Rakiety

Porównania, opisy, testy oraz dyskusje na temat sprzętu tenisowego.
Regulamin forum
Ten Dział służy do wymiany doświadczeń oraz dyskusji o rakietach tenisowych.
Nie jest on przeznaczony do zadawania pytań odnoszących się wyłącznie do doboru sprzętu dla siebie. Nie służy on również do identyfikacji autentyczności rakiet.

Wątek winien być prawidłowo umieszczony. Tematy dotyczące sprzętu marek nie posiadających odrębnego folderu oraz traktujące o zagadnieniach technicznych jak wpływa sztywność rakiety na dynamikę etc. powinny być umieszczane w kategorii „Pozostałe”.

Temat wątku powinien być krótki i jasno sprecyzowany (nic w stylu "proszę pomóżcie!"). W przypadku tematów dotyczących konkretnych modeli najlepiej aby nazwa opierała się o generację (np. MicroGel, Aerogel, Biomimetic) oraz dokładną jego nazwę (np. Extreme Pro, 300 Tour etc.).

Ogólne spekulacje oraz przecieki (zdjęcia, wzmianki, plotki) o nowych wydaniach umieszczamy w tematach z nazwą marki oraz sezonem w którym ma nastąpić debiut (np. Wilson 2012). Nic nie stoi jednak na przeszkodzie aby założyć osobny temat o nowościach tylko w danej linii (np. Blade 2013) o ile są jakieś dokładniejsze informacje poza „Mają być…”.

Dla utrzymania porządku przed założeniem tematu prosimy o sprawdzenie czy dany model/seria/linia nie ma już swojego osobnego tematu.

Prosimy nie zadawać moderatorom pytań o sprzęt poprzez PM-y. Nie będziemy na nie odpowiadać. Odpowiadamy jak wszyscy inni na forum, bo wtedy każdy może z tego skorzystać.

W dziale poza powyższymi obowiązuje oczywiście Regulamin Forum.
 • Forum
  Tematy
  Posty
  Ostatni post
 • Aktywne tematy
  Odpowiedzi
  Odsłony
  Ostatni post

Wróć do wykazu forów