Daria Saville przewiduje powrót Marii Szarapowej

129

Australijska tenisistka, Daria Saville, opublikowała na Instagramie historię, która zaskoczyła wszystkich fanów tenisa, zwłaszcza tych kibicujących Marii Szarapowej. Saville przewiduje w rzeczywistości powrót legendy rosyjskiego tenisa, udostępniając w swojej historii zdjęcie wideo Szarapowej, podczas intensywnego treningu.

W swojej sesji treningowej Maria wykonywała ćwiczenia na nogi, brzuch i wiele innych, aby utrzymać formę. Saville napisała w swojej historii: „Czuję powrót. Nikt nie wykonuje tak precyzyjnych ćwiczeń, tylko dla przyjemności!”.

Maria Szarapowa i niesamowite zarobki z Sugarpova

Maria Szarapowa oprócz bycia utalentowaną tenisistką od lat uważana jest za twarz takich znanych marek jak Nike, Porsche i Tag Heuer.
Maria jest również świetną przedsiębiorczynią, która potrafi zarabiać pieniądze we wszystkim, czego się dotknie.

I tym razem jest to dość oczywiste. Tym razem w przypadku firmy słodycze Sugarpova. Jak podaje The Sun, Maria zainwestowała około 500 tysięcy dolarów w tę firmę na przestrzeni kilku lat, znacznie zwiększając jej wartość.

Teraz Sugarpova ma wartość 187 milionów dolarów, pomnażając swoją początkową wartość. Mimo że niektórzy na początku uśmiechali się do tej inwestycji, Maria udowodniła wszystkim, że stworzyła nowe wielkie imperium. Obecnie Sugarpova sprzedaje czekoladki i inne słodycze w 22 różnych krajach i zarabia stałe 20 milionów dolarów rocznie.

Maria Szarapowa od jakiegoś czasu jest już emerytką i poświęca się życiu prywatnemu.

Jest zamężna i ma syna Theodore’a, którego rozpieszcza codziennie. Pomimo postępującego wieku, Maria wciąż jest olśniewająca i błyszczy w mediach społecznościowych dzieląc się nagraniami ze swoich treningów.

Ostatnio udzieliła wywiadu dla magazynu Self, w którym ujawniła kilka szczegółów na temat swoich treningów: „Zazwyczaj moje treningi trwają około 30 minut, ostatnim razem muszę przyznać, że były mniej intensywne, ale wciąż bardzo zabawne. Zazwyczaj wykonuję je szczególnie wtedy, gdy mały Theodore śpi”.

Artykuł wygenerowany na podstawie informacji udostępnionych przez Google News