Elena Rybakina ma plan, co zrobić ze swoim Porsche

250

Elena Rybakina twierdzi, że jej nowe Porsche na pewno się nie zmarnuje, ponieważ Kazachka ma już plany, jak z niego korzystać pomimo braku prawa jazdy.

W zeszłym tygodniu Rybakina miała całkiem udany tydzień w Stuttgarcie, ponieważ zdobyła swój trzeci tytuł w tym roku, a także wylądowała w luksusowym supersamochodzie – Porsche Taycan Cross Turismo. Od lat Porsche jest głównym sponsorem imprezy w Stuttgarcie, a zwycięzca zabiera do domu nagrodę pieniężną, ale także jeden z najnowszych supersamochodów Porsche.

Rybakina jest teraz właścicielką jednego z najlepszych modeli samochodów Porsche, ale jest jeden mały problem – 24-latka wciąż nie zrobiła sobie prawa jazdy. Rybakina ma jednak plan, ponieważ nadal będzie jeździć nim ze swoją mamą lub trenerem Stefano Vukovem. Ponadto samochód prawdopodobnie zostanie przeniesiony do rezydencji Rybakiny w Dubaju.

„Cóż, jeszcze nie wiem (uśmiech). Na pewno będę nim jeździć i myślimy o tym, aby mieć go w Dubaju. Na pewno będzie jeździł Stefano, może moja mama, mam nadzieję, że wkrótce ja. Więc tak (uśmiechając się)”, powiedziała Rybakina.

Po zwycięstwie w Stuttgarcie i świetnym tygodniu w Niemczech, Rybakina, nr 4 na świecie, planuje wrócić do kraju w sezonie trawiastym. Na razie Rybakina zgłosiła się do turnieju WTA 500 na trawie w Berlinie i jest szansa, że zdecyduje się zagrać w turnieju WTA 250 w Bad Homburg.

„Rozmawialiśmy z trenerem. Myślę, że tak, zagram w Berlinie i może w Bad Homburg. Wciąż decydujemy, ale oczywiście chcę zagrać wiele turniejów na trawie, ponieważ jest to moja ulubiona nawierzchnia (uśmiech)”, powiedziała Rybakina.

Artykuł wygenerowany na podstawie wyników oraz informacji udostępnionych przez Google News