Ciekawe zdarzenia do obstawiania w tenisie

99

Dzięki internetowi ludzie mogą obstawiać mnóstwo dyscyplin sportowych w ciągu zaledwie kilku sekund. W dzisiejszych czasach możemy wybierać spośród różnych bukmacherów internetowych, którzy starają się zapewnić jak najwięcej sportów. Oprócz tradycyjnych opcji, niektórzy z nich idą o krok dalej i dodają egzotyczne rzeczy, takie jak eSport, sporty wirtualne i tak dalej.

Mimo że te rzeczy są ekscytujące i zazwyczaj mają dobre kursy, większość obstawiających woli obstawiać klasyczne opcje, takie jak tenis. Jest to jeden z nielicznych sportów, w których można grać indywidualnie lub pomiędzy dwoma zespołami składającymi się z dwóch graczy. Jeśli nie masz pewności, czy warto obstawiać tenisa, poniżej prezentujemy nie tylko dlaczego warto stawiać na tenis, ale także które zdarzenia wybierać.

Niektóre kursy w tenisie są znakomite

Omawianie kursów jest zawsze trudne, ponieważ większość witryn bukmacherskich używa innej formuły do ich oceny. Oznacza to, że gdy zaczniesz szukać nowego bukmachera online, możesz znaleźć wiele różnic. Jednak jedną z rzeczy, które zauważyliśmy, jest to, że większość meczów tenisowych ma naprawdę dobre szanse w porównaniu z innymi sportami.

Oprócz rynków przedmeczowych, istnieje wiele rodzajów zakładów na żywo, z których możesz wybierać, a większość z nich będzie miała znacznie lepsze kursy w porównaniu do innych sportów na żywo. Nie zapominaj, że nie powinieneś wybierać konkretnego rynku tylko na podstawie kursów. Upewnij się, że rozumiesz, jak to działa.

Obok piłki nożnej tenis jest prawdopodobnie drugim najpopularniejszym sportem pod względem turniejów. Oczywiście wydarzenia Wielkiego Szlema są o wiele bardziej popularne niż wszystko inne, ale jeśli aktywnie śledzisz ten sport, znajdziesz mnóstwo dodatkowych opcji obstawiania. Na przykład istnieje kilka innych turniejów ATP i WTA, które również są naprawdę interesujące.

W tenisie bardzo trudno natrafić na ustawiony mecz

Jednym z największych problemów w branży bukmacherskiej jest ustawianie meczów. Jest to problem, który istnieje od wielu lat i niestety prawdopodobnie nigdy nie zniknie. Dla tych z was, którzy nie wiedzą, ustawianie meczów to termin używany, gdy dwie drużyny lub gracze zgadzają się co do wyniku wydarzenia lub prawidłowego wyniku przed jego rozpoczęciem.

Ustawianie meczów jest popularne w piłce nożnej i e-sporcie, ale nie jest tak rozpowszechnione w tenisie. Ponieważ zdecydowana większość meczów tenisowych to mecze indywidualne (dwóch graczy konkuruje ze sobą), ?umówienie? ich jest dużo trudniejsze, bo każdy, kto ma doświadczenie w tym sporcie, od razu zauważy, że coś jest nie tak.

Obstawiania meczów uniknięcie również w momencie, gdy zdecydujecie się na grę w kasynie online. Siłą rzeczy zarówno gry live, jak i automaty są stworzone w sposób, który uniemożliwia jakąkolwiek niesprawiedliwą przewagę. Poszukując odpowiedniego kasyna, w którym będzie można nie tylko wybrać spośród wielu zróżnicowanych gier i automatów, ale także dostać do dyspozycji opłacalne bonusy, najlepiej będzie skierować swoje kroki do Nitro!

Jakie ciekawe zdarzenia znajdziemy w tenisie?

Tenis to sport uprawiany na całym świecie, który staje się coraz bardziej popularny wśród fanów, którzy chcą obstawiać zakłady. Tenis plasuje się za piłką nożną pod względem pieniędzy generowanych przez bukmacherów, i jest dobry powód, dla którego coraz więcej osób chce wziąć udział w akcji: jest to intrygująca gra, która oferuje szeroki wachlarz turniejów odbywających się przez cały rok. Oto najlepsze zakłady do obstawiania w tenisie.

Zwycięzca turnieju

Zakład na zwycięzcę jest czasami określany jako zakład ?wygranej? lub zakład na pieniądze. Ten zakład jest najprostszym zakładem na liście i prawdopodobnie świetnym punktem wyjścia, jeśli jesteś nowy w obstawianiu tenisa. Myślisz, że gracz wygra następny turniej? Możesz postawić na niego z zakładem na zwycięzcę, a jeśli wygra, ty też wygrywasz. Przed dużym turniejem powinieneś być w stanie uzyskać dokładne kursy na każdego rywala.

Gem/set

Zakład na mecz jest podobny do zakładu na zwycięzcę, z wyjątkiem tego, że zamiast wybrać zwycięzcę całego turnieju, wybierasz zwycięzcę pojedynczego gema lub seta. Wiele razy mecze tenisowe będą miały duże szanse na wyrównanie szans. Do tego masz tutaj szansę na postawienie znacznie więcej zakładów w ramach pojedynczego spotkania.

Powyżej/Poniżej

Zakład na tenisa powyżej/poniżej to zakład na to, ile setów zajmie mecz. Jak zwykle w przypadku zakładów powyżej/poniżej, nie musisz wybierać zwycięzcy, wystarczy poprawnie wybrać czas trwania meczu. W formacie trzech meczów masz możliwość obstawiania powyżej lub poniżej 2,5 seta. Jest to świetny sposób na postawienie zakładu w sytuacji, gdy nie jesteśmy przykładowo pewni zwycięzcy, ale wiemy, że mecz będzie zacięty.

Dokładny wynik

Jeśli czujesz się dość pewnie w swojej strategii obstawiania tenisa, obstawianie dokładnych wyników może być właśnie dla Ciebie. Te zakłady pozwalają spróbować przewidzieć dokładny wynik każdego seta lub dokładną liczbę setów wygranych przez każdego przeciwnika. Jak możesz sobie wyobrazić, jest to bardzo trudne, ale jest wynagradzane w postaci wysokich kursów. Jeśli więc uda ci się to poprawnie przewidzieć, powinieneś spodziewać się pokaźnej wypłaty.