Christopher Eubanks broni Bena Sheltona po twierdzeniach dotyczących meczu Novaka Djokovica

157
Brian Shelton
fot. Getty Images

Christopher Eubanks stanowczo broni Bena Sheltona po oskarżeniu związanym z meczem Novaka Djokovicia. Po tym, jak Djoković pokonał Sheltona w trzech setach, Serb naśladował „telefoniczną celebrację” Amerykanina. Gdy Shelton został zapytany, czy uważał, że Djoković go zbeształ, nie odpowiedział w ten sposób, sugerując zamiast tego, że uważa to za „pochlebne”, że wielki mistrz jak Serb naśladuje jego celebrację.

Jednak gdy ojciec Sheltona, Bryan, został zapytany przez GQ, czy Djokovic naśmiewał się z jego syna tym gestem, odpowiedział, że Serb na pewno to robił. Osoba na platformie X zamieściła obszerną wyjaśnienie, dlaczego rodzina Sheltonów nie powinna skarżyć się na te zachowanie.

„Byłoby się spodziewać, że ktoś mający tak duże wpływy zdaje sobie sprawę, jak dużą moc mają słowa – powiedział Eubanks. – Jeśli styl Bena to nie jest dla ciebie, to w porządku. Ale insynuować, że został rozpieszczony przez swoich rodziców, jest absolutnie śmieszne dla każdego, kto go zna. Twierdzenie, że Ben 'szkalował Novaka na sposoby, których kamera nie uchwyciła’, sprawia, że się śmieję, ponieważ jasne jest, że nie wiesz, co to znaczy zeszkalować.

Uwaga, szkalowanie to zazwyczaj przekleństwo skierowane do przeciwnika, które może go słyszeć FYI (dla twojej wiadomości). Nazwanie jednego wypowiedzenia Bryana 'tiradą’ jest jeszcze bardziej absurdalne, zwłaszcza że BYŁ O TO PYTANY i udzielił odpowiedzi. Jedno zdanie  'tirada’ Tylko dlatego, że widziałeś ten cytat na całym Twitterze, to nie znaczy, że to 'tirada’, Gina. Najśmieszniejsze w tej całości jest pomysł, że być może 'nie są gotowi, aby rywalizować z dużymi psami’.

Chłopak jest zawodowcem od nieco ponad roku, doszedł do ćwierćfinału wielkoszlemowego, półfinału wielkoszlemowego i jest w Top 20 na świecie. Tak, Gina, na pewno nie jest gotowy. Jeśli styl gry Bena lub jego postawa na korcie cię nie przekonują, to w porządku! To kwestia osobistych upodobań. Ale nie chodźmy sobie wtórując bezpodstawnym twierdzeniom dotyczącym jego wychowania, tego, kim jest jako osoba i rzeczy, o których nie masz pojęcia” – napisał Eubanks na X.

Artykuł wygenerowany na podstawie informacji udostępnionych przez Google News