hitman
Senior
Senior
Posty: 2135
Rejestracja: 10 lip 2009, 06:51
Lokalizacja: Lublin
Kontakt: Strona WWW

[Lublin] Turniej o puchar kogośtam na KS Budowlani 21-23.09

Ktoś z Lublina się wybiera? Tylko 4 korty ziemne, ale za to bardzo dobrze utrzymane. Na ogłoszeniu nie było nic o wpisowym, ale pewnie koło 50 zł będzie. Może nie będzie szału, ale na lubelskim bezrybiu i taki turniej ryba.
Piotr Szyba.
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: [Lublin] Turniej o puchar kogośtam na KS Budowlani 21-23

A Ktośtam ma jakieś zasługi dla lubelskiego tenisa? Bo jak tak, to może Go warto pisać z dużej litery.
W Kielcach równo z TF-em rozgrywają się Mistrzostwa Kielc Amatorów i Puchar Gór Świętokrzyskich. Każda z tych imprez ma swojego patrona który sporo dla tego sportu zrobił, na tyle dużo że nie napisałbym "kogośtam"
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
hitman
Senior
Senior
Posty: 2135
Rejestracja: 10 lip 2009, 06:51
Lokalizacja: Lublin
Kontakt: Strona WWW

Re: [Lublin] Turniej o puchar kogośtam na KS Budowlani 21-23

To ktoś z ratusza, ale nie pamiętam kto. Jakiś burmistrz czy marszałek. Nie zapamiętałem. To nie postać związana ze sportem.
Piotr Szyba.
Awatar użytkownika
Traw3k
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 857
Rejestracja: 19 sty 2009, 20:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt: Strona WWW

Re: [Lublin] Turniej o puchar kogośtam na KS Budowlani 21-23

hitman pisze:To ktoś z ratusza, ale nie pamiętam kto. Jakiś burmistrz czy marszałek. Nie zapamiętałem. To nie postać związana ze sportem.
Funduje jednak Wam nagrody, o ile takie są. Jeśli nie - organizuje imprezę, co się dla Ciebie jednak liczy, jeśli piszesz, że to prawdziwa rybka.
hitman
Senior
Senior
Posty: 2135
Rejestracja: 10 lip 2009, 06:51
Lokalizacja: Lublin
Kontakt: Strona WWW

Re: [Lublin] Turniej o puchar kogośtam na KS Budowlani 21-23

Nagrody funduję ja oraz pozostali mieszkańcy Lublina. On tylko rozdziela te wspólne fundusze, bo i na tym polega jego praca oraz jego zadanie (również powierzone przeze mnie oraz innych mieszkańców). Wykonuje to, co do niego należy (przynajmniej częściowo). Wkład w te fundusze ma niewspółmierny do wkładu ludzi ciężkiej pracy, zatem mówienie, że ktoś coś mi funduje jest dość śmieszne (aczkolwiek zupełnie powszechne, co znów jest owocem długoletniej propagandy filozoficzno-politycznej komunizmu i nie tylko).
Piotr Szyba.
Awatar użytkownika
Traw3k
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 857
Rejestracja: 19 sty 2009, 20:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt: Strona WWW

Re: [Lublin] Turniej o puchar kogośtam na KS Budowlani 21-23

Nie żyłem w komunizmie, ani Twoich nurtów nie wyznaję/takich nie znam.

Wydaje mi się jednak, że nazwisko tej osoby w nazwie jest wpisane nie bez powodu. Gdybyś nagrody fundował sam, lub z całym osiedlem - Wasza spółdzielnia, czy spółdzielnia + Twoje nazwisko byłoby wpisane w nazwie. No, a nie jest. Mylę się?
hitman
Senior
Senior
Posty: 2135
Rejestracja: 10 lip 2009, 06:51
Lokalizacja: Lublin
Kontakt: Strona WWW

Re: [Lublin] Turniej o puchar kogośtam na KS Budowlani 21-23

Tak, mylisz się.
Piotr Szyba.
Awatar użytkownika
Traw3k
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 857
Rejestracja: 19 sty 2009, 20:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt: Strona WWW

Re: [Lublin] Turniej o puchar kogośtam na KS Budowlani 21-23

hitman pisze:Tak, mylisz się.
OK, w takim razie masz rację, a ja jestem głupcem. Do napisania.
hitman
Senior
Senior
Posty: 2135
Rejestracja: 10 lip 2009, 06:51
Lokalizacja: Lublin
Kontakt: Strona WWW

Re: [Lublin] Turniej o puchar kogośtam na KS Budowlani 21-23

Traw3k pisze:OK, w takim razie masz rację, a ja jestem głupcem. Do napisania.
Raczej babą. Baby robią fochy i odchodzą.
Piotr Szyba.
Awatar użytkownika
Smyk
Weteran
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: 24 lip 2008, 09:15
Lokalizacja: Zaodrze

