ATP Dubaj: Ugo Humbert zdobywa drugi tytuł w 2024 rok

244

Ugo Humbert był niepokonany w meczach finałowych przed kolejnym meczem na  i pozostał niepokonany, pokonując Alexandra Bublika w finale. Humbert jest bardzo interesującym graczem, który ma niesamowitą passę i dlatego zazwyczaj kończy swoje dobre tygodnie trofeami.

Ten był z pewnością dobry dla Francuza, o czym świadczą zwycięstwa nad Hubertem Hurkaczem i Daniiłem Miedwiediewem. Z pewnością był to dobry tydzień dla Bublika, który pokonał Andreya Rubleva, aby znaleźć się w finale, ale nie był w stanie tego zrobić w meczu finałowym.

Pierwszy set zakończył się późnym przełamaniem, które ustaliło wynik na 6-4 dla francuskiego gracza. Drugi set rozpoczął się od wczesnego przełamania dla Humberta. Bublik był czasami zbyt nieregularny, zwłaszcza przy swoim serwisie, ponieważ w sumie popełnił sześć podwójnych błędów. Nie był aż tak zły na linii końcowej, ale nie tak dobry jak Humbert. Miał ponad 20 winnerów i mniej niż pięć niewymuszonych błędów, co wyglądało jak liczby z gier wideo. W każdym razie końcowy wynik to 6-4, 6-3 dla Humberta, który zdobywa kolejne trofeum i pozostaje niepokonany w finałach.

Artykuł wygenerowany na podstawie wyników oraz informacji udostępnionych przez Google News