Wojciech Adamek triumfuje w Lega Open w Olecku

Wojciech Adamek został zwycięzcą turnieju „LEGA OPEN”, reklamowanym także jako „Bitwa Tenisowa: Trójmiasto vs Mazury i Podlasie”, który rozegrany został w dniu 22 sierpnia 2020r. na kortach MOSiR w Olecku. W meczu finałowym pokonał Michała Sorokę wynikiem 6/4 6/4.

W meczach półfinałowych Michał Soroka wygrał z Adamem Cąkałą 9/5, natomiast Wojciech Adamek pokonał Wojciecha Liska 9/0.

Drabinkę od tyłu wygrał Łukasz Kazberuk zajmując w turnieju 3. miejsce.

W turnieju uczestniczyło 20 tenisistów.

Podgląd wyników

Podsumowanie:
Nazwa turnieju: Bitwa Tenisowa: Trójmiasto vs Mazury i Podlasie
Kategoria: OPEN
Ranga: 2
Termin: 22 sierpnia 2020r.
Organizator: MOSiR Olecko

Wyniki

1/16 finału
Gryc Bartłomiej – Kmiecik Marcin 6/1
Topczewski Jan – Dubienicki Krzysztof 6/3
Chromiński Rafał – Tarlecki Karol 2/6
Małolepszy Paweł – Nesterowicz Tadeusz 6/3
Nartowicz Lukasz – Kremen Jacek 6/4
Tymiński Michał – Lisek Wojciech 2/6

1/8 finału
Gryc Bartłomiej – Chałko Paweł 2/6
Cąkała Adam – Stegienta Marek 6/4
Topczewski Jan – Szyszkowski Tomasz 3/6
Adamek Wojciech – Tarlecki Karol 6/2
Małolepszy Paweł – Kazberuk Łukasz 1/6
Nartowicz Lukasz – Lisek Wojciech 2/6

1/4 finału
Soroka Michał – Chałko Paweł 9/4
Cąkała Adam – Szyszkowski Tomasz 9/5
Adamek Wojciech – Kazberuk Łukasz 9/8
Lisek Wojciech – Wach Kuba 9/8

1/2 finału
Soroka Michał – Cąkała Adam 9/5
Adamek Wojciech – Lisek Wojciech 9/0

Finał
Soroka Michał – Adamek Wojciech 4/6 4/6

Drabinka do tyłu

1r.
Kmiecik Marcin – Stegienta Marek 1/6
Kremen Jacek – Tymiński Michał 6/1

2r.
Stegienta Marek – Topczewski Jan 2/6
Dubienicki Krzysztof – Gryc Bartłomiej 6/1
Chromiński Rafał – Nartowicz Lukasz 3/6
Kremen Jacek – Tarlecki Karol 4/6

3r.
Tarlecki Karol – Małolepszy Paweł 2/6

4r.
Kazberuk Łukasz – Topczewski Jan 6/2
Wach Kuba – Dubienicki Krzysztof 6/3
Chałko Paweł – Nartowicz Lukasz 4/6
Szyszkowski Tomasz – Małolepszy Paweł 6/4

5r.
Kazberuk Łukasz – Wach Kuba 6/1
Nartowicz Lukasz – Szyszkowski Tomasz 1/6

6r.
Kazberuk Łukasz – Cąkała Adam 6/0
Szyszkowski Tomasz – Lisek Wojciech 0/6

mecz o 3. miejsce
Kazberuk Łukasz – Lisek Wojciech 6/0