Aryna Sabalenka dziękuje za ogromne wsparcie

169

Aryna Sabalenka przeżyła ostatnio ciężkie tygodnie i poświęciła chwilę, aby podziękować fanom za ich ogromne wsparcie. Ten rok zaczął się dobrze dla Sabalenki, która z powodzeniem obroniła trofeum Australian Open, zdobywając drugie trofeum Wielkiego Szlema w swojej karierze. Białorusinka nie miała dobrego czasu na Bliskim Wschodzie i nie dotarła do Indian Wells, ale jej rok był ogólnie bardzo dobry.

Niestety, sytuacja zmieniła się na gorsze podczas Miami Open, który rozpoczął się od tragedii, w wyniku której zmarł jej były partner. Wiadomość o jego śmierci wstrząsnęła społecznością tenisową, podobnie jak inne wiadomości, które pojawiły się później.

Sabalenka znalazła się w trudnej sytuacji, ale wykazała się ogromną siłą woli, grając w turnieju WTA 1000. Nie rozmawiała z mediami, ale potwierdziła, że była w separacji ze swoim byłym chłopakiem w chwili jego śmierci, ale oczywiście nadal była z nim bardzo blisko na poziomie osobistym.

W rzeczywistości grała dobrze i wygrała swój pierwszy mecz od jego śmierci. Z oczywistych względów mecze były nieco inne, a Białorusinka, która ostatecznie przegrała w swoim drugim meczu w Miami, nie uśmiechała się zbytnio.

Od tamtej pory nie widzieliśmy jej ani nie słyszeliśmy o niej, ale niedawno opublikowała aktualizację w mediach społecznościowych, dziękując swoim fanom za ogromne wsparcie, jakie otrzymała od czasu tragedii.

„Chcę poświęcić chwilę, aby podziękować wszystkim moim fanom za wylew miłości i wsparcia w tym trudnym czasie. Wasze miłe słowa znaczą tak wiele i noszę je ze sobą każdego dnia. Jestem wam wszystkim bardzo wdzięczna”

Jej kolejnym wydarzeniem ma być Porsche Tennis Grand Prix 2024 w Stuttgarcie, gdzie w zeszłym roku zagrała w finale, ale przegrała z niesamowitą Igą Świątek.

Artykuł wygenerowany na podstawie wyników oraz informacji udostępnionych przez Google News