości meczów o +55 lub pro?
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Liga Klubowa GPW

abaszydze pisze:Słyszałem, że były propozycje odnośnie zwiększenia ilości meczów o +55 lub pro?
Na pewno nie będzie żadnych zmian w trwającym sezonie, ale rzeczywiście, kilka propozycji zmian padło - singiel 55+, debel w całości 45+, singiel Pro, żeby zamiast gracza 45+ w deblu mogła grać kobieta, to te najciekawsze.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
JCz
Ostatnia Instancja
Ostatnia Instancja
Posty: 1696
Rejestracja: 2 maja 2005, 20:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: Liga Klubowa GPW

PitS pisze:
JCz pisze:
TomPL pisze:Ja mógłbym wzmocnić(?) w 45+, tylko trochę daleko do tej Warszawy... :?
Nie wszyscy patrzą na kilometry, właśnie otrzymałem nowe zgłoszenie do kategorii +45 w drużynie Spójni Dolnej, z Kielc.
PitS powinien wiedzieć o kogo chodzi. :)
Andrzej czy Darek?
Darek. Spójnia próbuje znaleźć antidotum na Maćka Kosta z Olszynki, ale Darek moim zdaniem bez szans. Zresztą nie wydaje mi się by w tym momencie ktokolwiek w Polsce mógł Maćkowi zagrozić w tej kategorii wiekowej.
Gary pisze:Na pewno nie będzie żadnych zmian w trwającym sezonie, ale rzeczywiście, kilka propozycji zmian padło - singiel 55+, debel w całości 45+, singiel Pro, żeby zamiast gracza 45+ w deblu mogła grać kobieta, to te najciekawsze.
Z dopuszczeniem do debla kobiety zamiast +45 ciekawe rozwiązanie, można wziąć pod rozwagę. O dodatkowych kategoriach pomyślimy, gdy rozgrywki okrzepną. Propozycji kilka padło, niestety, co kapitan inna, jak również inna opinia. Drużyny patrzą przez pryzmat własnych możliwości. Będziemy musieli sami to ogarnąć. Obecna formuła się sprawdziła i ewentualne zmiany należy wprowadzać ostrożnie.
Pacific X-Force 295
Redakcja Tenis NET
Sprzęt | Blog
Ulubiona tenisistka :)

Wróć do „Turnieje amatorskie”