AO: Janowicz i Bednarek wyeliminowani

318

Jerzy JanowiczPolski debel Tomasz Bednarek/Jerzy Janowicz na II rundzie zakończył swoją przygodę z wielkoszlemowym Australian Open (pula nagród: 30 mln dolarów) rozgrywanym na kortach twardych. Triumfatorzy zeszłorocznego challengera w Mons musieli uznać wyższość rozstawionych z numerem jedenastym Hiszpanów, Fernando Verdasco oraz Davida Marrero, którzy po 56 minutach wygrali całe spotkanie 6:1 6:2.

W kolejnej batalii po tytuł w Melbourne zwycięzcy tego pojedynku zmierzą się z deblem francuskim, Julien Bennetau/Edouard Roger – Vasselin, a nam pozostaje kibicować Łukaszowi Kubotowi, który w parze z Jeremy’m Chardym (Francja) zagra w III rundzie przeciwko najwyżej rozstawionym bliźniakom, Bobowi i Mike’owi Bryanom ze Stanów Zjednoczonych.

Poprzedni artykułBajka o rzepce (3)
Następny artykułAO: Stracony set Azarenki, kolejne pewne zwycięstwo Williams