Camila Giorgi, mój Boże! Strój kąpielowy to strzał w dziesiątkę!

Artykuł przetłumaczony Google Translate

Kamila Giorgi po rozczarowaniach na Miami Open, pociesza się modą i Instagramem oraz superzmysłowymi zdjęciami! Włoska piękność udostępniła zdjęcie w naprawdę minimalistycznym kostiumie kąpielowym. Z białym, czarnym, czerwonym i szarym wzorem, jednoczęściowy zakrywa tylko do pewnego momentu.

Rezultat wprawił obserwujących w szał!

Najnowsze turnieje Camila Giorgi

Zamiast tego Camila Giorgi triumfowała w WTA 250 w Meridzie, pokonując w finale Szwedkę Rebeccę Peterson: 76(3) 16 63 to ostateczny wynik na korzyść włoskiej tenisistki.

Trudniejszy mecz niż podwójne 6:0 ze Sloane Stephens, ale na tym samym poziomie, co półfinał. W Indian Wells Camila Giorgi została pokonana w trzech meczach przez rozstawioną z numerem 3 w turnieju Jessicę Pegulę: 36, 61, 62 na korzyść Amerykanki.

Włoszka dobrze zaczyna i kradnie pierwsze dwie rundy serwisu gospodarzowi, któremu udaje się zastąpić tylko jedną. Pegula dużo traci, jak w siódmej grze, gdzie oddaje kolejny punkt przełamania seta, ale tym razem Giorgi jest nieprzygotowana.

Amerykanka jednak łatwo dochodzi do siebie: ponownie odnajduje swój serwis, a przede wszystkim zdobywa pierwsze punkty, nie tracąc nic przeciwniczce. Również dzięki spadkowi z numerem 46 na świecie ostatecznie wygrała w drugim secie.

Z drugiej strony w trzecim to tylko kwestia tego, kto najmniej straci serwis: w naprzemiennych przerwach Pegula wygrywa na końcu, po niespełna dwóch godzinach meczu. Nic do zrobienia dla Camili przeciwko Victorii Azarence na Miami Open 2023.

Camila, która wygrała jedną z trzech poprzednich rund Tour de France, w ciągu 76 minut gry nie stawiała wystarczająco silnego oporu przeciwko przeciwnikowi, który był zdecydowanie bardziej świadomy w taktycznych wyborach i zdecydowanie mniej faulowany.

Końcowe 63 61 jest dość emblematyczne. Teraz Camila będzie próbowała odzyskać formę przed ceglaną huśtawką, która rozpocznie się w kwietniu i zakończy Roland Garros 2023.