Emma Raducanu szczerze mówi o tym, że „życie jest pełne zwrotów akcji”

171

Emma Raducanu mówi, że nauczyła się, że „życie jest pełne zwrotów akcji” i że kluczem jest umiejętność reagowania w najlepszy możliwy sposób, gdy pojawiają się wyzwania i przeciwności losu.

Jako 18-letnia nastolatka grająca w swoim drugim turnieju Wielkiego Szlema, Raducanu zapisała się w historii tenisa, stając się pierwszą w historii kwalifikantką, która wygrała Wielkiego Szlema na US Open 2021. Po jej historycznym US Open, Raducanu znalazła się na szczycie świata, ponieważ pochwały napływały ze wszystkich stron i wkrótce stała się jedną z najpopularniejszych tenisistek i jedną z zawodniczek z najlepszymi umowami sponsorskimi.

Ale od tego czasu Raducanu stała się jedną z najbardziej krytykowanych i analizowanych tenisistek ze względu na brak sukcesów od czasu US Open 2021. Ponadto 21-letnia Brytyjka doświadczyła poważnych kłopotów z kontuzjami, ponieważ miała zaledwie 20 lat, kiedy w zeszłym roku musiała przejść trzy różne operacje.

Raducanu o nauce, że „życie nigdy nie jest linią prostą

„Nauczyłam się, że życie jest pełne zwrotów akcji, ale to sposób, w jaki radzisz sobie z tymi momentami, definiuje cię. Jako sportowiec nigdy nie jest to bardziej prawdziwe niż wtedy, gdy jesteś kontuzjowany i spotykasz się z krytyką. Może się to wydawać ciągłą walką pod górę, ale można to postrzegać jako przeszkodę lub okazję do rozwoju” – powiedziała Raducanu w reklamie HSBC.

Chociaż ostatnie lata nie były łatwe dla Raducanu, pozostaje pełna nadziei i optymizmu, że w końcu coś dobrego pojawi się na jej drodze.

jeśli ostatnie kilka lat czegoś mnie nauczyło, to tego, że życie nigdy nie jest prostą linią i nigdy nie wiadomo, jakie możliwości kryją się za następnym rogiem. Jestem podekscytowana, aby zobaczyć, co przyniesie przyszłość, czy to w przyszłym tygodniu, w przyszłym roku, czy w następnej dekadzie? Dodał Raducanu.

W międzyczasie Raducanu przygotowuje się do sezonu trawiastego po tym, jak zdecydował się pominąć kwalifikacje do French Open.

Artykuł wygenerowany na podstawie wyników oraz informacji udostępnionych przez Google News