AW: [Lublin] Turniej o puchar kogośtam na KS Budowlani 21-23

Czy ja wiem... Argumentacja - biorąc pod uwagę wiek Traw3k'a - nader dojrzała i roztropna. A sama reakcja bardziej adekwatna niż babska 8-)
Carpe diem, quam minimum credula postero ...
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: AW: [Lublin] Turniej o puchar kogośtam na KS Budowlani 2

Smyk pisze:Czy ja wiem... Argumentacja - biorąc pod uwagę wiek Traw3k'a - nader dojrzała i roztropna. A sama reakcja bardziej adekwatna niż babska 8-)
:::gd:::
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
ZlosliwyGnom
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 960
Rejestracja: 30 paź 2009, 09:37
Lokalizacja: Łódź

Re: AW: [Lublin] Turniej o puchar kogośtam na KS Budowlani 2

Smyk pisze:Czy ja wiem... Argumentacja - biorąc pod uwagę wiek Traw3k'a - nader dojrzała i roztropna. A sama reakcja bardziej adekwatna niż babska 8-)
Argumentacja bardzo logiczna. Niestety (z racji wieku Trawka) dość naiwna. Życie pokazuje, że często w blasku reflektorów ogrzewają się nie ci co powinni i nie jest to zależne od ustroju politycznego.
Yonex EZONE DR98 (310g)
NTRP 2.1765298753578
hitman
Senior
Senior
Posty: 2135
Rejestracja: 10 lip 2009, 06:51
Lokalizacja: Lublin
Kontakt: Strona WWW

Re: [Lublin] Turniej o puchar kogośtam na KS Budowlani 21-23

No to po turnieju... Wprawdzie zachód słońca był czerwony, ale i tak nie sądzę, aby na jutro po południu korty wyschły dostatecznie, aby rozgreać mecze. Nawet jeśli nie będzie padało, to jednak ilość wody jaką przyjęły jest za duża. No chyba, że będzie jutro słońce i 25 stopni.
Piotr Szyba.
garnekBigosu
Nowy
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 15 wrz 2012, 17:04

Re: [Lublin] Turniej o puchar kogośtam na KS Budowlani 21-23

hitman pisze:No to po turnieju... Wprawdzie zachód słońca był czerwony, ale i tak nie sądzę, aby na jutro po południu korty wyschły dostatecznie, aby rozgreać mecze. Nawet jeśli nie będzie padało, to jednak ilość wody jaką przyjęły jest za duża. No chyba, że będzie jutro słońce i 25 stopni.

No i jak zwykle, czarne i pesymistyczne rozważania hitmana się nie sprawdziły:) turniej się rozpoczął:)
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: [Lublin] Turniej o puchar kogośtam na KS Budowlani 21-23

garnekBigosu pisze:
hitman pisze:No to po turnieju... Wprawdzie zachód słońca był czerwony, ale i tak nie sądzę, aby na jutro po południu korty wyschły dostatecznie, aby rozgreać mecze. Nawet jeśli nie będzie padało, to jednak ilość wody jaką przyjęły jest za duża. No chyba, że będzie jutro słońce i 25 stopni.

No i jak zwykle, czarne i pesymistyczne rozważania hitmana się nie sprawdziły:) turniej się rozpoczął:)
To kolega nas od jakiegoś czasu czyta? :::gd:::
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
hitman
Senior
Senior
Posty: 2135
Rejestracja: 10 lip 2009, 06:51
Lokalizacja: Lublin
Kontakt: Strona WWW

Re: [Lublin] Turniej o puchar kogośtam na KS Budowlani 21-23

No odobył się, ale warunki nie sprzyjały. Po południu jak już poszedłeś, to było prawie błoto na tej mączce.

Jak ja nie lubię grać z trenerami starej daty... Same slajsy i skróty - taka lisia gra. Wszystko poza moją strefą komfortu. Ale przyjdzie czas, że za to bekną :).

Ale są i plusy: naciągnąłem w końcu oba moje Pro Staffy jednocześnie i chyba jeden jest podróbką, bo ma balans na głowkę zdecydowanie i gra sie nim fatalnie, a drugim się gra bardzo dobrze. Od dawna coś podejrzewałem, ale myslałem, że może coś z ołowiem pokręciłem.Teraz nie mam już ołowiu, ale to nie kwestia samego balansu, ale grywalności. Nie ma tego odejścia piłki, tej kontroli, czucia. I nie sądzę, aby powodem była mniejsza rączka.
Piotr Szyba.

Wróć do „Turnieje amatorskie”